نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس از برگزاری جلسه با مدیرعامل ساپیا و سردار مومنی رئیس پلیس راهور کشور برای بررسی دلایل عدم شماره گذاری سایپا 151 (پراید وانت) در ساوه خبر داد.به گزارش پارس تیونینگ به نقل از خانه ملت، شهلا میرگلویبیات با بیان اینکه علی رغم تولید خودوری سایپا 151 در ساوه اما راهنمایی و رانندگی از شماره گذاری این خودرو امتناع می کند، تصریح کرد: در این راستا امروز جلسه ای با مدیرعامل سایپا و سردار مومنی درباره دلایل عدم شماره گذاری این خودرو در دفتر سردار مومنی برگزار می شود.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی درباره امتناع از شماره گذاری پراید وانت در ساوه گفت: در حالی که راهنمایی و رانندگی ایراد فنی این خودروها را دلیل عدم شماره گذاری عنوان می کند اما طی مذاکره با قائم مقام مدیرعامل سایپا ایراد گرفته شده به خوردهای پراید وانت صحیح نیست و بسیاری از خودروها با این ایراد شماره گذاری می شوند.
وی ادامه داد: در حال حاضر حدود 40 هزار پراید وانت در ساوه تولید شده است اما این خودروها در محوطه حیات وجود دارد ضمن اینکه حدود 700 کارگر در خط تولید پراید وانت مشغول به کار هستند.
میرگلوی بیات به خانه ملت گفت: البته تعدادی از خودروهای وانت پراید به کشورهای همسایه صادر شده است اما در داخل شماره گذاری نمی شوند.
لازم به ذکر است جلسه یاد شده ساعت 11 امروز با حضور میرگلوی بیات نماینده مردم ساوه، مدیرعامل سایپا و سردار مومنی تشکیل می شود.