PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گواهینامه استاندارد بین المللی مراکز ارتباط با مشتری به امداد خودرو ایران رسیدAdmin
01-22-2013, 12:17 PM
http://upall.ir/uploads/1358842584961.jpg (http://upall.ir/)


به گزارش پارس تیونینگ به نقل از تهران الف، شرکت امداد خودرو ایران دارای بزرگترین و پیشرفته ترین مرکز تماس امداد خودروئی کشور برای اولین بار در سطح کشور موفق به اخذ استاندارد بین المللی مراکز ارتباط با مشتری (BS EN15838:2009) شد.

به گزارش روابط عمومی امداد خودرو ایران، مرکز تماس ایران خودرو به عنوان پایگاه ارتباطی گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تضمین کیفیت الزامات خدمت رسانی به مشتریان محصولات ایران خودرو در حوزه خدمات ارتباطی مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش، این استاندارد اروپایی را کسب کرد.
بر اساس این گزارش، بهبود کیفیت ارائه خدمات، افزایش رضایت مشتریان، ارزش گذاری بیشتر برای کارکنان فعال در این حوزه، بهبود فرآیندهای کاری و توسعه کانال های ارتباط مشتری از مزایای استاندارد BS EN15838 می باشد.
گفتنی است شماره تلفن سراسری 096440 بعنوان کانال ارتباطی مرکز تماس گروه صنعتی ایران خودرو می باشد و این مرکز با فعالیت شبانه روزی در طول هفته و با دارا بودن توانمندی های سخت افزاری،نرم افزاری و بهره گیری از کارکنان مجرب و متخصص از جمع مراکز بزرگ و کم نظیر ارتباطی کشور محسوب می شود.