نماینده مردم نوشهر و چالوس خواستار بازگشایی هر دو مسیر قطعه چهارم آزادراه تهران - شمال شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «پارس تیونینگ» به نقل زا باشگاه خبرنگاران، احمدی درحاشیه مراسم بهره برداری از پل روستای عزت و آسفالت راه روستایی فیروزآباد کجور گفت : مردم ما به حداقل ها قانع و از آن مسرور و خرسند می شوند.

وی با اشاره به اعتبارات این پروژه از محل سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری افزود: مقام معظم رهبری همیشه به نقاط محروم توجه ویژه ای دارند و امروز دل مردم این منطقه با افتتاح این پروژه شاد شد.
نماینده مردم نوشهر و چالوسبا تقدیر و تشکر از صبر و همکاری مردم منطقه در طول مدت احداث این پل اظهار کرد: جاده ای که این پل در آن واقع شده است به عنوان یک محور اصلی محسوب می شود و حدود چهار کیلومتر از عملیات آسفالت آن نیمه کاره مانده است که باید نسبت به اتمام آن اقدام شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسدود بودن هر دو باند قطعه چهارم آزاد راه تهران شمال در حد فاصل چالوس تا مرزن آباد و برعکس اشاره کرد و گفت: در طول مسیر آزادراه نیاز به روکش آسفالت بود که باید انجام می شد اما اینکه با یک رانش آزادراه مسدود شود چندان خوب نیست.
احمدی از معاون وزیر راه خواست تدبیری اندیشیده شود تا با توجه به حجم بالای مسافران در ایام تعطیلات پایان هفته ، هر چه سریع تر هر دو مسیر قطعه چهارم آزادراه بازگشایی کامل شود.