مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

امدادخودرو سایپا در خدمت عزاداران


مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا از برنامه ریزی این شرکت برای ادامه و بهبود خدمات مطلوب تر به سوگواران در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: طرح ویژه خدمات امدادی به عزاداران سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) 21 تا 25 آبان ماه ( ساعت 24 ) سال جاری اجرا می گردد.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، احمد کرفی، اظهار داشت: با توجه به اینکه در این ایام سوگواری، مردم عزیز میهن مان سفرهای متعددی جهت شرکت در مراسم های مذهبی در سراسر کشور خواهند داشت، شرکت امداد خودرو سایپا در تلاش است تا با اجرای این طرح خدمات شایسته ای را به سوگواران حسینی ارائه نماید.
وی گفت: همزمان با آغاز ماه محرم هماهنگی های لازم در شبکه خدمات امدادی شرکت امداد خودرو سایپا بعمل آمده و این شبکه از آمادگی کامل جهت سرویس دهی به امدادخواهان برخوردار است.
کرفی افزود: پایگاههای ثابت روزانه و شبانه روزی این شرکت در تلاش هستند تا با توجه به افزایش سفرهای بین شهری، مطلوب ترین خدمات را به هم میهنان عزیز ارائه کنند. علاوه بر 67 واحد امدادی مستقر در شهر تهران، تعداد 12 واحد ویژه در مناطق پر تردد داخل شهر مستقر و مشغول به فعالیت خواهند بود.
مدیر عامل شرکت امدادخودروسایپا با بیان اینکه نظارت دقیق تر بر اجرای صحیح این طرح از طریق سامانه هوشمند ناوگان بعمل خواهد آمد،گفت: ساعت فعالیت واحدهای روزانه از 7:30 الی 19:30 و ساعت فعالیت واحدهای شبانه روزی نیز به صورت 24 ساعته خواهد بود.
اجرای موفقیت آمیز این طرح در سالهای گذشته نشان از آن دارد که امسال نیز تمام ناوگان این شرکت در شهرهای بزرگ با توجه به حضور گسترده هموطنان در اماکن زیارتی، مساجد و هیئت های مذهبی حضور پررنگ خواهند داشت.
مرکز تماس شرکت امداد خودرو سایپا چون همیشه با شماره های 096550 و 84444-021 آماده پاسخگویی و خدمترسانی 24 ساعته به هموطنان عزیز و عزاداران حسینی خواهد بود.