PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم تا 1.5 یا 2 تومان

mehrdad_bouf
01-25-2014, 01:42 PM
سلام دوستان میشه یه سیستم خوب تا 2 تومان بست؟کیفیت بیس و صدا واسم مهمه

Eh Sun
01-25-2014, 03:18 PM
دوست عزیز به چه برندی علاقه دارید ؟؟؟

mostafa.98
01-25-2014, 03:28 PM
سلام
احسان جان بهتره یپرسیم چه صدایی رو دوست داری یا ساده تر چه اهنگ هایی گوش میدی؟

mehrdad_bouf
01-26-2014, 04:05 AM
دوست عزیز به چه برندی علاقه دارید ؟؟؟
ببخشید دیر جواب دادم.من به برند پایونر علاقه دارم.به نظر خودم 2 تا اسپیکر و یک ساب و دوتا اسپیکر کامپوننت خوب باشه اما نمیدونم چقدر هزینش میشه و...من اکثر آهنگ هارو گوش میدم کیفیت صدا و مقدار بیس اون توی ولوم کم و ولوم نسبتا زیاد واسم مهمهراستی پخش هم نگرفتم هنوز.

Eh Sun
01-26-2014, 12:12 PM
من اگر جای شما بودم اعظم بودجم رو اختصاص میدادم به هدیونیت
شما اگر بتونی تو سری P هدیونیت بگیری خیلی خوب میشه
حالا باقی سیستم رو میشه بعدا جور کرد
در ضمن من متوجه نشدم که ماشین چی هست ؟
ولی من جای شما باشم از کواکسیال استفاده نمیکنم
2 جفت کامپوننت جلو و عقب نصب کنید ی ساب هم تو باکس بزارید تو صندوق عقب
اگر ماشین 206 هست
دو تا کامپوننت رو تو درها نصب کنید و باکس رو داخل صندوق بزارید و روی طاقچه چیزی نصب نکنید هم از لحاظ امنیت بهتره و هم کیفیت
از لحاظ امنیت خودروی شما برای آقا دزده دیگه تابلو نیست و از لحاظ ظاهری چیزی معلوم نیست که شخص شخیص آقا دزده رو تحریک کنه

mehrdad_bouf
01-26-2014, 01:58 PM
من اگر جای شما بودم اعظم بودجم رو اختصاص میدادم به هدیونیت
شما اگر بتونی تو سری P هدیونیت بگیری خیلی خوب میشه
حالا باقی سیستم رو میشه بعدا جور کرد
در ضمن من متوجه نشدم که ماشین چی هست ؟
ولی من جای شما باشم از کواکسیال استفاده نمیکنم
2 جفت کامپوننت جلو و عقب نصب کنید ی ساب هم تو باکس بزارید تو صندوق عقب
اگر ماشین 206 هست
دو تا کامپوننت رو تو درها نصب کنید و باکس رو داخل صندوق بزارید و روی طاقچه چیزی نصب نکنید هم از لحاظ امنیت بهتره و هم کیفیت
از لحاظ امنیت خودروی شما برای آقا دزده دیگه تابلو نیست و از لحاظ ظاهری چیزی معلوم نیست که شخص شخیص آقا دزده رو تحریک کنه
سلام ماشین من پارس هست.خب یه پخش خوب مد نظر شما چیه و توی چه مایه قیمت؟مثلا مارک پاینر مدل MVH 8350 خوبه؟راسی من اصلا دوس ندارم باکس بذارم کلی جا میگیره ترجیح میدم همون پشت باشه.راستی از اسپیکرای اصلی ماشین استفاده کنم یا در بیارم؟

Eh Sun
01-26-2014, 02:57 PM
سلام ماشین من پارس هست.خب یه پخش خوب مد نظر شما چیه و توی چه مایه قیمت؟مثلا مارک پاینر مدل MVH 8350 خوبه؟راسی من اصلا دوس ندارم باکس بذارم کلی جا میگیره ترجیح میدم همون پشت باشه.راستی از اسپیکرای اصلی ماشین استفاده کنم یا در بیارم؟

تهران هستی دوست من ؟؟؟
برای کامپوننت هم میتونی از جا باند فابریک ماشین استفاده کنی
برای باکس هم اگر دوست داشتی تماس بگیر من طوری برات طراحی میکنم که فضای زیادی داخل صندوق اشغال نکنه
09121242298

mehrdad_bouf
01-26-2014, 04:38 PM
تهران هستی دوست من ؟؟؟
برای کامپوننت هم میتونی از جا باند فابریک ماشین استفاده کنی
برای باکس هم اگر دوست داشتی تماس بگیر من طوری برات طراحی میکنم که فضای زیادی داخل صندوق اشغال نکنه
09121242298
نه متاسفانه اهواز هستم.

- - - Updated - - -

راستی دوستان اسپیکر و ساب بهتره چه واتی داشته باشه؟مثلا این مدل ساب Pioneer TS-W3002 D4 (http://www.bahramshop.ir/fa/product/pioneer-ts-w3002-d4) خوبه؟

Eh Sun
01-26-2014, 05:32 PM
دوست من شما میتونی از باکسهای اسلیم برای صندوق عقب استفاده کنید که فضای کمتری از صندوق عقب رو اشغال میکنه

mehrdad_bouf
01-26-2014, 05:41 PM
دوست من شما میتونی از باکسهای اسلیم برای صندوق عقب استفاده کنید که فضای کمتری از صندوق عقب رو اشغال میکنه
یعنی پیشنهاد شما کلا اینه که حتما باکس باشه؟یعنی خیلی تفاوت داره؟

mostafa.98
01-26-2014, 08:43 PM
نمیشه بدونه باکس به بهترین صدا رسید اما میشه از ساب مخصوص (ایر) استفاده کرد

omidfathi1364
01-27-2014, 04:20 PM
باکس اسلیم خوب صداش در میاد؟ شما هر نوع باکسی می سازید؟ آدرستون کودوم سمت هست؟

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما که 2 میلیون می خوای هزینه کنی دیگه نباید سمت باند و ساب پایونیر بری! دوستان استاد ترند ولی از پایونیر فقط ضبط P80RS رو ورداری بقیه رو از برندهای دیگه مثل آدیو سیستم، گلیدن، هرتز و اینفینیتی بهتره.

نه متاسفانه اهواز هستم.

- - - Updated - - -

راستی دوستان اسپیکر و ساب بهتره چه واتی داشته باشه؟مثلا این مدل ساب Pioneer TS-W3002 D4 (http://www.bahramshop.ir/fa/product/pioneer-ts-w3002-d4) خوبه؟

Eh Sun
01-27-2014, 05:04 PM
ولی من نظرم اینه که اگر میخوای سیستم جمع کنی از یه برند ستاپ کنی خیلی بهتر جواب میگیری تا چند تا برند
من کل ماشینم رو آلپاین ست کردم و صدایی که دارم رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم

mostafa.98
01-27-2014, 06:53 PM
صدا گرفتن سلیقه ایه من خودم هیچ وقت نتونستم از یه برند صدا بگیرم (حتی تو بعضی موارد میدرنج تویتر با برند وفر فرق داشته) هر کسی یه سبک رو میپسنده به خصوص تو SQ

mehrdad_bouf
01-28-2014, 04:58 AM
والا گیج شدم ضبط که مدل 8350 رو دیدم خوب بود بقیش رو دیگه گیج شدم

omidfathi1364
01-28-2014, 08:36 AM
ست کامل آلپاین به نظر خیلی بیشتر از 2 میلیون در میاد باید سر کیسه رو بیشتر شل کنی!:smileys-money-71495

ولی من نظرم اینه که اگر میخوای سیستم جمع کنی از یه برند ستاپ کنی خیلی بهتر جواب میگیری تا چند تا برند
من کل ماشینم رو آلپاین ست کردم و صدایی که دارم رو با هیچ چیزی عوض نمیکنم

Eh Sun
01-28-2014, 04:47 PM
ست کامل آلپاین به نظر خیلی بیشتر از 2 میلیون در میاد باید سر کیسه رو بیشتر شل کنی!:smileys-money-71495
دقیقا از 2 میلیون بیشتر شده ولی خوب عشقه دیگه پول سرش نمیشه
من منظورم صدای حاصل از یک برند بهتر از چندین برند هست بخاطر اینکه یک برند همخونی داره ولی چندین برند دردسر خودش رو داره
خوب این نظر من هست و نظرم رو به دیگران تحمیل نمیکنم جیگرطلا

mostafa.98
02-04-2014, 02:19 PM
من اگه بودم یه یونیت مناسب میگرفتم که اگه بعده ها خاستم ارتقا بدم بتونم روش حساب باز کنم من میگم یا 8016 یا 8019 کنود رو بردار