PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید سیستم صوتی خودرو

صفحه ها : [1] 2

kianooshkiayee
07-24-2014, 12:44 AM
سلام ب همگی میخواستم ببینم اگه ممکنه راهنماییم کنید خیلی گیج شدم با 1.5ملیون بهترین سیستم پیشنهادی چیه من فقط دوتا کواک می خوامو یه امپو یه پخش خوب
ماشینم هم 207 هستش خودم فعلا رو 693.11i kappa قفل کردم به نظر شما ارزش خرید داره؟؟؟

mostafa.98
07-24-2014, 01:54 AM
سلام ب همگی میخواستم ببینم اگه ممکنه راهنماییم کنید خیلی گیج شدم با 1.5ملیون بهترین سیستم پیشنهادی چیه من فقط دوتا کواک می خوامو یه امپو یه پخش خوب
ماشینم هم 207 هستش خودم فعلا رو 693.11i kappa قفل کردم به نظر شما ارزش خرید داره؟؟؟
سلام دوست عزیز
با 1.5 بوجه به نظر من 500ت برای پخشتون بزارید سری میکس ترک پایونیر یه دست کامپونت 16سانتی مناسب برای جلو و 1جفت کواک برای عقب و در اخر امپ مناسب در مورد کواک همون اینفینیتی کاپا مناسیه فقط اگه بتونی کامپونتش رو هم پیدا کنی و امپ هم میتونی از همون اینفینیتی استفاده کنی که با هم مچ بشه
Pioneer DEH-X6550 BT (http://www.jblshop.ir/%D8%B6%D8%A8%D8%B7%20%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%8 6-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-car-audio-cd-dvd-player/%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B1-Pioneer-DEH-X6550BT)
بلندگو اینفینیتی کاپا 693.9i (http://www.jblshop.ir/%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF%DA%AF%D9%88-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AA%D B%8C-Car-Speaker-Infinity-Kappa-693.9i)
کامپوننت اینفینیتی کاپا 60.9cs (http://www.jblshop.ir/%D8%A8%D9%84%D9%86%D8%AF%DA%AF%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88%D9%86%D9%86%D8%AA-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%81%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AA%D B%8C-Car-Component-Speaker-Infinity-Kappa60.9CS)
آمپلی فایر Infinity 7541A (http://www.jblshop.ir/%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-Infinity-7541)
البته یکم باید بوجتو افزایش بدی

kianooshkiayee
07-31-2014, 02:52 AM
دادا دمت گرم فقط می خواستم ببینم این کامپوننت کاپا حدود قیمتش چنده؟
بعدش به نظر خودم هدپوینت پایونیر 9650 بهتر باشه چون بعدا خواستم ارتقا بدم جوابمو بده
فعلا یه سیستم ابرو مند میخوام جمع کنم ایشالا در اینده نه چندان دور یه سیستم امپراطور جمع میکنم

ahmadi47
07-31-2014, 11:09 AM
سلام
اینایی رو ک پیشنهاد دادین چند در میان ؟
و اینکه اصل و فرع دارن ؟ و اگه دارن از کجا باید اصلیشو بگیرم ؟
من واس پراید میخوام 2 تومن هزینه کنم

mostafa.98
07-31-2014, 03:41 PM
دادا دمت گرم فقط می خواستم ببینم این کامپوننت کاپا حدود قیمتش چنده؟
بعدش به نظر خودم هدپوینت پایونیر 9650 بهتر باشه چون بعدا خواستم ارتقا بدم جوابمو بده
فعلا یه سیستم ابرو مند میخوام جمع کنم ایشالا در اینده نه چندان دور یه سیستم امپراطور جمع میکنم
قیمت کامپ ها تو لینک که دادم موجوده البته قیمت پایین تر هم داره
اینم یه نگاه بنداز عالیه
Pioneer DEH-9450UB (http://www.jblshop.ir/%D8%B6%D8%A8%D8%B7%20%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%8 6-%D9%BE%D8%AE%D8%B4-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-car-audio-cd-dvd-player/%D8%B6%D8%A8%D8%B7-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B1-Pioneer-DEH-9450UB)
راستی همین قطعات واسه یه سیستم میان رده عالیه به شرطی که اصولی نصب بشه

mostafa.98
07-31-2014, 03:45 PM
سلام
اینایی رو ک پیشنهاد دادین چند در میان ؟
و اینکه اصل و فرع دارن ؟ و اگه دارن از کجا باید اصلیشو بگیرم ؟
من واس پراید میخوام 2 تومن هزینه کنم
سلام دوست عزیز
الان تمام منتاژ کشور چین هستش و برای خرید بهتر از نمایندگی ها انجام بشه در مورد قیمت و قطعات تو لینک ها موجوده و برنده اینفینیتی یکی از برندهای خوب و سر شناسه
موفق باشید

ahmadi47
10-05-2014, 01:51 PM
سلام ب دوستان عزیز
برای پخش 9650 و باند 693’11i اینفینیتی چ امپ و سابی ببندم
البته یک یکو خورده ای بیشتر نمیتونم هزینه کنم
پرایدمم دوگانست
مرسی

meisam62
10-07-2014, 10:51 AM
با سلام به همه
آیا واسه سیستم صوتی 405 داشبورد جدید (با توجه به اینکه هنوز واسش سیستم پخشی تو بازار نیومده) میشه باند و آمپی بست؟ منظورم با همون سیستم پخش فابریک خودش که توی تصویر میبینید
http://www.parstuning.com/attachment.php?attachmentid=1747&stc=1

mostafa.98
10-07-2014, 11:27 AM
شدنش که میشه چند راه داره 1ستفاده از پرسوسور که پر هزنه اما با کیفیته استفاده از تبدیل که سیم های اسپیکر رو به ارسی تبدیل میکنه هم کم هزینس هم بی کیفیت

meisam62
10-07-2014, 12:08 PM
شدنش که میشه چند راه داره 1ستفاده از پرسوسور که پر هزنه اما با کیفیته استفاده از تبدیل که سیم های اسپیکر رو به ارسی تبدیل میکنه هم کم هزینس هم بی کیفیت

راه اول که با کیفیته هزینش تو چه مایه هایی هست لطفا بیشتر توضیح بدید در رابطش !!؟ ( البته این توضیح رو بدم که من نمیخوام سیستم آنچنانی بببندم چون فعلا هزینشو ندارم. در حد اینکه دو تا باند بیضی (خربزه ای) بشه روش بست که البته با کیفیت باشه)

mostafa.98
10-07-2014, 01:32 PM
اسستفاده از پرسسور
خوب نوع های مخطلف داره انالوگ و دیجیتال پنل دار ساده ...
من بیت تن ادیسان رو پیشنهاد میدم هزینه خود پرسسور بین 600تا700ت هستش

یه راه دیگه رو پیشنهاد میدم
این عکس رو نگاه کن
Picture 5 of 6 for Pioneer GM-A5602 (http://www.sonicelectronix.com/pictures_new.php?id=74606&picture_id=1886125)
قسمت speaker input سیم های خروجی پخش که به اسپیکر وصله رو به اینه بدی میتونی تو خوروجی صدای بهتری (نصبت به پخش) تحویل بگیری و بعضی از امپ ها این قابلیتو داره

meisam62
10-25-2014, 05:29 PM
اسستفاده از پرسسور
خوب نوع های مخطلف داره انالوگ و دیجیتال پنل دار ساده ...
من بیت تن ادیسان رو پیشنهاد میدم هزینه خود پرسسور بین 600تا700ت هستش

یه راه دیگه رو پیشنهاد میدم
این عکس رو نگاه کن
Picture 5 of 6 for Pioneer GM-A5602 (http://www.sonicelectronix.com/pictures_new.php?id=74606&picture_id=1886125)
قسمت speaker input سیم های خروجی پخش که به اسپیکر وصله رو به اینه بدی میتونی تو خوروجی صدای بهتری (نصبت به پخش) تحویل بگیری و بعضی از امپ ها این قابلیتو داره

دیروز از یه سیستم فروشی پرسیدم گفت که سیستم پخش واسش اومده. اما قیمتش رو که گفت خیلی بالا بود حدود 1700000 البته یه سیستم تصویری 7 اینچیه که دارای جی پی اس و امکانات دیگری هست.

aryaeeha
11-30-2014, 06:41 PM
با سلام .
اگر بخوایم دوتا باند عقب واسه تیبا ببندیم چی بخرم خوبه ؟
یه چیزی در حد باندهای جنتو یا بهتر؟

omidfathi1364
11-30-2014, 07:06 PM
با سلام .
اگر بخوایم دوتا باند عقب واسه تیبا ببندیم چی بخرم خوبه ؟
یه چیزی در حد باندهای جنتو یا بهتر؟
سلام
پیشنهاد میکنم چون هاچبکه دردسر برش نداره تاقچه MDF بزاری یا تاقچشو ببری یه جفت باند بیضی وصل کنی باند گرد کفاف نمیکنه. حالا با آمپ یا بدون آمپ میتونی باند انتخاب کنی.
بدون آمپ 6965 پایونیر خوب جواب میده و با آمپ اینفینیتی یا JBL دو مدل دارن صدای خوبی میده.

qmars
05-28-2015, 09:35 PM
سلام رُفقا
قراره برای پراید یه سیستم درس حسابی تا سقف 1.5 ببندم
طبق حرف بضی از دوستانو خوندن بضی از مطالب تو بضی از سایتا تصمیم گرفتم از ترکیب زیر یه چیزایی دربیارم و ببندم

یه جفت 718معمولی

با یکی از اینها ترکیب میکنم:
6975
7100

با یه امپلی 4 کاناله

ضبط:
پایونر 2750
یا
3750

اگه کسی قیمت اینهارو داره؛ یه حساب سرانگشتی انجام بده و لطف کنه خبر بده که ببینم چقدر هزینش میشه
* اگر ترکیب بهتری با 718 تو ذهنتون دارید، مشاوره بدید

mk3699
06-14-2015, 10:06 AM
با سلام من روی 206 از سال 82 این سیستم دارم یه جفت pioneer 6975 v1 یه دونه sub 305 pioneer آمپیلی boschmann 600w پخشم 4050 pioneer میخواستم ییینم واسه درب جلو کامپ نصب کنم یا بلندگو (یکی پیشنهاد داد 1675 pioneer نظر شما چیه) دوم فک کنم احتیاج به اضافه یا خرید آمپلی جدید باشه ( آیا اینکه آمپلی مونو چی احتیاج به اون هست) و در آخر خازن رو هم اگر لازم هست راهنمایی کنید ممنوک

kashgh
06-16-2015, 04:43 PM
با سلام و عرض ادب
لطفا بگین برای این سیستم چه سابی مناسبه. زیر 300 تومن باشه
پخش پایونیر 2650 - یک جفت باند 6985 - آمپر دو کاناله mafc - m42fs
آیا می تونم ساب نصب کنم؟ به وسیله دیگه ای نیاز داره؟
با تشکر

mostafa.98
06-19-2015, 10:07 PM
با سلام من روی 206 از سال 82 این سیستم دارم یه جفت pioneer 6975 v1 یه دونه sub 305 pioneer آمپیلی boschmann 600w پخشم 4050 pioneer میخواستم ییینم واسه درب جلو کامپ نصب کنم یا بلندگو (یکی پیشنهاد داد 1675 pioneer نظر شما چیه) دوم فک کنم احتیاج به اضافه یا خرید آمپلی جدید باشه ( آیا اینکه آمپلی مونو چی احتیاج به اون هست) و در آخر خازن رو هم اگر لازم هست راهنمایی کنید ممنوک

سلام کامپ ببندی بهتره اگه زیر 60وات ار ام اس باشه رو پخش درایو کن اگه نه که امپ نیاز داری
اگه یه کامپ 75 فش 80 واتی با امپ ببندی خیلی بهتره چون صداش تو 6975 گم نمیشه سعی کن از هم رده های 6975 باشه

mostafa.98
06-19-2015, 10:09 PM
با سلام و عرض ادب
لطفا بگین برای این سیستم چه سابی مناسبه. زیر 300 تومن باشه
پخش پایونیر 2650 - یک جفت باند 6985 - آمپر دو کاناله mafc - m42fs
آیا می تونم ساب نصب کنم؟ به وسیله دیگه ای نیاز داره؟
با تشکر
سلام
یه امپ با ساب نیاز داری بهتره یه امپ 4کاناله با یه ساب بگیری

satanp1i
07-27-2015, 05:49 PM
سلام به دوستان گرامی
من یک هدیونیت 80prs پایونییر دارم با یک ساب 3010 کنوود ک میخوام روی طاقچه بسته بشه.ماشینم هم سمند هست.
اول اینکه چه باند و امپیلی هایی با این مچ میشن اگر بخوام به صورت network از هدیونیتم استفاده کنم
دوم اینکه شنیدم سیستم های سوتی سونی کیفیت و تفکیک صدایی خوبی دارن و در صدای بالا هم جوابگوو هستند حالا من از سونی استفاده کنم برای سیستم صوتی ماشینم خوبه؟مثلا 600 وات 5 سویه سونی دوتا عقب با ساب روی طاقچه بعد یک کامپوننت در درب جلو با یک امپ مونو دیجیتال برای ساب دو امپ دیجیتال برای دو جفت 600 وات ها و یک امپ برای کامپوننت ؟
اینکه چند امپلی دارم استفاده میکنم چون میخوام روی network باشه و بسیار خوب جوابمو بده.اگر هم دیجیتال استفاده میکنم حتی برای ساب چون دیجیتال ها بهتر تنظیم میشن و نیاز به تنظیم دستی ندارن پس برای معرفی امپلی اینها رو در نظر بگیرید لطفا. قیمت تا 2-2.5 جا داره فعلا
خیلی حرف زدم ببخشید منتظر نظرات ارزشمند شما هستم

mostafa.98
07-27-2015, 09:37 PM
سلام به دوستان گرامی
سلام دوست عزیز

من یک هدیونیت 80prs پایونییر دارم با یک ساب 3010 کنوود ک میخوام روی طاقچه بسته بشه.ماشینم هم سمند هست.
هد خوبی داری...
ساب کنود والا تجربه ای ندارم در موردش
تاقچه به هیچ عنوان ساب نزار که اصلا صدای خوبی نداره ساب فقططططط تو باکس اصولی
.................................................. ...............................
اول اینکه چه باند و امپیلی هایی با این مچ میشن اگر بخوام به صورت network از هدیونیتم استفاده کنم
نتورک... بهتره یکم در موردش تحقیق کنی
باید ار کامپ استفاده کنی
.................................................. ...............................
دوم اینکه شنیدم سیستم های سوتی سونی کیفیت و تفکیک صدایی خوبی دارن و در صدای بالا هم جوابگوو هستند حالا من از سونی استفاده کنم برای سیستم صوتی ماشینم خوبه؟مثلا 600 وات 5 سویه سونی دوتا عقب با ساب روی طاقچه بعد یک کامپوننت در درب جلو با یک امپ مونو دیجیتال برای ساب دو امپ دیجیتال برای دو جفت 600 وات ها و یک امپ برای کامپوننت ؟
اینکه چند امپلی دارم استفاده میکنم چون میخوام روی network باشه و بسیار خوب جوابمو بده.اگر هم دیجیتال استفاده میکنم حتی برای ساب چون دیجیتال ها بهتر تنظیم میشن و نیاز به تنظیم دستی ندارن پس برای معرفی امپلی اینها رو در نظر بگیرید لطفا. قیمت تا 2-2.5 جا داره فعلا
خیلی حرف زدم ببخشید منتظر نظرات ارزشمند شما هستم
باز هم میگم اول در مورد نتورک سرچ کن امپ دیجیتال خوبه اما تنظیمش سخت تره جون دقیق تره اون دقت بر میگرده به پیک گرفتن و... اما شما اول راه رو مشخص کن! کیفیت با 2تا ساب!!! یکم میل به قدرت داره

satanp1i
07-28-2015, 12:10 AM
سلام مرسی از وقتی ک گذاشتین
برای نتورک من تحقیقاتم رو کردم تا اونجایی ک میدونم هرجه امپ به تعداد باشه بهتره تا مثلا یک پنج کانال حتی قوی استفاده کردن مثلا اگر دو جفت باند دارم دو تا هم امپ به صورت جدا بذارم نمیدونم منظورم رو رسوندم یا ن.
برای ساب هم ساب کنوود مخصوصا 3010 بسیار ساب نرمی هست من الان 5 سال هست ک این ساب رو دارم و روی طاقچه هم هست بسیار خوب و راحته صدای خیلی نازی هم میده با داخل صندوق خیلی مخالف هستم امتحان کردم چند ماهی.برای تعداد ساب اون دو تا ک نوشتم منظور به باند ها بود ن ساب چون سابی ک دارم با 4 عدد باند در عقب به اندازه کافی بیس میدهد من بیشتر میخوام تفکیک صدایی داشته باشم و صدای بلند با وضوح خیلی خوب.
سیستم قبلیم یک 6975 بود با 718 در طاقچه عقب و ساب در صندوق ک اصلا راضی نبودم و فروختمش البته امپ 350 کنوود بود برای 4 تا باند هام و یک ام بی اکوستیک 1000 برای ساب و خازن 6.5فاراد.باند جلو هم کاغذی کارخونه.
حالا چی بخرم ک وضوح خوب تفکیک بالا و در ولوم های بالا هم کم نیاره البته ولوم بالا منظور 35-40 هست ک اگر بدونید این هدیونیت بعد از ولوم 30 تازه صداش درمیاد
منتظر نظرتون هستم.ممنون

mostafa.98
07-28-2015, 01:10 AM
سلام مرسی از وقتی ک گذاشتین
برای نتورک من تحقیقاتم رو کردم تا اونجایی ک میدونم هرجه امپ به تعداد باشه بهتره تا مثلا یک پنج کانال حتی قوی استفاده کردن مثلا اگر دو جفت باند دارم دو تا هم امپ به صورت جدا بذارم نمیدونم منظورم رو رسوندم یا ن.

کلمه ای به نام قوی تو sq معنی نداره!
حالت نرمال 4کانال استریو و 1 کانال مونو
------------------------
برای ساب هم ساب کنوود مخصوصا 3010 بسیار ساب نرمی هست من الان 5 سال هست ک این ساب رو دارم و روی طاقچه هم هست بسیار خوب و راحته صدای خیلی نازی هم میده با داخل صندوق خیلی مخالف هستم امتحان کردم چند ماهی.برای تعداد ساب اون دو تا ک نوشتم منظور به باند ها بود ن ساب چون سابی ک دارم با 4 عدد باند در عقب به اندازه کافی بیس میدهد من بیشتر میخوام تفکیک صدایی داشته باشم و صدای بلند با وضوح خیلی خوب.
سیستم قبلیم یک 6975 بود با 718 در طاقچه عقب و ساب در صندوق ک اصلا راضی نبودم و فروختمش البته امپ 350 کنوود بود برای 4 تا باند هام و یک ام بی اکوستیک 1000 برای ساب و خازن 6.5فاراد.باند جلو هم کاغذی کارخونه.
حالا چی بخرم ک وضوح خوب تفکیک بالا و در ولوم های بالا هم کم نیاره البته ولوم بالا منظور 35-40 هست ک اگر بدونید این هدیونیت بعد از ولوم 30 تازه صداش درمیاد
منتظر نظرتون هستم.ممنون

کل قطعات بازاری و بی کیفیته به ایده و نظر من 2 دست کامپ خوب (بدون کراس) و یه ساب + امپ های مناسب و اکسسوری درجه1
کامپ رو هرتز سری میل 2009 پیشنهاد میدم وفرش بسیار میدبیس دل نشینی داره و تویتر های عالی
ساب الپاین تایپ ار و یه باکس سیلد با حجم مناسب
امپ ها رو از سری رفرنس سانداستریم پیشنهاد میدم یا (ام ار وی )الپاین میتونی انتخاب کنی اما دیجیتال نباشه بهتره !
کابل حد اقل 2گیج و ارسی درجه1 به جای تقسیم و خازن یه باتری خوب !
البته برند های زیادی تو بازاره بهتره بری تست کنی گوش کنی....

در ضمن با سمند راه طولانی پیش رو داری برای در های جلو باید کیک پنل بسازی سخت ترین قسمت کارته

satanp1i
07-28-2015, 02:14 AM
کیک پنل چی هست جایی مشناسید ک بخرم؟من شیراز هستم اگر شیراز جایی هسست ک خوب بهتره اگر نه بگید چی هست ک برم بگردم پیدا کنم بعد دیجیتال چون من با اتوماتیک ضبط کار میکنم برام بهتره اتوماتیک بهم پیشنهاد بدین برای ارسی از کجا بفهم ک درجه یک هست؟اصلا جایی سایتی هست ک بتونم همه اینها رو بخرم از اونجا؟پس سونی هم خوب نیست نه؟

- - - Updated - - -

البته منظورم ازقوی =خوب بود یا بهترین مدل
5 کانال یا همون 4 با یک مونو

- - - Updated - - -

کیک پنل رو فهمیدم چیه از کجا بخرمش رو حالا باید پیدا کنم ولی شما بهترین مدل ها رو برام بنویسد چ باند چ امپ چ اکسسوری چ ساب تا من برم بپرسم ببینم کجا ها دارن ک بخرم فقط امپ دیجیتال برام معرفی کنید و البته هرچه سویه های کامپوننت ها بیشتر باشه بهتر مثلا 3 سویه 4 سویه و البته برای عقب فقط یک کامپوننت بزارم کافیه بلندیه صدا رو دارم چون سمند صدا رو میخوره کم میشه یه حالیه بعد من یک سوال دیگه هم دارم پشت ضبط 6 خروجی هست ک 2 تا برای عقب 2 تا برای جلو 2 تا برای ساب هست ولی یک دوتایی دیگه هم هست ک نوشته اگر ارسی دارید وصل کنید و خروجی هم هست نمیدونم مال چی هست.اگر بتونید بهم بگید کلا چطور باید این ضبط رو وصل کرد ممنون میشم اینجا بلد نبودن من خودم از اینترنت وصلش کردم

- - - Updated - - -

چرا بدون کراس اور باشه؟بنظر میاد با کراس بیشتر جواب میده ک؟

mostafa.98
07-28-2015, 02:33 AM
کیک پنل چی هست جایی مشناسید ک بخرم؟من شیراز هستم اگر شیراز جایی هسست ک خوب بهتره اگر نه بگید چی هست ک برم بگردم پیدا کنم بعد دیجیتال چون من با اتوماتیک ضبط کار میکنم برام بهتره اتوماتیک بهم پیشنهاد بدین برای ارسی از کجا بفهم ک درجه یک هست؟اصلا جایی سایتی هست ک بتونم همه اینها رو بخرم از اونجا؟پس سونی هم خوب نیست نه؟

تو نت سرچ کن باید ساخت تو ساندی شاپ با وحید صحبت کن برات بسازه
-----------------------------------------------
البته منظورم ازقوی =خوب بود یا بهترین مدل
5 کانال یا همون 4 با یک مونو

کیک پنل رو فهمیدم چیه از کجا بخرمش رو حالا باید پیدا کنم ولی شما بهترین مدل ها رو برام بنویسد چ باند چ امپ چ اکسسوری چ ساب تا من برم بپرسم ببینم کجا ها دارن ک بخرم فقط امپ دیجیتال برام معرفی کنید و البته هرچه سویه های کامپوننت ها بیشتر باشه بهتر مثلا 3 سویه 4 سویه

سویه! منظورت چیه؟
-----------------------------------------------
و البته برای عقب فقط یک کامپوننت بزارم کافیه بلندیه صدا رو دارم چون سمند صدا رو میخوره کم میشه یه حالیه بعد من یک سوال دیگه هم دارم پشت ضبط 6 خروجی هست ک 2 تا برای عقب 2 تا برای جلو 2 تا برای ساب هست ولی یک دوتایی دیگه هم هست ک نوشته اگر ارسی دارید وصل کنید و خروجی هم هست نمیدونم مال چی هست.اگر بتونید بهم بگید کلا چطور باید این ضبط رو وصل کرد ممنون میشم اینجا بلد نبودن من خودم از اینترنت وصلش کردم

پشت 80پی ار 2 تا ارسی ورودیه که میشه بهش پخش کننده وصل کرد یه کلید ریز رو بدنه داره که اونو بزنی میشه خروجی 2 مونو
------------------------------------------------

چرا بدون کراس اور باشه؟بنظر میاد با کراس بیشتر جواب میده ک؟
دقیقن برای همین مورده که میگم تحقیق کن سرچ کن وقت بزار برای خوندن

نتورک که ببندی از کراس اور خود پخش استغاده میکنی و کراس ها از مدار خارج میشه 2تا ارسی اول میشه تویتر 2تا ارسی وسط میشه وفر 2تا اخر ساب
تو خصوصی در مورد فروشنده ها بهتون توضیح میدم

satanp1i
07-28-2015, 02:50 AM
این مدل هایی هست ک من پیدا کردم
hsk 163
esk 163 l.5
اینا کامپونت بود حالا الپاینها اول ساب ها
swr 1542d
swr 10d4
swx 1043d
حالا امپیلی ها ک البته داخل سایت الپاین همش دیجیتال هست
mrv v 500
mrv m 500
mrv f 300
mrv m 250
حالا بگید کدوم ها خوبن یا اصلا اگر اینا نه مدل بدین مثل من ک برم ببینم چی هستند و چطور و از کجا میشه بخرم

satanp1i
07-28-2015, 11:43 AM
البته من یک مشکل دیگه هم دارم تا اونجایی ک من شنیدم و فهمیدم وقتی میگن فلان باند مثلا 3way هست یا همون 3 سویه یعنی سه حالت مختلف صدا رو تولید و پخش میکنه مثلا 5way سونی میتونه 5 حالت مختلف صدا رو پخش کنه پس تفکیک صدایی بهتری داره ولی مثلا فلان کامپوننت فقط 2 حالت صدا رو پخش میکنه ک یکیش بیس هست پس تفکیک صدایی نداره.حالا اگر من در اشتباه هستم بگید.
راجب اکسسوری بهم نگفتین چه چیز هایی خوبن مارک و مدل بهم معرفی کنین.من براتون داخل تلگرام پیام دادم البته

mostafa.98
07-28-2015, 02:27 PM
اولین مشگل شما تحقیقات و تجربیات کمه سعی میکنم خلاصه بگم
شما با 80prs میتونی 3وی رو ستاپ کنی 1جفت تویتر 1جفت وفر و یه ساب که تک استیج میشه و میتونی استیج جلو و عقب رو موازی کنی اون داستانی که شما میگی 4وی 5وی... واسه تویتر های اضافه ایه که روی اسپیکر نصبه و پیک خالص. به نظرم شما بیشتر تو بازار ازاد به دنبال قطعه بودید درسته؟

ir4
07-28-2015, 11:29 PM
سلام ب دوستان عزیز و اساتید محترم
میخوام ی سیستم کوچیک کیفیتی تو دو مرحله جمع کنم چون بودجشو الان ندارم
ماشین پراید ، موسیقی درهم گوش میدم ، بیشتر پاپ ، سنتی و رپ هم گهگاهی
پخش 9650 پایونیر و کامپ 165xl هرتز موجوده (150watt rms . 4 ohm)
دنبال ی امپ 4 کانال باخروجی بالا برای راه اندازی کامپ + ی ساب هستم
الان میخوام تک استیج کارکنم ، عقب میبندم چون فعلا وقت و حوصله برش رودری جلو و کیک پنل و ... ندارم در اینده اگه بشه ی کامپ و ی امپ مونو اضافه میکنم البته ماشینو قبلش عوض میکنم ، پراید خسته من اونقدر سرو صدا توش هست ک کلا میزنه کیفیتو میترکونه :10:
لطفا امپ و ساب پیشنهاد بدین رو هم حدود یک و دویست میتونم هزینه کنم ، اگه کمترم شد ک چ بهتر . البته 4 کانال قوی 9604 پایونیرو پیشنهاد دادن بم ک منتقد زیاد داره و میگن اعدادش واقعی نیستن... یسریا هم میگن چون پایونیر تعداد بیشتری وارد میشه قیمتش مناسبتره و.... من ک بیشتر سردرگم شدم
اونوقت اگه من 2 تا 150 وات رو 4 اهم بدم ب کامپوننت چقدر دیگه برا ساب میمونه ؟؟؟؟
ی سابم ک صداش با بقیه قطعات بخونه و مچ بشه معرفی کنین
راجب کابل و چیزای دیگه ای ک احیانا لازمه ی توضیح مختصریم بدین قیمتم بگین ک عالیه
میدونم سوالام خیلی زیاد شدن ولی اینم میدونم ک اعضای اینجا خیلی بامعرفتن ... :X
منتظرم
مرسی

mostafa.98
07-29-2015, 12:08 AM
سلام ب دوستان عزیز و اساتید محترم
میخوام ی سیستم کوچیک کیفیتی تو دو مرحله جمع کنم چون بودجشو الان ندارم
ماشین پراید ، موسیقی درهم گوش میدم ، بیشتر پاپ ، سنتی و رپ هم گهگاهی
پخش 9650 پایونیر و کامپ 165xl هرتز موجوده (150watt rms . 4 ohm)
دنبال ی امپ 4 کانال باخروجی بالا برای راه اندازی کامپ + ی ساب هستم
الان میخوام تک استیج کارکنم ، عقب میبندم چون فعلا وقت و حوصله برش رودری جلو و کیک پنل و ... ندارم در اینده اگه بشه ی کامپ و ی امپ مونو اضافه میکنم البته ماشینو قبلش عوض میکنم ، پراید خسته من اونقدر سرو صدا توش هست ک کلا میزنه کیفیتو میترکونه :10:
لطفا امپ و ساب پیشنهاد بدین رو هم حدود یک و دویست میتونم هزینه کنم ، اگه کمترم شد ک چ بهتر . البته 4 کانال قوی 9604 پایونیرو پیشنهاد دادن بم ک منتقد زیاد داره و میگن اعدادش واقعی نیستن... یسریا هم میگن چون پایونیر تعداد بیشتری وارد میشه قیمتش مناسبتره و.... من ک بیشتر سردرگم شدم
اونوقت اگه من 2 تا 150 وات رو 4 اهم بدم ب کامپوننت چقدر دیگه برا ساب میمونه ؟؟؟؟
ی سابم ک صداش با بقیه قطعات بخونه و مچ بشه معرفی کنین
راجب کابل و چیزای دیگه ای ک احیانا لازمه ی توضیح مختصریم بدین قیمتم بگین ک عالیه
میدونم سوالام خیلی زیاد شدن ولی اینم میدونم ک اعضای اینجا خیلی بامعرفتن ... :X
منتظرم
مرسی
سلام دوست عزیز
امپ با قیمت و کیفیت مناسب و قدرت کافی 1 مدل رو پیشنهاد میدم که دست 2 تر تمیزش تا 300 . 350 میتونی پیدا کنی
Infinity 7541A 4-Channel Amplifier - Sonic Electronix (http://www.sonicelectronix.com/item_8014_Infinity-Reference-7541a.html)
ساب میتونی از mtx سری 5500 تا 400ت با باکس یا خود اینفینیتی کاپا که قدرت کم تری داره و دقتش هم خوبه
در مورد کابل برق برای این سیستم حد اقل از گیج 4 استفاده کن ارسی های جنس خوب (بهتره به هم تابیده باشه) سر فیشهای فلزی و ظریف (یه سری مثل ام بی فلزیه اما بی کیفیته) کابل شو های خوب (خودم از پک کارینا استفاده کردم جنسش خوبه) و به جای تقسیم و خازن امپر باطری رو ارتقا بدید

mostafa.98
07-31-2015, 01:20 AM
سلام رُفقا
طبق حرف بضی از دوستانو خوندن بضی از مطالب تو بضی از سایتا تصمیم گرفتم از ترکیب زیر یه چیزایی دربیارم و ببندم

یه جفت 718معمولی

6975
7100

با یه امپلی 4 کاناله

ضبط:
پایونر 2750
یا
3750

اگه کسی قیمت اینهارو داره؛ یه حساب سرانگشتی انجام بده و لطف کنه خبر بده که ببینم چقدر هزینش میشه
سلام خوش اومدی
ترکیب بازاری و بی کیفیت! ببخشید که انقدر بی مقدمه گفتم اما بار ها تو سایت های مخطلف و تاپیک های مخطلف تکرار شده که اجناس مغازه داران گرامی جنبه هدر کردن پول رو داره (البته هستند کسانی که کار درستن اما انگشت شماره) برای رسیدن به صدای دل خاه اول وقت و زمان 2وم صلیقه نیازه! به همین راحتی

paket
08-03-2015, 02:47 PM
دوستان پژو داشبورد جدید چطوری باید پخش معمولیمو نصب کنم ؟؟

mostafa.98
08-13-2015, 03:18 PM
اگه امکانش هست یه عکس بزارید

paket
08-15-2015, 08:35 AM
http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/14/c88148ff45c8b67c85dd332080c4b438.jpg
خدمت شما

johny
08-22-2015, 04:13 PM
دوستان سلام. من قصد دارم برای پرایدم که 131 هست اسپیکر بخرم .هدیونیتم 9450UB پایونییر هست . برای جلوی ماشین اسپیکرهای HELIX ESPRIT E4X (http://www.bahramshop.ir/fa/product/helix-esprit-e4x) و برای عقب ماشین HELIX E69X (http://www.bahramshop.ir/fa/product/helix-esprit-e69x) رو درنظر گرفتم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه اسپیکرهای E4X به جای اسپیکرهای جلوی ماشین و E69X به جای اسپیکرهای عقب نصب میشه آیا به آمپلی فایر نیاز دارم یا خیر ؟ و سؤال دومم : با توجه به اینکه E69X یه اسپیکر 6 × 9 اینچ هست (23سانتی متر در 16 سانتی متر) آیا برای نصبش رو طاقچه عقب پراید جای کافی وجود داره ؟ ممنون از دوستان گلم

mostafa.98
08-25-2015, 11:34 AM
دوستان سلام. من قصد دارم برای پرایدم که 131 هست اسپیکر بخرم .هدیونیتم 9450UB پایونییر هست . برای جلوی ماشین اسپیکرهای HELIX ESPRIT E4X (http://www.bahramshop.ir/fa/product/helix-esprit-e4x) و برای عقب ماشین HELIX E69X (http://www.bahramshop.ir/fa/product/helix-esprit-e69x) رو درنظر گرفتم. می خواستم بدونم با توجه به اینکه اسپیکرهای E4X به جای اسپیکرهای جلوی ماشین و E69X به جای اسپیکرهای عقب نصب میشه آیا به آمپلی فایر نیاز دارم یا خیر ؟ و سؤال دومم : با توجه به اینکه E69X یه اسپیکر 6 × 9 اینچ هست (23سانتی متر در 16 سانتی متر) آیا برای نصبش رو طاقچه عقب پراید جای کافی وجود داره ؟ ممنون از دوستان گلم
سلام لطف کن لینکش رو بزار

mostafa.98
08-25-2015, 11:41 AM
http://images.tapatalk-cdn.com/15/08/14/c88148ff45c8b67c85dd332080c4b438.jpg
خدمت شما

بی دردسر ترین راه اینه پخشو در بیاری ببینی قسمت پایینی که کلید های فلاشر و... رو جدا کنی و یه 2 دین ببندی

johny
08-26-2015, 08:09 AM
سلام لطف کن لینکش رو بزاردوست عزیز لینک اسپیکرها اگه منظورتونه واسه اینکه تبلیغات نشه روی اسم اسپیکرها هایپرلینک کردم. وصل میشه به سایت فروشنده . روی اسم اسپیکرها کلیک می کردید می تونستید ببینید. به هر حال اینم لینکهاش . ممنون
لینک E4X : http://www.parstuning.com/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.bahramshop.ir%2Ffa%2Fpr oduct%2Fhelix-esprit-e4x
لینک E69X : http://www.parstuning.com/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwww.bahramshop.ir%2Ffa%2Fpr oduct%2Fhelix-esprit-e69x

mostafa.98
09-04-2015, 11:33 PM
شرمنده که دیر پاسخ دادم
برای نصب هیچ مشگلی نداری اما برای اسپیکر های عقب به امپ نیاز داری تا توان و قدرت کاملی ازش بگیری

johny
09-05-2015, 04:12 PM
شرمنده که دیر پاسخ دادم
برای نصب هیچ مشگلی نداری اما برای اسپیکر های عقب به امپ نیاز داری تا توان و قدرت کاملی ازش بگیری

خواهش می کنم . هیچ اشکالی نداره می دونم که سرتون شلوغ میشه اینجا . اگه ممکنه چند مدل آمپلی فایر خوب بهم معرفی کنید چون من با آمپها اصلأ آشنایی ندارم. ممنون دوست عزیز

mostafa.98
09-07-2015, 08:41 PM
خوب امپ که زیاد داریم شما تا رنج قیمت میخایین هزینه کنید؟

johny
09-08-2015, 12:08 PM
خوب امپ که زیاد داریم شما تا رنج قیمت میخایین هزینه کنید؟
سلام دوست عزیز . 600 تا 700 تومان می تونم هزینه کنم.

morgan92
09-08-2015, 07:23 PM
من اگه بخوام برای ریو یه سیستم مناسب بذارم حدود 800 میشه؟بعد اینکه مشکلی تو سیستم برق ماشین ایجاد نمیکنه؟
وقتی سر باتری رو بر میدارم باید به ظبط کد بدم تا اوکی شه .از این نظر میپرسم

mostafa.98
09-08-2015, 07:37 PM
من اگه بخوام برای ریو یه سیستم مناسب بذارم حدود 800 میشه؟بعد اینکه مشکلی تو سیستم برق ماشین ایجاد نمیکنه؟
وقتی سر باتری رو بر میدارم باید به ظبط کد بدم تا اوکی شه .از این نظر میپرسم
شما به صورت روز مره که نیاز به کندن سرباطری ندارید؟
اگه بخایین ساده ترین حالت رو حساب کنیم 350ت پخش 600ت 2دست کامپ 16 سانتی
به نظرم اول 2 دست کامپ بگیر جاای فابریک ببند و نم نمه تکمیلش کن پخش...امپ...ساب...مونو...

paket
09-15-2015, 12:29 AM
دوستان من یه پژو 405 داشبورد جدید خریدم که هیچ مدل پخش بهش نمیخوره انگار فقط باید از این تصویری ها که خیلی گرونن بخرم حالا کدومشون خوبه پرونیکس با پرفکت اگه دوستان وارد راهنماییم کنن ممنون میشم [emoji137][emoji137]

m_hossein
09-17-2015, 01:23 PM
سلام
من یه باند خریدم کـنــوود 6985 میخواستم ببینم شما چه ضبطی رو پیشنهاد میکنید قیمتش مثلا تا 180تومن...

کسی این باند رو داره؟
اگه راهنماییی کنید ممنون میشم

میثم سالی
09-24-2015, 03:14 PM
من یه کمری 2005 دارم میخوام واسش ضبط و سیستم حرفه ای بگیرم اما متاسفانه شنیدم ضبط فابریک کیفیت خوبی نداره..با توجه به اینکه ضبطای غیر فابریک خوب فیت نمیشه و از بغل یکم جا میمونه شما چه پیشنهادی دارین؟

paket
09-24-2015, 08:03 PM
شرمنده اینجا کسی نیس راهنمایی کنه ؟؟؟
راجب پخش پرونیکس تصویری داشبورد جدید پژو پارس میخاستم ببینم چنده چطوره ایا خوبه بده ...!!!

mostafa.98
09-24-2015, 10:11 PM
من یه کمری 2005 دارم میخوام واسش ضبط و سیستم حرفه ای بگیرم اما متاسفانه شنیدم ضبط فابریک کیفیت خوبی نداره..با توجه به اینکه ضبطای غیر فابریک خوب فیت نمیشه و از بغل یکم جا میمونه شما چه پیشنهادی دارین؟
سلام فکرمیکنم خروجی ار سی نداشته باشه حالا داشته باشه که چه بهتر
شما برای رسیدن به صدای مطلوب میتونی از پرسوسور استفاده کنی از برند هایی مثل الپاین / ادیسان / پایونیر خودم از بیت تن و بیت وان ادیسان استفاده کردم به قیمتش خوبه بیت تن فکر میکنم تو رنج 500 تا 600 باشه

mostafa.98
09-24-2015, 10:12 PM
شرمنده اینجا کسی نیس راهنمایی کنه ؟؟؟
راجب پخش پرونیکس تصویری داشبورد جدید پژو پارس میخاستم ببینم چنده چطوره ایا خوبه بده ...!!!

کالای درجه 3 چین!
انتظار شما چیه از این هد؟ مثل گوشی های چینی میمونه یکی داره و لذت میبره یکی نه!

میثم سالی
09-25-2015, 04:55 PM
salam
merc dooste khubam azinke vaght gozashti
in chi has?
yani man tahala esmesho nashnidam
?

- - - Updated - - -

سلام فکرمیکنم خروجی ار سی نداشته باشه حالا داشته باشه که چه بهتر
شما برای رسیدن به صدای مطلوب میتونی از پرسوسور استفاده کنی از برند هایی مثل الپاین / ادیسان / پایونیر خودم از بیت تن و بیت وان ادیسان استفاده کردم به قیمتش خوبه بیت تن فکر میکنم تو رنج 500 تا 600 باشه
salam bebakhshid in chi has?

paket
09-25-2015, 06:01 PM
کالای درجه 3 چین!
انتظار شما چیه از این هد؟ مثل گوشی های چینی میمونه یکی داره و لذت میبره یکی نه!
بله قیمتشم خیلی گرونه اخه ...!!! یکوصد زیادنیس ؟؟؟
شما شخصا چه پخشی رو پیشنهاد میدین که تو همین مایه ها باشه از لحاظ کارایی و خروجی داشتن امپ و تصویرو بلوتوث و ... ممنون

mostafa.98
09-25-2015, 07:50 PM
salam
merc dooste khubam azinke vaght gozashti
in chi has?
yani man tahala esmesho nashnidam
?

- - - Updated - - -

salam bebakhshid in chi has?

این لینکشه
از خروجی فابریک میگیره تجزیه و انالیز میکنه میده به امپیلی و...
Audison bit - bit Ten (http://audison.eu/index.php?page=product&id=42)

mostafa.98
09-25-2015, 07:51 PM
این لینکشه
از خروجی فابریک میگیره تجزیه و انالیز میکنه میده به امپیلی و...
Audison bit - bit Ten (http://audison.eu/index.php?page=product&id=42)

تو تصویر میتونم بگم هیچی جز 1کی 2مورد 2دین از پایونیر
اما تو این رنج الپاین / کلارین / پاینیر و...
من اگه بودم گذینه اول و دوم رو انتخاب میکردم

l0rd
10-15-2015, 03:14 PM
سلام
برا 206 ميخوام سيستم ببندم با بودجه 1.5 تومن(شايد بتونم تا پونصد تومن بيشتر هزينه كنم به شرطي كه ارزش داشته باشه)
هديونيت 9450 پايونير رو ازش تعريف شنيدم
دوستان سيستم پيشنهادي شما چيه ؟
اين هديونيت خوبه؟
سليقه موسيقي من بيشتر هيپ هاپ و رپ و پاپه
صداي بالا با كيفيت رسا با يه بيس مناسب ميخوام
نميخوام صندوق اشغال بشه بايد ساب رو استيج عقب بذارم؟
با سپاس

paket
10-15-2015, 04:51 PM
منکه دل ب دریا زدمو رفتم یه فلای مکس که جدید اومده بازار با منویی شیکتر از پرونیکس خریدم http://images.tapatalk-cdn.com/15/10/15/2f2dc6225cea4276c308b0410aef83f7.jpghttp://images.tapatalk-cdn.com/15/10/15/11a92e0476135d0c4b6b9a582ebc3c4c.jpg
با یه گیرنده دیجیتال دراومد یکو دویست

mostafa.98
10-15-2015, 09:26 PM
مبارکه
کارایی و کیفیتش چیجوریه؟ یکم در مورد کار کردش توضیح بدید ممنون میشم

paket
10-15-2015, 11:45 PM
مبارکه
کارایی و کیفیتش چیجوریه؟ یکم در مورد کار کردش توضیح بدید ممنون میشم

همه چی عالی ینی دارم لذت میبرم مخصوصا باشبکه نمایش و پویا واسه پسرم .
همه جاهم صافه صاف میگیره .
20تاکلیپ شوبا کیفیت اچ دی هم ریختم توفلش گاهی میزارم نگاش میکنم از کیفیتش لذت میبرم انصافا.
درضمن اینم فقط جهت اطلاع بگم ک اگه انشالله خریدین ازهمین مارک خریدکنید ب دوعلت یک اینکه منوی جدیدتری نسبت به پرونیکس داره 2 اینکه هیچ فرقی با پرونیکس ازلحاظ کیفیت جنسی نداره ینی همونه اما با یه کارتون جدید و یه واردکننده جدید .
جی پی اس سخنگوبا نقشه
سیستم بلوتوث .
در کل عالیه .
منکه لذت میبرم وقتی میشینم تو ماشین .
سوالی بود در خدمتم .

mostafa.98
10-16-2015, 09:08 PM
چه فرمت هایی اجرا میکنه
صدای هوا از اسپیکر ها نمیاد؟ یه سری اینا وقتی ولم رو باز میکنی یه صدای اضافه ای پخش میکنه که حتی با پرسسور هم حل نمیشه!

l0rd
10-17-2015, 03:41 PM
كسي نبود منو راهنمايي كنه؟؟

paket
10-17-2015, 04:05 PM
چه فرمت هایی اجرا میکنه
صدای هوا از اسپیکر ها نمیاد؟ یه سری اینا وقتی ولم رو باز میکنی یه صدای اضافه ای پخش میکنه که حتی با پرسسور هم حل نمیشه!
فقط ts که از رسیور ظبط میکنم رو اجرا نمیکنه الباقی اوکی هستش
نه منکه صدای هوا نشنیدم اما امتحانش ضرری نداره خبر میدم بهت .

mostafa.98
10-17-2015, 08:45 PM
سلام
برا 206 ميخوام سيستم ببندم با بودجه 1.5 تومن(شايد بتونم تا پونصد تومن بيشتر هزينه كنم به شرطي كه ارزش داشته باشه)
هديونيت 9450 پايونير رو ازش تعريف شنيدم
دوستان سيستم پيشنهادي شما چيه ؟
اين هديونيت خوبه؟
سليقه موسيقي من بيشتر هيپ هاپ و رپ و پاپه
صداي بالا با كيفيت رسا با يه بيس مناسب ميخوام
نميخوام صندوق اشغال بشه بايد ساب رو استيج عقب بذارم؟
با سپاس
سلام با 1.5 میتونی اول یه هد و یه جفت کامپ و یه امپ 4 کاناله تهیه کنی
بارها گفته شده ساب برای باکس هست ولا غیر

شما فکرت سمت سیستم های خیابونی و بازاریه بهتره یکم تو نت در مورد سیتم های SQL و SPL تحقیق کنی

برزو
11-29-2015, 10:17 PM
با سلام
اولا میخواستم تشکر کنم بابت سایت بسیار خوبتون
راسیتش میخواستم یه سیستم ببندم برای111 که هم قدرتی باشه هم کیفیتی چون هم قدرت برام مهمه هم کیفیت خلاصه جوری باشه که زمینو به لرزه در بیاره ولی الان میخام هدیونیت بخرم بعدا امپلی و باند و ساب ببندم همینطور که خودتون اطلاع دارید برای یه سیستم حرفه ای قدم اول نصب
هدیونیت عالیه که پایه و اساس یه سیستم حرفه ایه.
راسیتش خودم بین پایونیر و الپاین موندم با این تفاسیر شما کدوم هدیونیت رو پیشنهاد میدید که فوالعاده باشه و حرف اول رو بزنه؟؟؟؟؟؟؟
قیمتش هم مهم نیست
ممنون میشم راهنمایم کنید.با تشکر

mostafa.98
11-30-2015, 11:14 AM
با سلام
اولا میخواستم تشکر کنم بابت سایت بسیار خوبتون
راسیتش میخواستم یه سیستم ببندم برای111 که هم قدرتی باشه هم کیفیتی چون هم قدرت برام مهمه هم کیفیت خلاصه جوری باشه که زمینو به لرزه در بیاره ولی الان میخام هدیونیت بخرم بعدا امپلی و باند و ساب ببندم همینطور که خودتون اطلاع دارید برای یه سیستم حرفه ای قدم اول نصب
هدیونیت عالیه که پایه و اساس یه سیستم حرفه ایه.
راسیتش خودم بین پایونیر و الپاین موندم با این تفاسیر شما کدوم هدیونیت رو پیشنهاد میدید که فوالعاده باشه و حرف اول رو بزنه؟؟؟؟؟؟؟
قیمتش هم مهم نیست
ممنون میشم راهنمایم کنید.با تشکر

سلام دوست عزیز خوش اومدی
اون زمین لرزه ای که شما میگی با کیفیت جور در نمیاد شما یه ساب قوی با یه باکس لیتر بالا و امپ قوی نیاز داری + فول رنج و سوپر تویتر که کلن میشه اس پی ال خوب با این تفاسیر بین الپاین و پایونیر من به شخصه بین این موارد یکی رو انتخاب میکنم : از پایونیر 9650MP و P80RsII و از الپاین 9855 و 9887 و 9886 خوب یه عیب هایی دارن یه خوبی هایی دارن... باید خودت تحقیق کنی و طبق سلیقه خودت انتخاب کنی

am_ete
12-01-2015, 02:03 PM
درود
دوستان روی پراید111 پخش4250پایونیر دارم ازقدیم وباندهم براش حدودشش ماهه اینفینیتی 9633رفرنس ویه آمپ دوکاناله وات بالا بستم،میخوام ازتون راهنمایی بگیرم که برای جلو باندی میشه اضافه کردکه مخصوصا دروولوم های بالا حالا چه داخل شهرچ توجاده،کیفیت صدا پایین نیاد و خش خش وصدای مزاحم ایجادنکنه؟ چون همینطوری هم روی وولوم 26به بالا خش خش ایجادمیشه
بعدازاین موضوع گذشته،نظرتون روی پخش پایونیر Carrozzeria P710 چی هست؟برای 2008هست ولی گویاتنظیمات13گانه اکولایزرداره وخروجی 6.5ولت که حتی پایونیرP80RS پنج ولته منتهی خب طرف میگه کاروزریا برای بازارداخلی خودژاپن بوده وژاپنی هست دستگاه وکیفیت صدافوق العاده بالاس،میگه بازوتعمیرنشده هرگزوخودپخش وکفی هم به شدت تمیزوسالمه وخط وخش ورنگ رفتگی هم نداره حتی قیمت هم400گفته چطوره؟بخرم یانه؟کیفیت صداش خیلی با4250خودم متفاوته؟چون به قیمتش کاری ندارم ولی مهم این هست که کیفیتش بالا باشه وآیادرحد سری RS پایونیرهست ؟
این هم اضافه کنم که چون دریک شهرنیستیم،امکان خریدحضوری هم ندارم راستی وامکان گرفتن صداندارم ولی خودش که خیلی تعریف میکنه ومیگه داره ازباندهای فابریکی ماشینش صدای عالیی میگیره
عکس هاشم اینهاهست :
http://www.parstuning.com/attachments/f283/1948-مشاوره-خرید-سیستم-صوتی-خودرو-photo_2015-12-01_12-48-58-jpg
http://www.parstuning.com/attachments/f283/1949-مشاوره-خرید-سیستم-صوتی-خودرو-photo_2015-12-01_12-48-51-jpg
http://www.parstuning.com/attachments/f283/1950-مشاوره-خرید-سیستم-صوتی-خودرو-photo_2015-12-01_12-48-44-jpg

http://www.parstuning.com/attachments/f283/1952-مشاوره-خرید-سیستم-صوتی-خودرو-photo_2015-12-01_12-48-34-jpg
http://www.parstuning.com/attachments/f283/1953-مشاوره-خرید-سیستم-صوتی-خودرو-photo_2015-12-01_12-48-23-jpg

mostafa.98
12-01-2015, 02:31 PM
سلام دوست عزیز
در مورد پخش
6ولت و 5ولت بودن دلیل به برتری از نظر کیفیت نیست سری prs از بهترین های پایونیر به حساب میاد اما مورد بعدی که گفتید صداای خش خش از اسپیکر.... شما برو سراغ امپ گین امپ رو کم کن تا انتها ببند ولم رو روی 40 قرار بده و گین امپ رو تا به مقداری بالا بیار که صدات خراب نشه
برای جلو هم از سری رفرنس اینفینیتی استفاده کن که جنس صداش یکی باشه
در اخر:
به حرف فروشنده ها اعتماد نکنید
این رده پخش هایی که شما گفتید زیاد با هم تغاوت چندانی نداره

am_ete
12-02-2015, 07:36 PM
ممنون ازتوضیحات؛چون نمیخوام کلا زیاد هزینه کنم،نظرتون راجع به پخش های قدیمی پایونیرچی هست که فقط هم از سی دی پشتیبانی میکنن الان یه مورد 8650MP تو نت پیداکردم330میگه بدون تخفیف
البته بیشتر دنبال 9450MP و p1هستم اگه نظرها مثبت باشه نسبت به این سری های قدیمی
http://www.parstuning.com/attachment.php?attachmentid=1955&stc=1
http://www.parstuning.com/attachment.php?attachmentid=1956&stc=1
اینم 8650MPهست :
http://www.parstuning.com/attachment.php?attachmentid=1957&stc=1

poweronline
11-21-2016, 12:14 AM
با سلام
اول تشکر می کنم بابت سایت بسیار خوبتون
راجب سیستم صوتی ماشین پارس داشبورد جدید میخواستم بدونم کسی سیستم بسته با پخش فابریکش؟
میشه بدون پروسسور و با آمپلی که ورودی رو از پخش میگیره انجام داد؟

Admin
11-21-2016, 12:20 PM
با سلام
اول تشکر می کنم بابت سایت بسیار خوبتون
راجب سیستم صوتی ماشین پارس داشبورد جدید میخواستم بدونم کسی سیستم بسته با پخش فابریکش؟
میشه بدون پروسسور و با آمپلی که ورودی رو از پخش میگیره انجام داد؟
شدن رو میشه اما به شما حتی یک درصد هم صدای اون سیستم رو نمیده و هیچ تفکیکی و کیفیتی وجود نداره ( از سیستم فابریک بدتره)

poweronline
11-24-2016, 01:22 AM
شدن رو میشه اما به شما حتی یک درصد هم صدای اون سیستم رو نمیده و هیچ تفکیکی و کیفیتی وجود نداره ( از سیستم فابریک بدتره)

پس باید از پروسسور استفاده کنم؟

mostafa.98
11-29-2016, 01:31 AM
پس باید از پروسسور استفاده کنم؟

من حتی پرسسور هم پیشنهاد نمیدم چون باز باید ذات پخش کننده خوب باشه من از پرسوسور های ادیسان استفاده کردم با 2 3 مدل از پخش های فابریک که فقط میشه گفت با پخش سری اول 206 (فابریک) که کلاریون هم بود و فقط سی دی میخورد تونستم صدای خوبی بگیرم

poweronline
12-06-2016, 01:44 AM
من حتی پرسسور هم پیشنهاد نمیدم چون باز باید ذات پخش کننده خوب باشه من از پرسوسور های ادیسان استفاده کردم با 2 3 مدل از پخش های فابریک که فقط میشه گفت با پخش سری اول 206 (فابریک) که کلاریون هم بود و فقط سی دی میخورد تونستم صدای خوبی بگیرم
پس پیشنهاد شما با پخش فابریک و یا جدید چیه؟

hossein kh
12-11-2016, 12:00 PM
بهترین مدل ضبط pioneer کدوم مدلشه ؟ کرکره اتوماتیک (http://www.novingate.com/automatic-door-shutters/) درب اتوماتیک (http://www.novingate.com/)

pedramMC
12-13-2016, 02:43 PM
پس پیشنهاد شما با پخش فابریک و یا جدید چیه؟

هیچی دوست عزیز
پخش فابریک رو غیر فعال کنید و یه پخش خوب ببندید

1clik
12-13-2016, 07:26 PM
سلام وخسته نباشيد
ماشين منم ٢٠٦ هس پخش؛kenwood kdc-u2259r و آمپلي black smith bls3304 -4400wat دارم
باند رو سيستم ٢ تا zamix zr6935. 300wat و يه ساب هم دارم
نميدونم چرا صداش خستم ميكنه من دوس دارم صدايي كه گوش ميدم باكيفيت و گوشنواز باشه و خسته كننده نباشه
چه تغيراتي بايس اعمال كنم؟؟؟

www.parstuning.com - مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ | Parstuning.ir (http://www.parstuning.ir)

pedramMC
12-13-2016, 07:43 PM
درود دوست عزیز
سابتون چه مارکیه؟
بودجتون چقدره برای تغییرات؟

1clik
12-13-2016, 09:23 PM
درود دوست عزیز
سابتون چه مارکیه؟
بودجتون چقدره برای تغییرات؟

ساب spl
بودجه خاصي مشخص نكردم شما چي پيشنهادتون هس؟؟

www.parstuning.com - مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ | Parstuning.ir (http://www.parstuning.ir)

1clik
12-14-2016, 02:15 AM
٥٠٠ اينا!!!

1clik
12-14-2016, 02:21 PM
إ چي شد پس چرا اينجا بيش از حد فعاله

Admin
12-14-2016, 03:18 PM
إ چي شد پس چرا اينجا بيش از حد فعاله

www.parstuning.com (http://www.parstuning.com) - مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ | Parstuning.ir (http://www.parstuning.ir)

مدیر گروه قطعا منتظر نشسته داخل سایت شما پست بزارید و ایشون بلا فاصله جواب شما رو بده
صبر کنید هر وقت ببینن جواب شما رو هم میدن

pedramMC
12-14-2016, 05:25 PM
٥٠٠ اينا!!!

نوع علاقه ي موسيقياييتون چيه؟
آهنگ هاي بيس دار كلا گوش ميديد يا نظرتون روي كيفيت هست بيشتر؟

1clik
12-14-2016, 06:35 PM
بيس دار هم گوش ميدم ولي كيفيت واسم مهمتره

pedramMC
12-14-2016, 06:53 PM
بيس دار هم گوش ميدم ولي كيفيت واسم مهمتره

نظر من رو اينه كه كامپوننت ببنديد

1clik
12-14-2016, 09:04 PM
لطفا بيشتر راهنمايي كنين بيشتر توضيح بدين

1clik
12-14-2016, 09:05 PM
كامپوننت چيه دقيقا چ برندي

1clik
12-15-2016, 12:25 AM
سلام و خسته نباشيد
لطفا در مورد كامپوننت بيشتر توضيح بدين چيه چه ماركي خوبه و سيستم خودم چي ميشه

1clik
12-15-2016, 07:36 PM
كي جواب ميدن ايشالا؟؟؟

1clik
12-16-2016, 07:41 PM
يعني ٣ روزه مدير نيومده جواب منو بده واقعا كه

cna73raad
12-18-2016, 02:45 PM
دیروز از یه سیستم فروشی پرسیدم گفت که سیستم پخش واسش اومده. اما قیمتش رو که گفت خیلی بالا بود حدود 1700000 البته یه سیستم تصویری 7 اینچیه که دارای جی پی اس و امکانات دیگری هست.
برای 405 و پرشیا های داشبورد جدید هم میشه اکسسوری (پخش معمولی) نصب کرد. یه قاب مباید از سیستم فروشی ها تهیه کنید بندازید جای ضبط فابریکی بعد ضبط معمولی داخل شیار استاندارد همون قابی که تهیه کردید قرار میگیره به همین راحتی. رو ماشین داداشم 7750 پایونیر بستم

Sent from my E6833 using Tapatalk

cna73raad
12-18-2016, 02:54 PM
سلام و خسته نباشيد
لطفا در مورد كامپوننت بيشتر توضيح بدين چيه چه ماركي خوبه و سيستم خودم چي ميشه

از سیستم شما تقریبا فقط پخشتون دارای کیفیت میباشد. با 500 تومن بودجه ابتدا باندای قبلیتونو رد کنید بره بعدش یه جفت باند هلیکس e69x به جاش ببندید. برای درب های جلو هم باند b69 و یا ms6 یا e6x مارک هلیکس ببندید. باندای عقبو به آمپلی و باندای جلو هم مستقیم به پخش وصل کنید. کیفیت صداتون تا 3 برابر افزایش پیدا میکنه. تا اینجای کار 500 تومن هزینش میشه اما کیفیتتون چن برابر میشه. در مراحل بعدی ارتقا سیستم ابتدا آمپلی و سپس سابتونو با مارک های خوب عوض کنید(کنوود_سونی_هرتز و...)

cna73raad
12-18-2016, 03:18 PM
سلام رُفقا

یه جفت 718معمولی

6975
7100

با یه امپلی 4 کاناله

ضبط:
پایونر 2750
یا
3750

سیستمی که انتخاب کردی کاملا بی کیفیته. اگه تصمیمت واقعا همینه پیشنهادم اینه که کنار 718 از 6975 استفاده کن که کمی تیزی و جیغ بودن صدای باند کنوود کم به چش بیاد

1clik
12-19-2016, 02:24 PM
تشكر از اينكه راهنمايي ميكنين

1clik
12-19-2016, 02:27 PM
از سیستم شما تقریبا فقط پخشتون دارای کیفیت میباشد. با 500 تومن بودجه ابتدا باندای قبلیتونو رد کنید بره بعدش یه جفت باند هلیکس e69x به جاش ببندید. برای درب های جلو هم باند b69 و یا ms6 یا e6x مارک هلیکس ببندید. باندای عقبو به آمپلی و باندای جلو هم مستقیم به پخش وصل کنید. کیفیت صداتون تا 3 برابر افزایش پیدا میکنه. تا اینجای کار 500 تومن هزینش میشه اما کیفیتتون چن برابر میشه. در مراحل بعدی ارتقا سیستم ابتدا آمپلی و سپس سابتونو با مارک های خوب عوض کنید(کنوود_سونی_هرتز و...)

دوست عزيز رو ماشين يكي از دوستان كه ٢ جفت باند اينفينيتي كاپا ١١ بسته بود با يه پخش jvc ولي صداش عالي بود به طوري كه احساس كردم سيستم بسته رو ماشين بيس نرم صداي زير عالي بلندي صدا خوب به نظرتون به جاي بانداي خودم كاپا ببندم چطوره؟؟؟

ParsTuning | انجمن خودرو و تیونینگ (http://www.parstuning.com) - مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ | Parstuning.ir (http://www.parstuning.ir)

cna73raad
12-19-2016, 02:29 PM
دوست عزيز رو ماشين يكي از دوستان كه ٢ جفت باند اينفينيتي كاپا ١١ بسته بود با يه پخش jvc ولي صداش عالي بود به طوري كه احساس كردم سيستم بسته رو ماشين بيس نرم صداي زير عالي بلندي صدا خوب به نظرتون به جاي بانداي خودم كاپا ببندم چطوره؟؟؟

ParsTuning | انجمن خودرو و تیونینگ (http://www.parstuning.com) - مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ | Parstuning.ir (http://www.parstuning.ir)
باند کاپا اینفینیتی یکی از بهترین کواکسیال های موجود تو بازاره. کیفیتش مثال زدنیه. تنها ایرادش توییتر نسبتا ضعیف و حجم صدای معمولیشه. در عوض کیفیت صداش بالاس. همونطوری که فرمودید 2 جفت کاپا کنار هم میتونه ضعف حجم صداشو بیشتر کنه. به نظر من شما یه جفت کاپا روی طاقچه ببندید با یه جفت کامپانت کاپا روی درهای جلو عاقلانه تره

cna73raad
12-19-2016, 02:31 PM
باند کاپا اینفینیتی یکی از بهترین کواکسیال های موجود تو بازاره. کیفیتش مثال زدنیه. تنها ایرادش توییتر نسبتا ضعیف و حجم صدای معمولیشه. در عوض کیفیت صداش بالاس. همونطوری که فرمودید 2 جفت کاپا کنار هم میتونه ضعف حجم صداشو بیشتر کنه. به نظر من شما یه جفت کاپا روی طاقچه ببندید با یه جفت کامپانت کاپا روی درهای جلو عاقلانه تره

ببخشید یه جا اشتباه تایپ کردم. اصلاح میکنم. دو جفت باند کاپا کنار هم مشکل حجم صدا نداره و حجم صداش راضی کنندس

shahab.sh7
12-21-2016, 07:56 PM
سلام خدمت داداش عزیز
یه پارس داشبورد جدید گرفتم میخام در حد 800 900 تومن یه سیستم معمولی باکیفیت ببندم.
با کیفیت که میگم منظورم یه صدای واضح هستش که خودم لذت ببرم و دنبال صدای قدرتی با بیس زیاد این چیزا نیستم که تا 10 تا کوچه اونورتر بره :-)
فقط و فقط صدای واضح و با کیفیت .
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
اسم برند با قیمتاشون که خریداری کنم
مخلص

cna73raad
12-21-2016, 11:09 PM
سلام خدمت داداش عزیز
یه پارس داشبورد جدید گرفتم میخام در حد 800 900 تومن یه سیستم معمولی باکیفیت ببندم.
با کیفیت که میگم منظورم یه صدای واضح هستش که خودم لذت ببرم و دنبال صدای قدرتی با بیس زیاد این چیزا نیستم که تا 10 تا کوچه اونورتر بره :-)
فقط و فقط صدای واضح و با کیفیت .
ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
اسم برند با قیمتاشون که خریداری کنم
مخلص
سلام دویت عزیز. امیدوارم که مطالبم مفید باشه براتون. در مرحله اول شما به یه قاب دور ضبط نیاز دارید ( چون ضبط های دیگه سایزشون با ضبط فابریک پژو های داشبورد جدید فرق میکنه) که قیمتش هم 25 تومن هست. در مرحله دوم به یک ضبط با کیفیت خروجی مناسب نیاز دارید. پیشنهاد من پخش سونی و یا کنوود هستش. به نظر من اگه کیفیت میخواید سمت پایونییر نرید! سونی مدل های خوبی داره از قیمت180 تا 400 تومن. که بستگی به تعداد خروجی هاشون و قابلیت تعویض رنگ صفحه نمایش و بلوتوث قیمتاشون متغیره. همه مدلای جدید سونی فلش خور هستن و خروجی آمپلی دارن.مدل u100 با قیمت 192 هزار تومن مناسب هستش. برای درب های جلو و همچنین طاقچه عقب که هر جفتشون یه سایز بلندگو میخورن (16cm)بلندگوهای زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم:
Jbl jto628 159قیمت هر جفتش
که 4 تاش میشه 318 تومن + قیمت ضبط و قاب داشبورد میشه 535 تومن. برای این که کیفیت خروجی و حجم صداتون بیشتر شه به یه آمپلی سبک و کیفیتی هم نیاز دارید که بنده آمپلی فایر 4 کانال سونی مدل 1004 رو با قیمت345 تومن پیشنهاد میکنم. جمعا شد 880 تومن. شما باسیستم فوق کیفیت خروجی صداتون رو تا 80 دذصد افزایش میدید و حجم صدا هم تا 40 درصد بیشتر میشه. ضمنان اگه مدلای بالا تو بازار پیدا نشد بنده سایت "بهرام شاپ" رو پیشنهاد میدم که خرید اینترنتی داره و تمامی محصولاتش موجوده. ببخشبد طولانی شد

shahab.sh7
12-22-2016, 04:08 PM
سلام دویت عزیز. امیدوارم که مطالبم مفید باشه براتون. در مرحله اول شما به یه قاب دور ضبط نیاز دارید ( چون ضبط های دیگه سایزشون با ضبط فابریک پژو های داشبورد جدید فرق میکنه) که قیمتش هم 25 تومن هست. در مرحله دوم به یک ضبط با کیفیت خروجی مناسب نیاز دارید. پیشنهاد من پخش سونی و یا کنوود هستش. به نظر من اگه کیفیت میخواید سمت پایونییر نرید! سونی مدل های خوبی داره از قیمت180 تا 400 تومن. که بستگی به تعداد خروجی هاشون و قابلیت تعویض رنگ صفحه نمایش و بلوتوث قیمتاشون متغیره. همه مدلای جدید سونی فلش خور هستن و خروجی آمپلی دارن.مدل u100 با قیمت 192 هزار تومن مناسب هستش. برای درب های جلو و همچنین طاقچه عقب که هر جفتشون یه سایز بلندگو میخورن (16cm)بلندگوهای زیر رو بهتون پیشنهاد میکنم:
که 4 تاش میشه 318 تومن + قیمت ضبط و قاب داشبورد میشه 535 تومن. برای این که کیفیت خروجی و حجم صداتون بیشتر شه به یه آمپلی سبک و کیفیتی هم نیاز دارید که بنده آمپلی فایر 4 کانال سونی مدل 1004 رو با قیمت345 تومن پیشنهاد میکنم. جمعا شد 880 تومن. شما باسیستم فوق کیفیت خروجی صداتون رو تا 80 دذصد افزایش میدید و حجم صدا هم تا 40 درصد بیشتر میشه. ضمنان اگه مدلای بالا تو بازار پیدا نشد بنده سایت "بهرام شاپ" رو پیشنهاد میدم که خرید اینترنتی داره و تمامی محصولاتش موجوده. ببخشبد طولانی شد

داداش عزیز خیلی ممنون استفاده کردم از جوابت و همین مطالبی که گفتی رو انجام میدم حتما
سایت بهرام شاپ هم نگا کردم و اگر این محصولاتی که گفتی اونجا موجود بود خرید میکنم 100%
بازم تشکر :53:

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه هم داشتم ازت داداش
اگه بخوام پخش دو دین ببندم کدومو پیشنهاد میکنی
پخش فابریک داشبورد جدید سیستم خور
https://file.digikala.com/digikala/Image/Webstore/Product/P_73702/Original/Car-Audio-Otolux-Multimedia-Navi-Systemebba8a.jpg

یا این مدل سونی
http://sobhanehonline.com/files/fa/news/1394/2/14/67334_658.jpg

یا هر مدل دیگه که خودت میدونی خوبه بگو که بخرم

cna73raad
12-22-2016, 10:02 PM
داداش عزیز خیلی ممنون استفاده کردم از جوابت و همین مطالبی که گفتی رو انجام میدم حتما
سایت بهرام شاپ هم نگا کردم و اگر این محصولاتی که گفتی اونجا موجود بود خرید میکنم 100%
بازم تشکر :53:

- - - Updated - - -

یه سوال دیگه هم داشتم ازت داداش
اگه بخوام پخش دو دین ببندم کدومو پیشنهاد میکنی
پخش فابریک داشبورد جدید سیستم خور
https://file.digikala.com/digikala/Image/Webstore/Product/P_73702/Original/Car-Audio-Otolux-Multimedia-Navi-Systemebba8a.jpg

یا این مدل سونی
http://sobhanehonline.com/files/fa/news/1394/2/14/67334_658.jpg

یا هر مدل دیگه که خودت میدونی خوبه بگو که بخرم
بدون شک سونی بهتره. سونی بخر از خریدت پشیمون نمیشی. من تو ماشینم تا حالا 7 برند مختلفو داشتم. هیچکدوم تجربه سونی رو نداره. تا حدی از سونی خوشم اومده که حتی گوشیمم سونی خریدم. ست خوبی میشه با پخش سونی

hemn
12-23-2016, 02:41 AM
سلام وقتتون بخیر من یه سیستم دارم بلندگوی 6975v2 بایک ساب راکفورد 12اینچp3و دوتا آمپ یکی مکسیدر1144و اون یکی 9601پایونر، میخواستم یه دونه دیگه از اون ساب راکفورد بگیرم به نظرتون مشکل پیش نمیاد جواب گو هستش؟؟درضمن پخشمم پایونر AVH4850هستش

یه سوال دیگه داشتم در کل شما این سیستم رو چطور میبینید ؟میخوام یه فول رنج هم بگیرم پیشنهاد شما چیه ؟؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید

cna73raad
12-23-2016, 03:46 AM
سلام وقتتون بخیر من یه سیستم دارم بلندگوی 6975v2 بایک ساب راکفورد 12اینچp3و دوتا آمپ یکی مکسیدر1144و اون یکی 9601پایونر، میخواستم یه دونه دیگه از اون ساب راکفورد بگیرم به نظرتون مشکل پیش نمیاد جواب گو هستش؟؟درضمن پخشمم پایونر AVH4850هستش

یه سوال دیگه داشتم در کل شما این سیستم رو چطور میبینید ؟میخوام یه فول رنج هم بگیرم پیشنهاد شما چیه ؟؟ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید
سیستم شما 60 درصد قدرتی و 40 درصد کیفیتی است. من جای شما بودم اول از همه آمپ مکسیدر رو رد میکردم به جاش یه آمپ با کیفیت و اسم و رسم دار میخریدم. به جای فول رنج های تقریبا بی کیفیت از میدرنج های درگ استر و یا وایب استفاده کنید تا هم قدرت خروجی تا 2 برابر بیشتر شه و هم کیفیت تا حدودی بهتر شه

hemn
12-23-2016, 01:17 PM
پس من چه آمپی بگیرم؟؟دوتا میدرنج بگیرم به جای فول رنج؟؟

hemn
12-23-2016, 01:19 PM
من میخوام یه ساب دیگه بهش اضافه کنم از همون راکفورد راهنمایی کنید ممنون میشم

hemn
12-23-2016, 01:26 PM
چندتا میدرنج بذار جواب گو اون دوتا ساب میشه؟؟

cna73raad
12-23-2016, 01:34 PM
سابتو دقیقا همون مدل و همون مارک ساب اولیت بگیر که بهم ریزی صدات زیاد نشه. آمپلی ارزون و با کیفیت میخوای مارک سونی بگیر. اگه بیشتر میتونی هزینه کنی پایونییر و هلیکس و هرتز عالین. برای میدرنج هم دو عدد کافیه. دو تا میدرنج 6 اینچی وایب یا درگ استر بندازی قدرت صداش 2 و نیم برابر باندای الانته. من میدبیس درگ استر 6.2 اینچی دارم کنارشم 1جفت سوپر تیوتر 101 دارم با ساب 3000 کنوود. از تکت قطعاتم راضیم. در نده باید یه جفت میدرنج درگ استر اضافه کنم و آمپلیمو عوض کنم. آمپلی که الان دارم ام بی آکوستیکه که اصلا کیفیت نداره. میخوام آمپلی سونی بخرم

hemn
12-23-2016, 01:35 PM
ساب رو همون میگیرم چشم.ولی آمپلی پایونر چه مدلی بگیرم؟؟

cna73raad
12-23-2016, 01:52 PM

مدل 9604 بخر خیال خودتو راحت کن (برای ارتقا دهی های بعد از هر لحاظ) جفت ساباتو به 9601 به صورت موازی وصل کن(آمپلیت رو حالت 1 اهم هم استیبل میشه خیالت راحت) حالا یه جفت میدرنج با یه جفت باندای 6975 رو به 9604 وصل کن. بعدا اگه خواستی بازم سیستمتو ارتقا بدی باند 6975 رو رد کن بره به جاش سوپر تیوتر 304 درگ استر و یا سوپر تیوتر های شرکت وایب رو نصب کن تا لذت موسیقی رو بیشتر از گذشته حس کنی( یه سیستم کامل)

hemn
12-23-2016, 01:53 PM

hemn
12-23-2016, 02:08 PM
از سایت بهرام دوتاشو خریدم فقط مونده که چه آمپی بگیرم؟؟دوتا تویتر s20هم دارم اونارم بذارم؟؟

hemn
12-23-2016, 02:09 PM
داداش یعنی حالا که میدرنجمم دارم اون باند 6975هم باید باشه کنارش یالازم نیست؟؟

hemn
12-23-2016, 02:13 PM
آمپلی ارزونتر میخوام چون زیاد خرج کردم حقیقتش چی پیشنهاد میدین

hemn
12-23-2016, 02:18 PM

cna73raad
12-23-2016, 06:20 PM

آمپلی 1004 سونی هم خوبه. قیمتش مناسبه. کنار میدرنج باندتم استفاده کن. ولی از تیوترات استفاده نکن. جنس تیوترات به این سیستم نمیخورن. اگه سوپر تیوتر بخری و باند پایونیرتو رد کنی بره بهتره

hemn
12-23-2016, 06:37 PM
به نظرت آمپلی بوشمن 4480خوبه یا اون سونی 1004 بگیرم؟؟

hemn
12-23-2016, 06:52 PM
به نظر شما آمپلی سونی 1004بگیرم یا jblA604؟؟

hemn
12-23-2016, 06:52 PM
فقط ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید

hemn
12-23-2016, 06:59 PM
دوست عزیز من یه آمپلی JBLA604 گرفتم به نظرتون خوبه؟؟

cna73raad
12-23-2016, 07:01 PM
به نظرت آمپلی بوشمن 4480خوبه یا اون سونی 1004 بگیرم؟؟

آمپ بوشمن آبی 4480xl سری اول رو ماشین داداشم نصبه کیفیت خوبی نداره ولی قدرتش خوبه. آمپ سونی بهتره

cna73raad
12-23-2016, 07:07 PM
دوست عزیز من یه آمپلی JBLA604 گرفتم به نظرتون خوبه؟؟

مبارکت باشه داداش عالیه آمپت. کیفیتش خوبه ولی قدرت راه اندازی میدرنجو نداره. بهت یه پشنهاد دیگه میدم. به جای میدرنج و هزینه های بالاش یه جفت باند کنار باندای پایونیرت اضافه کن. به نظر من یه جفت باند هلیکس e69x اضافه کن. حجم و کیفیت صدات 40 درصد بیشتر میشه. صدای خیلی خوبی داره عاشقش میشی. من داشتم که میگم

hemn
12-24-2016, 12:10 AM
به نظر شما آمپلی راکفورد که قیمتشم مناسب باشه چی بگیرم که با ساب هم مچ بشه

hemn
12-24-2016, 12:13 AM
داداش اون آمپلی jblرو پسش دادم ولی میدرنج دوتا گرفت من سوپر تویترم گرفتم الان چه آمپی بگیرم؟

cna73raad
12-24-2016, 12:35 AM
داداش اون آمپلی jblرو پسش دادم ولی میدرنج دوتا گرفت من سوپر تویترم گرفتم الان چه آمپی بگیرم؟

من از آمپلی های راکفورد زیاد اطلاعاتی ندارم. آمپلی ای که توی هرکانال تو مقاومت 4 اهم 80 وات rms بده مناسبه براتون

hemn
12-24-2016, 12:36 AM
داداش بی زحمت منتظرم تا 400تومان چه آمپلی بگیرم که واسه اون دوتا میدرنج وایب و دوتا سوپر تویتر وایب و دوتا ساب p3 کفایت کنه ممنون میشم؟در آخرم نظر کلیت درمورد این سیستم بگی ممنون میشم

cna73raad
12-24-2016, 12:39 AM
داداش بی زحمت منتظرم تا 400تومان چه آمپلی بگیرم که واسه اون دوتا میدرنج وایب و دوتا سوپر تویتر وایب و دوتا ساب p3 کفایت کنه ممنون میشم؟در آخرم نظر کلیت درمورد این سیستم بگی ممنون میشم

الان اصلا آمپلی نداری واسه سیستم؟ فقط یه آمپلی میخوای یا دو تا؟؟

hemn
12-24-2016, 12:41 AM
یه دونه مونو 9601پایونرم دارم پخشمم AVH4850پایونره

cna73raad
12-24-2016, 12:43 AM
یه دونه مونو 9601پایونرم دارم پخشمم AVH4850پایونره

باند پایونیرتم دیگه نمیبندی؟

hemn
12-24-2016, 12:45 AM
شما فرمودید اگه دوتا میدرنج بگیرم با دوتا سوپر تویتر دیگه اون پایونرها لازم نیست منم اونارو خریدم

cna73raad
12-24-2016, 12:48 AM
شما فرمودید اگه دوتا میدرنج بگیرم با دوتا سوپر تویتر دیگه اون پایونرها لازم نیست منم اونارو خریدم

بله همینطوره. گفتم شاید یا این حال میخوای باند پایونیر رو استفاده کنی. خب آمپلی پایونیرت جفت ساباتو به خوبی ساپورت میکنه. یه آمپلی دو کانال 5602 پایونیر بخر. به یه کانالش یه میدرنج با یه سوپر تیوتر ببند. به کانال دیگشم اون یکی میدرنج با اون یکی سوپر تیوتر(به صورت موازی)

hemn
12-24-2016, 12:48 AM

hemn
12-24-2016, 12:50 AM
شما پیشنهاد سونی 1004هم دادینبگیرم، بین اون دوتا کدومش بهتره تا بگیرم؟

cna73raad
12-24-2016, 12:52 AM
شما پیشنهاد سونی 1004هم دادینبگیرم، بین اون دوتا کدومش بهتره تا بگیرم؟

پایونیر کیفیتش یه مقدار بالاتره و جمع و جور تره. ولی سونی 4 کاناله. اگه فقط واسه همین یه جفت میدرنج و یه جفت سوپر تیوتر آمپلی میخوای همون پایونیر دو کانال خریدش عاقلانه تره

hemn
12-24-2016, 12:55 AM
سوال آخرم دیگه مزاحم نمیشم،این چهار کانال میتونی بعدا ارتقاش بدی ولی پایونرو نمیتونی درسته؟یعنی این سیستم که میخوام ببندم دیگه نیاز نداره که ارتقاش بدم کفایت میکنه؟؟

hemn
12-24-2016, 12:59 AM
سوال آخرم دیگه مزاحم نمیشم،این چهار کانال میتونی بعدا ارتقاش بدی ولی پایونرو نمیتونی درسته؟یعنی این سیستم که میخوام ببندم دیگه نیاز نداره که ارتقاش بدم کفایت میکنه؟؟

hemn
12-24-2016, 01:00 AM
دوست عزیز من از بهرام شاپ خرید میکنم تو سایت مشکلی نیست؟؟

cna73raad
12-24-2016, 01:04 AM

مراحمی. به دو دلیل احتمالا بخوای بعدا ارتقا بدی سیستمتو:
1_دو استیجی کردن صدا. که اگه ماشینت پراید باشه نمیشه نتیجه خوبی گرفت. چون باند تو داشبوردش 10 سانتیه نمیشه خوب مانور داد. ولی اگه ماشین پژو باشه میشه با میدرنج و کامپانت های 16 سانتی توی در جلو صدا رو کامل تر و سه بعدی تر کرد.
2_ علاقه به شنیدن بیس تقه ای(میدبیس). که اگه بازم ماشینت پراید باشه توی طاقچه نمیسه مبدبیس اضافه کنی(البته شدنش میشه. ولی فایده نداره اونطوری. میدبیس و میدرنج و سوپر تیوتر نباید بهم دیگه نزدیک باشن. کیفیت صدا به شدت کم میشه. حداقل با 5 سانت از هم دیگه فاصله داشته باشن.
در ضمن اگه نظرت اینه که آمپ 4 کانال سونی رو بخری تا در آینده سیستمتو ارتقا بدی داری اشتباه میکنی. چون آمپ سونی تو هر کانال 70 وات میده. یعنی به یه کانالش نمیتونی هم میدرنج ببندی هم سوپر تیوتر. ولی آمپ 2 کانال پایونیر تو یه کانالش 150 وات قدرت میده

cna73raad
12-24-2016, 01:05 AM
دوست عزیز من از بهرام شاپ خرید میکنم تو سایت مشکلی نیست؟؟

منم دو بار از بهرام شاپ خرید کردم راضی بودم

hemn
12-24-2016, 01:06 AM
ماشینم 206sd لازمه که واسه دربهای جلو باند بذارم ؟؟

cna73raad
12-24-2016, 01:09 AM
ماشینم 206sd لازمه که واسه دربهای جلو باند بذارم ؟؟

اگه واسه جلو هم ببندی صدات خیلی بهتر میشه. ولی خب بستگی به بودجت داره. باید 500 تومن واسه آمپلی درنظر بگیری. حداقل 200 تومن هم واسه کامپانت در نظر بگیری. چون اکثر میدرنج ها توی درای جلو جا نمیشن. به خاطر آهنربای بزرگشون

hemn
12-24-2016, 01:18 AM
داداش نظرت در مورد 8604چیه اونو بگیرم یا 5602؟؟

cna73raad
12-24-2016, 01:22 AM
داداش نظرت در مورد 8604چیه اونو بگیرم یا 5602؟؟

این همه بودجه داری اونوقت میگی 400 تومن خخخخ. 8604 خیلی بهتره. میتونی بهش یه جفت میدرنج و یه جفت سوپر تیوترتو بشه وصل کنی. بعثا هم یه جفت کاموانت بهش اضافه کنی. آمپلی قوی و با کیفیتیه از خریدش پشیمونت نمیکنه

cna73raad
12-24-2016, 01:23 AM
این همه بودجه داری اونوقت میگی 400 تومن خخخخ. 8604 خیلی بهتره. میتونی بهش یه جفت میدرنج و یه جفت سوپر تیوترتو بشه وصل کنی. بعثا هم یه جفت کاموانت بهش اضافه کنی. آمپلی قوی و با کیفیتیه از خریدش پشیمونت نمیکنه

بعثا=بعدا
کاموانت=کامپانت

hemn
12-24-2016, 01:27 AM
ممنونم از این همه راهنمایی لطف کردی پس همو ن8604رو میگرم اگه کاری داشتم مزاحمتون میشم

cna73raad
12-24-2016, 01:29 AM
ممنونم از این همه راهنمایی لطف کردی پس همو ن8604رو میگرم اگه کاری داشتم مزاحمتون میشم

خواهش میکنم داداش. اگر هم خواستی کامپانت ببندی vibe slick 6c ببند تا سیستمت کامل شه و از کیفیت صدای وایب و هماهنگیش لذت ببری

hemn
12-24-2016, 01:29 AM

hemn
12-24-2016, 01:35 AM
روچشم ممنون

hemn
12-24-2016, 05:11 PM
سلام روزتون بخیر من ساب رافورد p3میخوام کجا میتونم گیربیارم؟؟

cna73raad
12-24-2016, 05:15 PM
سلام روزتون بخیر من ساب رافورد p3میخوام کجا میتونم گیربیارم؟؟

سلام وقت بخیر. ساب خیلی کم یابیه. بگردی شاید دس دوشو پیدا کنی. نوش گیر نمیاد

hemn
12-24-2016, 05:16 PM
باشه ممنون داداش

hemn
12-24-2016, 05:37 PM
باشه ممنون داداش

hemn
12-24-2016, 10:42 PM
سلام داداش شبتون بخیر ببخشید الان کل سیستمم رو جمع کردم ولی نصبشون نکردم
پخش پایونر AVH4850
دوعدد ساب راکفورد 12اینچ راکفوردp3
آمپلی پایونر 9601و8604
میدرنج وایب 8اینچ دوعدد
سوپر تویر وایب4دوعدد به نظر شما سیستمم تکمیله؟غیراز اون کمپانتی که گفتید
فول رنج بهتره یا همونایی که ذکر شده؟؟

hemn
12-24-2016, 11:03 PM
اگه جواب بدید ممنون میشم

cna73raad
12-24-2016, 11:07 PM
سلام داداش شبتون بخیر ببخشید الان کل سیستمم رو جمع کردم ولی نصبشون نکردم
پخش پایونر AVH4850
دوعدد ساب راکفورد 12اینچ راکفوردp3
آمپلی پایونر 9601و8604
میدرنج وایب 8اینچ دوعدد
سوپر تویر وایب4دوعدد به نظر شما سیستمم تکمیله؟غیراز اون کمپانتی که گفتید
فول رنج بهتره یا همونایی که ذکر شده؟؟

مبارکت باشه ایشالا. سیستمت به نظر من 90 درصد تکمیله. من با فول رنج مخالفم. توی سیستم شما فرکانس صوتی به سه دسته تقسیم شده:
بخش فرکانس بالایی(سوپر تیوتر)
فرکانس میانی(میدرنج)
فرکانس پایین(ساب)
حالا اگه فول رنج اضافه کنی اوضاع بد میشه. فول رنج ها تلاش میکنن که تمام فرکانس ها رو پخش کنن. در صورتی که شما این فرکانس ها رو به متخصص ها سپردی!!! متخصص ها همون مید ها و سوپر تیوتر ها و ساب ها هستن!! پس فول رنجو وارد سیستمت نکن! حالا سیستمو بببند ببین کدوم فرکانس توی سیستمت ضعیف تر نسبت به فرکانس های دیگه پخش میشه و همون بخش از فرکانس رو توی استیج جلوت تقویت کن. اگه تیربل ضعیف بود کامپانت اضافه کن. اگه صدای خواننده(فرکانس میانی) ضعیف بود میدرنج اضافه کن. و اگه بیس میانی( فرکانس 100 تا 300هرتز) ضعیف بود با کمی برش کاری توی درب جلو میدبیس اضافه کن

hemn
12-24-2016, 11:07 PM
اگه جواب بدید ممنون میشم

hemn
12-24-2016, 11:09 PM
بخدا این سیستم من فک نکنم حالا حالاها تکمیل بشه!!!!لیست اینایی که بهتون دادم قبول دارید بنظرتون راضیم بکنه ؟؟

hemn
12-24-2016, 11:10 PM
ممنونم

cna73raad
12-24-2016, 11:12 PM
بخدا این سیستم من فک نکنم حالا حالاها تکمیل بشه!!!!لیست اینایی که بهتون دادم قبول دارید بنظرتون راضیم بکنه ؟؟

داداش این سیستمت صداش اونقدری هست که هرچقدر ولومو هرچقدر زیاد کنی ته نداشته باشه! شک نکن از لحاظ کیفیت و قدرت صدا سیستمت خیلی عالیه. شمایی که قبلا به جای مید از باند پایونییر استفاده میکردی با وجود این سیستم فعلیت شگفت زده میشی.

hemn
12-24-2016, 11:12 PM
به نظر شما این سه تا که گفتید تکمیله کم نمیارن؟؟

hemn
12-24-2016, 11:14 PM
تشکر من باهیچکس مشورت نکردم همه اینارو به دست شما سپردم چون واقعا متخصصش هستید خیلی ممنونم

hemn
12-24-2016, 11:16 PM
شما این سابهایی که دارمو قبول دارید که اونارو ساپورت کنه؟؟

cna73raad
12-24-2016, 11:25 PM
تشکر من باهیچکس مشورت نکردم همه اینارو به دست شما سپردم چون واقعا متخصصش هستید خیلی ممنونم

خواهش میکنم وظبفه دونستم. شما ایشالا سیستمو که بستی اگه از صداش راضی بودی و سلیقمو پسندیدی بگو تا برای ارتقا های بعدی بهت کمک کنم.

شما این سابهایی که دارمو قبول دارید که اونارو ساپورت کنه؟؟

سابت خیلی خوبه. هم قدرتیه هم کیفیتیه. با وایب خوب مچ میشه

hemn
12-27-2016, 12:28 PM
سلام خسته نباشید ببخشید به نظر شما میدرنج وایب خوبه یا گرندزیرو؟؟

amiran22
12-28-2016, 09:02 PM
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
سیستم من روی پارس داشبورد جدید شامل ضبط 9450 پایونر-دو تا امپ 4880 بوشمن 4 کانال -دوتا فول رنج وایب 12وساب 1800 سونی می باشد میخواستم بپرسم این سیستم مچ هست یانه ویا این امپا فول رنجارو کامل راه اندازی میکنه در ضمن برای استیج جلو چه پیشنهادی دارید خودم از ساب خیلی راضی نیستم ممنون میشم سریع جواب بدید

cna73raad
12-29-2016, 10:58 AM
سیستم من روی پارس داشبورد جدید شامل ضبط 9450 پایونر-دو تا امپ 4880 بوشمن 4 کانال -دوتا فول رنج وایب 12وساب 1800 سونی می باشد میخواستم بپرسم این سیستم مچ هست یانه ویا این امپا فول رنجارو کامل راه اندازی میکنه در ضمن برای استیج جلو چه پیشنهادی دارید خودم از ساب خیلی راضی نیستم ممنون میشم سریع جواب بدید
سلام. دوست عزیز بله آمپلی هاتون هم ساب و هم فول رنج ها رو ساپورت میکنه. اما آمپلی شما کیفیت صدای خوبی به شما نمیده. شما سابتون کیفیت خوبی داره. ولی واسه سیستمتون ضعیفه. یه ساب 1800 دیگه هم اضافه کنید تا با سیستمنون هم خونی داشته باشه. یه آمپ برای جفت سابا و آمپ دیگه هم برای فول رنج ها.برای استیج جلو هم از کامپانت های جی بی ال استفاده کنید به همراه آمپ 2 کانال 502 سونی

amiran22
12-31-2016, 01:33 AM
[QUOTE=cna73raad;27336]سلام. دوست عزیز بله آمپلی هاتون هم ساب و هم فول رنج ها رو ساپورت میکنه. اما آمپلی شما کیفیت صدای خوبی به شما نمیده. شما سابتون کیفیت خوبی داره. ولی واسه سیستمتون ضعیفه. یه ساب 1800 دیگه هم اضافه کنید تا با سیستمنون هم خونی داشته باشه. یه آمپ برای جفت سابا و آمپ دیگه هم برای فول رنج ها.برای استیج جلو هم از کامپانت های جی بی ال استفاده کنید به همراه آمپ 2 کانال 502 سونی

سلام
واقعا ممنونم از راهنمایی سریعتون

cna73raad
12-31-2016, 01:38 AM
[QUOTE=cna73raad;27336]سلام. دوست عزیز بله آمپلی هاتون هم ساب و هم فول رنج ها رو ساپورت میکنه. اما آمپلی شما کیفیت صدای خوبی به شما نمیده. شما سابتون کیفیت خوبی داره. ولی واسه سیستمتون ضعیفه. یه ساب 1800 دیگه هم اضافه کنید تا با سیستمنون هم خونی داشته باشه. یه آمپ برای جفت سابا و آمپ دیگه هم برای فول رنج ها.برای استیج جلو هم از کامپانت های جی بی ال استفاده کنید به همراه آمپ 2 کانال 502 سونی

سلام
واقعا ممنونم از راهنمایی سریعتون
خواهش میکنم

mostafa.98
12-31-2016, 03:00 AM
بهترین مدل ضبط pioneer کدوم مدلشه ؟ کرکره اتوماتیک (http://www.novingate.com/automatic-door-shutters/) درب اتوماتیک (http://www.novingate.com/)

p99

H@S
12-31-2016, 09:51 PM
سلام خسته نباشید خواستم بدونم شما کامپوننت وایب رو قبول دارید یا کدنس srz؟

H@S
12-31-2016, 09:54 PM

cna73raad
12-31-2016, 10:01 PM

سلام. ممنون. من وایب رو به خاطر کیفیت و تکنولوژی ساخت بالاش میپسندم

H@S
12-31-2016, 10:07 PM
داداش سینا قبلا مزاحمتون شده بودم ولی نمیدونم با اون ایمیل دیگه م نمیتونم وارد بشم hemnهستم در مورد سیستم ازتون نظر خواهی کردم واسه کامپوننت خواستم نظرتون رو بدونم

cna73raad
12-31-2016, 10:10 PM
داداش سینا قبلا مزاحمتون شده بودم ولی نمیدونم با اون ایمیل دیگه م نمیتونم وارد بشم hemnهستم در مورد سیستم ازتون نظر خواهی کردم واسه کامپوننت خواستم نظرتون رو بدونم

مراحمی داداش. کامپانت های برند درگ استر و وایب جزو خوب های بازارن. من اصلا از جنس خشن و بی کیفیت کدنس خوشم نمیاد.

H@S
12-31-2016, 10:54 PM
پس همون وایب رو گرفتم لطف کردی.به نظر شما دیگه سیستمم تکمیله با این کامپوننت ؟؟

H@S
12-31-2016, 11:52 PM
داداش من پخشم پایونره نمیدونم پرا فلاش رو در میارم موزیک میوفته اول ولی خاموش و روشن کنم یاهر کار دیگه این اتفاق نمیفته بنظر شما مشکلی داره؟؟

H@S
01-01-2017, 12:54 AM
اگه جواب بدید ممنون میشم

H@S
01-01-2017, 09:39 AM
خیلی دیر جواب میدید

cna73raad
01-01-2017, 11:35 PM
خیلی دیر جواب میدید

داداش با فلشای دیگه امتحان کن. راه های زیرم امتحان کن:
فلشتو فرمت کن
اگه فایل های زیادی غیر از آهنگ داری پاکشون کن. یا توی فولدر بریز

H@S
01-02-2017, 06:11 PM
این کارم کردم فلاش عوض میکنم میفته اول

cna73raad
01-02-2017, 07:05 PM
خیلی دیر جواب میدید

داداش با فلشای دیگه امتحان کن. راه های زیرم امتحان کن:
فلشتو فرمت کن
اگه فایل های زیادی غیر از آهنگ داری پاکشون کن. یا توی فولدر بریز

این کارم کردم فلاش عوض میکنم میفته اول

ضبطت مشکل داره

H@S
01-05-2017, 12:17 AM
سلام ببخشید میدبیس با میدرنج چه فرقی داره کدوم بهتره واسه نصب؟؟

H@S
01-05-2017, 12:50 PM
آقا سینا من واسه سیستمم ازشما راهنمایی خواستم
دوتا ساب p3راکفورد دارم با دوتا آمپلی 9601،8604و دوتا میدرنج وایب 8اینچ،ودوتا تویتر وایب اینا پیشنهاد و راهنمایی شما بود و الانم نصبشون کردم دوتا کامپوننت وایبم گرفتم ولی تو فروشگاه بهرام شاپ تو سایت گذاشته که میدرنج سایز 10رو داره به نظر شما من تو صدا کم نمیارم یا همین کافیه ممنونم اگه جواب بدید

cna73raad
01-05-2017, 01:50 PM
دوتا ساب p3راکفورد دارم با دوتا آمپلی 9601،8604و دوتا میدرنج وایب 8اینچ،ودوتا تویتر وایب اینا پیشنهاد و راهنمایی شما بود و الانم نصبشون کردم دوتا کامپوننت وایبم گرفتم ولی تو فروشگاه بهرام شاپ تو سایت گذاشته که میدرنج سایز 10رو داره به نظر شما من تو صدا کم نمیارم یا همین کافیه ممنونم اگه جواب بدید

سلام به نظر من حجم صداتون کاافیه.

cna73raad
01-05-2017, 01:52 PM

یه جفت میدرنج 8 اینچی با یه جفت سوپر تیوتر وایبی که نصب کردید به همراه یه جفت کامپانت وایب ، حتی اگه سابتونم در نظر نگیریم ،حجم صدای سیستم شما اندازه 4 جفت باند 6975 هستش با چند برابر کیفیت بیشتر.

cna73raad
01-05-2017, 01:54 PM
سلام ببخشید میدبیس با میدرنج چه فرقی داره کدوم بهتره واسه نصب؟؟

میدبیس نسبت به میدرنج تو اجرای فرکانس تفاوت دارن. میدبیس با میدرنج و ساب و سوپر تیوتر کامل میشه صداش. ولی شما که میدرنج دارید با سوپر تیوتر و ساب صداتون کامله. میدبیس اگه اضافه کنید صداتون بهتر میشه ولی نبستید هم مشکلی نداره. اگه خواستید میدبیس ببندید من 6 اینچی درگو پیشنهاد میدم

amiran22
01-07-2017, 03:16 PM

[سلام. دوست عزیز بله آمپلی هاتون هم ساب و هم فول رنج ها رو ساپورت میکنه. اما آمپلی شما کیفیت صدای خوبی به شما نمیده. شما سابتون کیفیت خوبی داره. ولی واسه سیستمتون ضعیفه. یه ساب 1800 دیگه هم اضافه کنید تا با سیستمنون هم خونی داشته باشه. یه آمپ برای جفت سابا و آمپ دیگه هم برای فول رنج ها.برای استیج جلو هم از کامپانت های جی بی ال استفاده کنید به همراه آمپ 2 کانال 502 سونی

سلام اقا سینا
میخواستم بدونم برای استج جلو از مید رنج یا میدبیس همراه سوپر تیوتر هم میشه استفاده کرد چون می خوام صدای استیج جلو تو صدای فول رنجا گم نشه واگه بخوام امپارو عوض کنم چی پیشنهاد میدید ممنونم از وقتی که میذارید

H@S
01-08-2017, 09:23 PM
سلام خسته نباشید آقا سینا من سیستممو نصب کردم چطوری باید کامپانت هارو نصب کنم که صداش با میدرنجها وسوپر نویترهام مچ بشه و صدای سه بعدی پخش بشه که کم نیاره ؟؟ممنون

cna73raad
01-09-2017, 07:59 AM
سلام خسته نباشید آقا سینا من سیستممو نصب کردم چطوری باید کامپانت هارو نصب کنم که صداش با میدرنجها وسوپر نویترهام مچ بشه و صدای سه بعدی پخش بشه که کم نیاره ؟؟ممنون

از درهای جلو سیم بکشید بیارید تو صندوق. تیوتر هاشو بزارید قسمت فابریکی (روی قاب آینه بغل ها) ووفرشو رو هم که داخل درب. آمپلی رو هم روی حالت HPF بزارید ولی فرکانس hpf تا اخر بسته باشه

H@S
01-09-2017, 11:52 AM
یعنی کامپانت رو توی درب جلو نذارم؟؟

cna73raad
01-09-2017, 01:11 PM
یعنی کامپانت رو توی درب جلو نذارم؟؟

چرا. تو درای جلو باید بزارید. سیمشو منظورم اینه که بکشید بیارید صندوق. چون آمپلی صندوقه سیمشم باید بکشید تا صندوق

amiran22
01-09-2017, 03:30 PM
سلام اقا سینا
جواب منو ندادین
برا استیج جلو چی ببندم تا صداش تو فول رنجا گم نشه

mo.ranjbar
01-10-2017, 04:52 PM
سلام برای سمند با این داشبرد چه پخشی میشه بست که جی پی اس داشته باشه

mo.ranjbar
01-10-2017, 04:56 PM
2091

cna73raad
01-10-2017, 10:05 PM
سلام اقا سینا
جواب منو ندادین
برا استیج جلو چی ببندم تا صداش تو فول رنجا گم نشه
سلام داداش. ببخشید دیر جواب دادم. برای درب جلو به صورت فابریکی میدبیس نمیشه قرار داد. من میدبیس 6.2 درگ استر و وایب رو امتحان کردم آهن رباشون بزرگ بود جا نمیشد. ولی منم سیستمم قویه و صداش فوق العاده زیاده. تو درای جلو کامپانت خیلی ضعیفی هم دارم (تازه آمپلی هم بهش وصل نیس) و صدای خوبی تو استیج جلو دارم. چرا؟ چون تیوترای کامپانت قوین و به گوش راننده نزدیک تر از فول رنج های طاقچه عقبن. پس شما با یه کامپانت خوب و آمپلی مناسب میتونی به یه تعادل توی استیج ها برسی. قرار نیس استیج جلو صداش با استیج عقب برابر باشه. در ضمن کامثانت صدای خروجی سیستمتون رو 10 درصد کیفیتی تر میکنه و از حالت خشنی یکم در میاد

mo.ranjbar
01-10-2017, 10:17 PM
سلام.ببخشید چیزی هست اصلا برا سمند مخصوصا فابریک

Hossein.seylabi
01-11-2017, 03:21 PM
سلام خدمت دوستان
امپیلی توراندو ۳۰۰۰ داشتم که مشکل براش پیش اومد قطع و وصل میکرد تعمیرش کردم یه مدت خوب بود دوباره خراب شد
دنبال یه امپ خوب و با کیفیت میگردم
کواکسیال ۶965 v2 پایونییر و کامپاننت سانداستریم rbc-۶ ۱۵۰وات یه ساب لوله ای jbl1000 وات دومگنته دارم هد یونیت ۷۶۵۰ پایونییر
البته قصد دارم در اینده سیستم رو ارتقا بدم
به نظر شما چه امپی بگیرم که جوابگوی این سیستم باشه؟ اگر بخوام اینده نگر باشم برای ارتقا سیستم چه امپی پیشنهاد میدید؟
به نظرتون این امپ تورنادو که خرابه دوباره تعمییر کنم ساب رو جدا بهش وصل کنم یا ارزش تعمیر نداره نزدیک به ۵ سال کار کرده البته خیلی ها میگن امپی که خراب بشه دیگه مثل اولش نمیشه و ارزش تعمیر نداره
امپ مونوی خوب چی هست تو بازار؟به چه قیمتی؟

cna73raad
01-11-2017, 03:31 PM
سلام خدمت دوستان
امپیلی توراندو ۳۰۰۰ داشتم که مشکل براش پیش اومد قطع و وصل میکرد تعمیرش کردم یه مدت خوب بود دوباره خراب شد
کواکسیال ۶965 v2 پایونییر و کامپاننت سانداستریم rbc-۶ ۱۵۰وات یه ساب لوله ای jbl1000 وات دومگنته دارم هد یونیت ۷۶۵۰ پایونییر
به نظر شما چه امپی بگیرم که جوابگوی این سیستم باشه؟ اگر بخوام اینده نگر باشم برای ارتقا سیستم چه امپی پیشنهاد میدید؟
به نظرتون این امپ تورنادو که خرابه دوباره تعمییر کنم ساب رو جدا بهش وصل کنم یا ارزش تعمیر نداره نزدیک به ۵ سال کار کرده البته خیلی ها میگن امپی که خراب بشه دیگه مثل اولش نمیشه و ارزش تعمیر نداره
آمپتون با کیفیت نیستش که ارزش تعمیر داشته باشه. به نظر من یه آمپ مونو برای ساب و یه آمپ 4 کانال برای باند و کامپانتا بخر. بودجتون برای آمپلی چقدره؟ بفرمایید تا راهنمایی کنم

Hossein.seylabi
01-11-2017, 03:36 PM
آمپتون با کیفیت نیستش که ارزش تعمیر داشته باشه. به نظر من یه آمپ مونو برای ساب و یه آمپ 4 کانال برای باند و کامپانتا بخر. بودجتون برای آمپلی چقدره؟ بفرمایید تا راهنمایی کنم

تا ۱ تومن میتونم هزینه کنم ولی هرچی کمتر بشه بهتره البته نه به قیمت قربانی کردن کیفیت

cna73raad
01-11-2017, 03:38 PM
تا ۱ تومن میتونم هزینه کنم ولی هرچی کمتر بشه بهتره البته نه به قیمت قربانی کردن کیفیت
قربان ماشینتون چیه؟ کامپانت ها تو درهای جلو نصبه؟

Hossein.seylabi
01-11-2017, 04:17 PM
قربان ماشینتون چیه؟ کامپانت ها تو درهای جلو نصبه؟

پراید صندوقدار کامپاننت رو طاقچه نصبه و استیج جلو هیچی ندارم که البته اگر در مورد استج جلو هم راهنمایی کنید و چند مول معرفی کنید ممنون میشم

mo.ranjbar
01-11-2017, 04:27 PM
سلام.آقا سینا جواب ندادی.چیزی نیست؟

amiran22
01-11-2017, 04:40 PM
سلام داداش. ببخشید دیر جواب دادم. برای درب جلو به صورت فابریکی میدبیس نمیشه قرار داد. من میدبیس 6.2 درگ استر و وایب رو امتحان کردم آهن رباشون بزرگ بود جا نمیشد. ولی منم سیستمم قویه و صداش فوق العاده زیاده. تو درای جلو کامپانت خیلی ضعیفی هم دارم (تازه آمپلی هم بهش وصل نیس) و صدای خوبی تو استیج جلو دارم. چرا؟ چون تیوترای کامپانت قوین و به گوش راننده نزدیک تر از فول رنج های طاقچه عقبن. پس شما با یه کامپانت خوب و آمپلی مناسب میتونی به یه تعادل توی استیج ها برسی. قرار نیس استیج جلو صداش با استیج عقب برابر باشه. در ضمن کامثانت صدای خروجی سیستمتون رو 10 درصد کیفیتی تر میکنه و از حالت خشنی یکم در میاد

سلام خیلی گلی. همون چیزی که تو فکرم بود و شما امتحان کردی
شما گفتید صدای فول رنجا با امپ بوشمن کیفیتش پایینه ایا نیازی هست امپارو عوض کنم برا کامپانت هم مدل دقیقش رو بگین با امپ راه اندازش
ممنون که جواب دادید

cna73raad
01-12-2017, 09:59 AM
سلام خیلی گلی. همون چیزی که تو فکرم بود و شما امتحان کردی
شما گفتید صدای فول رنجا با امپ بوشمن کیفیتش پایینه ایا نیازی هست امپارو عوض کنم برا کامپانت هم مدل دقیقش رو بگین با امپ راه اندازش
ممنون که جواب دادید
خواهش میکنم داداش. یکی از آمپلی هات رو رد کن بره. به جاش یه آمپلی 9400 کنوود و یا 9604 پایونییر بگیر برای درایو کردن جفت فول رنج ها.برای استیج جلو هم میتونی از کامپانت vibe slick 6C و آمپلی 502 سونی و یا 3702 پایونییر و یا 527 کنوود(پیشنهاد من 502 سونی) برای تکمیل صدای استیج جلو انتخاب کنید.
با اضافه کردن موارد فوق و تعویض آمپلی بوشمنتون تا 40 درصد کیفیت صداتون بیشتر میشه و حجم صداتون هم حداقل 30 درصد بیشتر میشه و کاملا سه بعدی میشه صدا!!!
شعار من: با یک درایور و آمپلی خوب میشه از یه بلندگو صدای خوب گرفت. ولی با یه آمپلی و درایور بی کیفیت نمیشه از یه بلندگو باکیفیت صدای خوب گرفت!
چیزی که خیلیا بهش اهمیت نمیدن و پول واسه آمپلی دادن براشون یه خرج اضافس! چون با خودشون میگن آمپلی صدا نداره فقط میخوایم یه چیزی باشه که صدای باندا رو در بیاره همین!

H@S
01-13-2017, 02:06 AM
سلام آقا سینا وقت عالی بخیر داداش من سیستممو راه اندازی کردم کامپانتم گرفتم همون وایب که فرمودین ولی همچن لحظه یکی از تویترهاش خراب شد مجبور شدم یه جفت تویتر متفرقه بندازم.صدارم بالانس کردم پیش یه نصاب حرفه ای ولی صدای جلو از عقب کمتره نمیدونم چیکار کنم

cna73raad
01-13-2017, 10:41 AM
سلام آقا سینا وقت عالی بخیر داداش من سیستممو راه اندازی کردم کامپانتم گرفتم همون وایب که فرمودین ولی همچن لحظه یکی از تویترهاش خراب شد مجبور شدم یه جفت تویتر متفرقه بندازم.صدارم بالانس کردم پیش یه نصاب حرفه ای ولی صدای جلو از عقب کمتره نمیدونم چیکار کنم

مطمعنید درست نصب کردید؟ شاید خروجی کراس اور رو اشتباه وصل کرده بودید به تیوتر! گین آمپتون تنظیمه؟ از توی تنظیمات آمپ برید حالت فیلتر رو از بین hpf و lpf روی حالت full بزارید (این خیلی مهمه) بعدش از طریق ضبط حالت fade رو تا آخر زیاد کنید تا صدا کامل بیاد روی کامپانت ها. بعد ولوم رو روی حداکثر ولومی که معمولا باهاش آهنگ گوش میدید ببرید بالا. از طریق آمپلی گین رو تنظیم کنیدو حداکثر صدای کامپانتو بگیرید. 99 درصد نصاب ها از تنظیمات سیستم چیزی نمودنن اگرم بدونن کم لطفی میکنن. در ضمن کار اشتباهی کردید تیوتر متفرقه خریدید. کاش ba1 وایب میخریدید

amiran22
01-13-2017, 02:30 PM
خواهش میکنم داداش. یکی از آمپلی هات رو رد کن بره. به جاش یه آمپلی 9400 کنوود و یا 9604 پایونییر بگیر برای درایو کردن جفت فول رنج ها.برای استیج جلو هم میتونی از کامپانت vibe slick 6C و آمپلی 502 سونی و یا 3702 پایونییر و یا 527 کنوود(پیشنهاد من 502 سونی) برای تکمیل صدای استیج جلو انتخاب کنید.
با اضافه کردن موارد فوق و تعویض آمپلی بوشمنتون تا 40 درصد کیفیت صداتون بیشتر میشه و حجم صداتون هم حداقل 30 درصد بیشتر میشه و کاملا سه بعدی میشه صدا!!!
شعار من: با یک درایور و آمپلی خوب میشه از یه بلندگو صدای خوب گرفت. ولی با یه آمپلی و درایور بی کیفیت نمیشه از یه بلندگو باکیفیت صدای خوب گرفت!
چیزی که خیلیا بهش اهمیت نمیدن و پول واسه آمپلی دادن براشون یه خرج اضافس! چون با خودشون میگن آمپلی صدا نداره فقط میخوایم یه چیزی باشه که صدای باندا رو در بیاره همین!

ممنونم از شما
میبخشی زیاد سوال میکنم .اگه یه ساب سونی دیگه اضافه کنم اون یکی امپیلی بوشمن جواب هر دوتا رو میده وایا باتری دومم نیازه؟

H@S
01-13-2017, 03:18 PM
من دوتا آمپ دارم یکی منو اون یکیم 8604واسه میدرنج و تویتر و کامپانتها. به نصابم زنگ زدم گفت درست وصل کردم

H@S
01-13-2017, 03:21 PM
ضبطم پتیونر مانیتور داره 4850گزینه ای به اسم fadeتو نیست!!!

Hossein.seylabi
01-13-2017, 03:31 PM
سلام خدمت دوستان

دوستان میشه لطف کنید جواب بدید؟
بودجه ام تا ۱تومنه ماشین هم پراید صندوقدار هست و استیج جلو هم ندارم

esihooshmand
01-15-2017, 09:22 PM
سلام من ۲۰۶ دارم ضبطش usbنمیخوره من میخوام ارزونترین ضبط که usbبخوره رو بدونم

cna73raad
01-15-2017, 09:41 PM
سلام من ۲۰۶ دارم ضبطش usbنمیخوره من میخوام ارزونترین ضبط که usbبخوره رو بدونم

پخش های deckless ارزون هستند(cd نمیخورن فقط فلش و aux) اما اصلا سراغ مارک های متفرقه نرید. فقط و فقط یکی از مدل های زیر رو بخرید:
Pioneer x195ui قیمت 179تومن
Sony a100u 188 تومن
ال سی دی قرمز
Sony a100uw 190 تومن
ال سی دی سفید

esihooshmand
01-15-2017, 10:14 PM
پخش های deckless ارزون هستند(cd نمیخورن فقط فلش و aux) اما اصلا سراغ مارک های متفرقه نرید. فقط و فقط یکی از مدل های زیر رو بخرید:
Pioneer x195ui قیمت 179تومن
Sony a100u 188 تومن
ال سی دی قرمز
Sony a100uw 190 تومن
ال سی دی سفید

خیلی ممنون اگه بخوام مانیتور یا ال سی دی بزنم اون با کمارین قیمت چجوریه؟

cna73raad
01-15-2017, 10:19 PM
خیلی ممنون اگه بخوام مانیتور یا ال سی دی بزنم اون با کمارین قیمت چجوریه؟

مانیتورای خوب حداقل 700 تومن هستن. و من مانیتور رو پیشنهاد نمیدم به دلایل زیر:
اول این که مانیتور های (2din) خیلی تو چش هستن و احتمال سرقتشون خیلی زیاده و همچینین ظاهر کنسول میانی از حالت فابریکی در میاد.
ولی برای 206 یک سری مانیتور های فابریکی هستن که به جای ال سی دی type a b c (نمایشگر ساعت)قرار داده میشه و قیمتش حدود 2 تومن هست که ظاهر فابریکی و قشنگی داره. در کل مانیتور زیاد چیز جالب و کاربردی نیس. مگر در موارد خاص

esihooshmand
01-15-2017, 10:21 PM
مانیتورای خوب حداقل 700 تومن هستن. و من مانیتور رو پیشنهاد نمیدم به دلایل زیر:
اول این که مانیتور های (2din) خیلی تو چش هستن و احتمال سرقتشون خیلی زیاده و همچینین ظاهر کنسول میانی از حالت فابریکی در میاد.
ولی برای 206 یک سری مانیتور های فابریکی هستن که به جای ال سی دی type a b c (نمایشگر ساعت)قرار داده میشه و قیمتش حدود 2 تومن هست که ظاهر فابریکی و قشنگی داره. در کل مانیتور زیاد چیز جالب و کاربردی نیس. مگر در موارد خاص

ممنون از راهنماییت💙

cna73raad
01-15-2017, 10:23 PM
ممنون از راهنماییت💙

خواهش میکنم

Hossein.seylabi
01-16-2017, 09:25 AM
دوستان میشه لطف کنید جواب بدید؟
بودجه ام تا ۱تومنه ماشین هم پراید صندوقدار هست و استیج جلو هم ندارم

چرا کسی جواب نمیده؟

cna73raad
01-16-2017, 10:34 AM
پراید صندوقدار کامپاننت رو طاقچه نصبه و استیج جلو هیچی ندارم که البته اگر در مورد استج جلو هم راهنمایی کنید و چند مول معرفی کنید ممنون میشم
سلام داداش. ببخشید دیر جواب سوالتونو دادم!
بنده برای استیج جلو پراید میتوانید از کامپانت و باند های 10 سانتی استفاده کنید(به صورت فابریکی بدون برش). که معلومه کامپانت کیفیت صدای بهتری نسبت به کواکسیال داره. چون سایز 10 سانتی کوچیکه و احتمال کیفیت کم کواکسیال و کامپ ها تو این سایز زیاده پس بهتره سنگ تموم بزارید و یه کامپ خوب بخرید تا در حد و اندازه کامپ های 16 سانتی ازش صدا بگیرید! بهترین کامپ 10 سانتی تو بازار ایران helix sprit E42C هستش که قیمتشم 352 هزار تومان هستش و از لحاظ کیفیت و حجم صداش عالیه. به شدت این کامپو بهتون پیشنهاد میکنم! برای آمپلی هم شکر خدا بودجه خوبی رو در نظر گرفتید! شما یه آمپلی 4 کانال برای کامپ های جلو و عقب نیاز دارید. و یه آمپ 4 کانال دیگه برای کواکسیال پایونییر و ساب. برای کامپ ها آمپ 4704 پایونییر به قیمت 243 هزار تومان و برای کواکسیال و ساب هم آمپ 8400 کنوود به قیمت 463 هزار تومان رو بهتون پیشنهاد میکنم. بازم سوالی بود در خدمتم

cna73raad
01-16-2017, 10:56 AM
سلام.آقا سینا جواب ندادی.چیزی نیست؟

سلام. تقریبا تمام مانیتور ها روی داشبورد سمند نصب میشوند

H@S
01-16-2017, 11:54 PM
سلام آقا سینا بی زحمت کمکم کنید
من کامپوننتی که گرفتم خیلی صداش کمه پونصد تومان هزینه کردم باهزینه نصبش ولی صدای فابریکی از این کامپوننتها بیشتره!! نیاز داره آمپ بذارم یا همون دوتا آمپ 8604 ,9601تمومه؟؟

H@S
01-16-2017, 11:57 PM
داداش اگه جواب بدید ممنون میشم

cna73raad
01-17-2017, 08:46 AM
سلام آقا سینا بی زحمت کمکم کنید
من کامپوننتی که گرفتم خیلی صداش کمه پونصد تومان هزینه کردم باهزینه نصبش ولی صدای فابریکی از این کامپوننتها بیشتره!! نیاز داره آمپ بذارم یا همون دوتا آمپ 8604 ,9601تمومه؟؟

مگه کامپ ها رو به آمپ وصل نکردید؟

H@S
01-17-2017, 11:57 AM
گفتی که باید موازی وصلشون کنم به میدرنجها با آمپ 8604 منم همون کارو کردم ولی خیلی صداش نسبت به اونا کمتره

H@S
01-18-2017, 12:22 AM
داش سینا نیاز داره چیزی اضافه کنم خواهشا دقیق راهنمایی کنید داش سینا

cna73raad
01-18-2017, 12:25 AM
داش سینا نیاز داره چیزی اضافه کنم خواهشا دقیق راهنمایی کنید داش سینا

داداش بخدا منم تعجب کردم شما میگید صدای کامپانتا ضعیفه. از آمپلی سیم فول رنجا رو قطع کنید و گین آمپلی رو کم و زیاد کنید ببینید صدای کامپانت تا چقدر زیاد میشه بعد نتیجه رو بگید

H@S
01-18-2017, 01:58 AM
داداش میدرنج دارم ،قطعش کردم صدا داره ولی میدرنجها خیلی قویتره صداشو گم میکنه

cna73raad
01-18-2017, 10:02 AM
داداش میدرنج دارم ،قطعش کردم صدا داره ولی میدرنجها خیلی قویتره صداشو گم میکنه

داداش دیگه طبیعتا چیزی نمیشه تو استیج جلو گذاشت که صداش با اون استیج عقبت برابری کنه! خیلی از میدرنج ها و میدبیس ها هم تو درای جلوی ماشینتون جا نمیشن ( امتحان کردم خیلی هارو). شما جلو صدا دارید ولی صدای استیج عقب بیشتره. طوری که اگه صدای کامپانت ها رو قطع کنید متوجه میشید بخشی از صدا رو از دس دادید. در ضمن شما تیوتراتون متفرقس! باید یه جفت تیوتر خوب و قوی بخرید چون تیوتر و صدای ریز بیشتر خودشو نشون میده. صدای ریز خوبی نداشته باشید انگار اصن هیچ صدایی تو استیج جلو ندارید. چون کامپانت ها میدرنج و بیس قوی ای ندارن. بیشتر صداشون روی تیوتره

H@S
01-18-2017, 10:59 AM
پس من فقط تویترهای جلو رو عوض میکنم ممنونم از راهنمایتون

H@S
01-18-2017, 09:03 PM
سلام آقا سینا من رفتم پرسیدم گفتن اگه کامپوننتها روبه طور موازی وصل کنید صدا خوب درنمیاد چون صدای میدرنج از کامپوننت خیلی بیشتره ،گفتن که باید به آمپلی دو کاناله بذاربد واسه کامپوننت خواستم ببینم نظرنون چیه؟

H@S
01-18-2017, 09:26 PM
سلام آقا سینا من رفتم پرسیدم گفتن اگه کامپوننتها روبه طور موازی وصل کنید صدا خوب درنمیاد چون صدای میدرنج از کامپوننت خیلی بیشتره ،گفتن که باید به آمپلی دو کاناله بذاربد واسه کامپوننت خواستم ببینم نظرنون چیه؟

cna73raad
01-19-2017, 01:23 AM

شما معمولا باچهولومی موزیک گوش میدی؟ مثلا اگه نهایتا تا 30 صدا رو زیاد میکنی ولومو بزار روی 30 بعدش فول رنج و میدرنجو قطع کن ببین صدای کامپانتا چقدره؟ بعد گین رو کم زیاد کن اگه صدای کامپانت روی حداکثر صداش نبود باید یه آمپ جدا بگیرید. ولی اگه توی همون وولوم 30 صدای کامپانتا تا آخرش بود و احساس میکنید اگه یه ذره بیشتر شه میسوزه لازم نیس آمپ اضافه کنید

Hossein.seylabi
01-19-2017, 05:04 PM
سلام داداش. ببخشید دیر جواب سوالتونو دادم!
بنده برای استیج جلو پراید میتوانید از کامپانت و باند های 10 سانتی استفاده کنید(به صورت فابریکی بدون برش). که معلومه کامپانت کیفیت صدای بهتری نسبت به کواکسیال داره. چون سایز 10 سانتی کوچیکه و احتمال کیفیت کم کواکسیال و کامپ ها تو این سایز زیاده پس بهتره سنگ تموم بزارید و یه کامپ خوب بخرید تا در حد و اندازه کامپ های 16 سانتی ازش صدا بگیرید! بهترین کامپ 10 سانتی تو بازار ایران helix sprit E42C هستش که قیمتشم 352 هزار تومان هستش و از لحاظ کیفیت و حجم صداش عالیه. به شدت این کامپو بهتون پیشنهاد میکنم! برای آمپلی هم شکر خدا بودجه خوبی رو در نظر گرفتید! شما یه آمپلی 4 کانال برای کامپ های جلو و عقب نیاز دارید. و یه آمپ 4 کانال دیگه برای کواکسیال پایونییر و ساب. برای کامپ ها آمپ 4704 پایونییر به قیمت 243 هزار تومان و برای کواکسیال و ساب هم آمپ 8400 کنوود به قیمت 463 هزار تومان رو بهتون پیشنهاد میکنم. بازم سوالی بود در خدمتم

ممنون از پاسختون
نظرتون راجب امپ 1004کنوود چیه از 8400 کمی گرونتره ولی ظاهرا جدیدتره.به نظرتون 1004 از 8400 بهتره؟
به نظرتون استیج جلو هم کامپ ببندم صدای ریز با 4 تیوتر خیلی زیاد نمیشه؟ و به نظرتون ساب 1000 جی بی ال میتونه جوابگوی دوتا کامپ باشه؟
اگر بعدها بخوام کامپ ها رو ارتقا بدم آمپ 4704 پایونییر جوابگو خواهد بود؟
در مورد پک سیم هم نظر بدید چون شنیدم اگر از سیمهای با کیفیت استفاده بشه 40% کیفیت صدا بهتر میشه
از کجا خرید کنم؟ از عباسی خرید کنم یا این سایت بهرام شاپ؟ ظاهرا قیمتهاش خوبه
من کرج زندگی میکنم نصاب وارد تو کرج میشناسید

cna73raad
01-19-2017, 05:41 PM
ممنون از پاسختون
نظرتون راجب امپ 1004کنوود چیه از 8400 کمی گرونتره ولی ظاهرا جدیدتره.به نظرتون 1004 از 8400 بهتره؟
به نظرتون استیج جلو هم کامپ ببندم صدای ریز با 4 تیوتر خیلی زیاد نمیشه؟ و به نظرتون ساب 1000 جی بی ال میتونه جوابگوی دوتا کامپ باشه؟
در مورد پک سیم هم نظر بدید چون شنیدم اگر از سیمهای با کیفیت استفاده بشه 40% کیفیت صدا بهتر میشه
آمپ 1004 قوی تر و بهتره. ولی همون آمپ 8400 کامل باند و سابتونو ساپورت میکنه. اگه قصد ارتقا ساب رو دارید به جای آمپ8400 همون 1004 رو ببندید. سابتونو بفروشید و به جاش ساب 3000 کنوود ببندید. من سابم3000 هستش از صداش خیلی خیلی راضیم. هم کیفیتش خوبه هم بیس و ویبرش. د کل عالیه. آمپ1004 به خوبی ساپورتش میکنه. برای کواکسیالتون این آمپ زیادم هس حتی بعدا میتونید کواکسیالتونو ارتقا بدین یا حتی یه جفت اضافه کنید (که اگه ارتقاش بدین بهتره تا این که یه جفت اضافه کنید). در رابطه با سوال دومتون. خیر صدا اصلا تیز نمیشه. تیوتر کامپانت هلیکس خیلی کیفیتی هستش و اصلا به هیچ وجه گوشو اذیت نمیکنه. در ضمن اگرم صدا ریزتون زیاد شد از تنظیمات ضبط میتونید صداشو کم کنید(صدای کم از 2جفت تیوتر بگیرید کیفیت و شفافیت صدا بیشتر از حالتیه که حداکثر صدای 1 جفت تیوترو بگیرید). در ضمن آمپ پایونیر برای گرفتن حداکثر صدای کامپ ها مناسبه! فک نکنم کامپ 10 سانتی بهتری هم پیدا بشه که بخواید به اون ارتقاش بدین. ولی اگه کامپ ساند استریم رو میخواید ارتقا بدید باید از همین الان فکر آمپ قوی تر باشید

cna73raad
01-19-2017, 05:44 PM
ممنون از پاسختون
در مورد سیم rc هم اگه سیم شیلد دار بخرید روی کیفیت صداتون تاثیر میزاره بره( سیم هایی که روشون روکش پارچه ای مانند دارن)ولی شما سیستمتون تمام کیفیتی نیس! کامپ استیج جلوتون + آمپ هاتون +ساب فعلی و 3000 تمام کیفیتی هستن. پلی باند پایونییر و کامپ سانداستریم نه!

Hossein.seylabi
01-19-2017, 05:53 PM
آمپ 1004 قوی تر و بهتره. ولی همون آمپ 8400 کامل باند و سابتونو ساپورت میکنه. اگه قصد ارتقا ساب رو دارید به جای آمپ8400 همون 1004 رو ببندید. سابتونو بفروشید و به جاش ساب 3000 کنوود ببندید. من سابم3000 هستش از صداش خیلی خیلی راضیم. هم کیفیتش خوبه هم بیس و ویبرش. د کل عالیه. آمپ1004 به خوبی ساپورتش میکنه. برای کواکسیالتون این آمپ زیادم هس حتی بعدا میتونید کواکسیالتونو ارتقا بدین یا حتی یه جفت اضافه کنید (که اگه ارتقاش بدین بهتره تا این که یه جفت اضافه کنید). در رابطه با سوال دومتون. خیر صدا اصلا تیز نمیشه. تیوتر کامپانت هلیکس خیلی کیفیتی هستش و اصلا به هیچ وجه گوشو اذیت نمیکنه. در ضمن اگرم صدا ریزتون زیاد شد از تنظیمات ضبط میتونید صداشو کم کنید(صدای کم از 2جفت تیوتر بگیرید کیفیت و شفافیت صدا بیشتر از حالتیه که حداکثر صدای 1 جفت تیوترو بگیرید). در ضمن آمپ پایونیر برای گرفتن حداکثر صدای کامپ ها مناسبه! فک نکنم کامپ 10 سانتی بهتری هم پیدا بشه که بخواید به اون ارتقاش بدین. ولی اگه کامپ ساند استریم رو میخواید ارتقا بدید باید از همین الان فکر آمپ قوی تر باشید

ممنون از راهنماییتون
امپ قویتر برای کامپها چی پیشنهاد میدید؟
برای ارتقای کامپ و کواکسیال چی پیشنهاد میدید؟

cna73raad
01-19-2017, 06:22 PM
ممنون از راهنماییتون
امپ قویتر برای کامپها چی پیشنهاد میدید؟
برای ارتقای کامپ و کواکسیال چی پیشنهاد میدید؟
آمپ6704 پایونییر. کامپ عقب: jbl gto609c امپدانسش 3 اهم هس و با آمپلی پیشنهادی به طور کامل راه اندازی میشه.
کواکسیال هم هلیکس e69x

Hossein.seylabi
01-19-2017, 07:01 PM
آمپ6704 پایونییر. کامپ عقب: jbl gto609c امپدانسش 3 اهم هس و با آمپلی پیشنهادی به طور کامل راه اندازی میشه.
کواکسیال هم هلیکس e69x

ممنون از راهنماییتون
امکان داره که ماشینمو عوض کنم شاید 206صندوقدار بگیرم شاید هم چیزی دیگه ای بگیرم به نظر شما الان بخوام کامپ e 42 رو بگیرم بعدا به درد ماشینه دیگه ای میخوره ؟
در مورد امپ 6704اختلاف قیمتش با 8400 کنوود 100 تومن هست به نظرتون به جای 6704پایونییر 8400 کنوود بگیرم بهتر نیست یا هزینه ی اضافی هست؟
در کل امپ ها عمر مفید دارن؟

Hossein.seylabi
02-22-2017, 12:50 PM
سلام خدمت دوستان
ماشینم رو عوض کردم و ام وی ام ۵۳۰ خریدم.
رو ماشین پخش تصویری معمولی با کواکسیال ۶۹۷۵ v2 و تیوتر s20 پایونییر و یه امپ ۲ کانال معمولی نصبه
خودم هم کواکسیال ۶965 v2 پایونییر و کامپاننت سانداستریم rbc-۶ ۱۵۰وات یه ساب لوله ای jbl1000 وات دومگنته دارم
نظر شما هدیونیت های دودین کیفیت صوتی خوبی دارن مثل مدل Pioneer AVH-295BT این هد جوابگوی این سیستم میشه البته دو خروجی ۲ ولت داره یا دنبال هدیونیت Pioneer DEH-X9650BT باشم با ۳ خروجیه ۴ ولت
۲ خروجی ۲ ولت کم نیست و خیلی ضعیف نیست با امپ خوب میشه جبران کرد؟

cna73raad
02-22-2017, 12:55 PM
سلام خدمت دوستان
ماشینم رو عوض کردم و ام وی ام ۵۳۰ خریدم.
رو ماشین پخش تصویری معمولی با کواکسیال ۶۹۷۵ v2 و تیوتر s20 پایونییر و یه امپ ۲ کانال معمولی نصبه
به نظر شما هدیونیت های دودین کیفیت صوتی خوبی دارن مثل مدل Pioneer AVH-295BT البته دو خروجی ۲ ولت داره یا دنبال هدیونیت Pioneer DEH-X9650BT باشم با ۳ خروجیه ۴ ولت
۲ خروجی ۲ ولت کم نیست و خیلی ضعیف نیست با امپ خوب میشه جبران کرد؟
سلام دوست عزیز. پیشنهاد من اینه که اول تیوتر و کواکسیالتونو با نمونه کیفیتی تر تعویض کنید. اگه راضی نبودید از صدا بعدا برید سراغ تعویض پخش. کواکسیال e696 jbl خیلی کیفیت و تفکیک صداش از پایونییر بیشتره. اون تیوتر رو هم از مدار خارج کنید و به جاش برای در های جلو یک جفت کامپانت jbl و یا هلیکس با توجه به سایز درهای جلوتون ببندید.

cna73raad
02-22-2017, 12:56 PM
سلام دوست عزیز. پیشنهاد من اینه که اول تیوتر و کواکسیالتونو با نمونه کیفیتی تر تعویض کنید. اگه راضی نبودید از صدا بعدا برید سراغ تعویض پخش. کواکسیال e696 jbl خیلی کیفیت و تفکیک صداش از پایونییر بیشتره. اون تیوتر رو هم از مدار خارج کنید و به جاش برای در های جلو یک جفت کامپانت jbl و یا هلیکس با توجه به سایز درهای جلوتون ببندید.

در ضمن لطفا برند و مدل آمپلی موجود رو بگید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم

Hossein.seylabi
02-22-2017, 01:00 PM
در ضمن لطفا برند و مدل آمپلی موجود رو بگید تا بیشتر بتونم راهنماییتون کنم

من قبلا از شما مشاوره گرفته بودم برای خرید امپ
امکانش هست شمارتون رو تو خصوصی برام بزارید

rezaredby
02-26-2017, 01:07 PM
سلام دوستان حدودا 8 ماه پیش رو ماشینم 4تا باند اینفینیتی رفرنس با امپ 4 کانال ام بی ایدیو نصب کردم.ضبطم هم پایونییر9650هست.الان بعد 8 ماه باندا به خرت و خرت افتادن:-( مشکلشون چیه؟قابل تعمیر هستن؟یه صدایی مثل صدای رادیو که سیگنالش قوی و ضعیف میشه.هم تو ولومهای پایین هست هم بالا. کلا یادم میاد موقع نصب نصاب بهم گفت باندای الان همشون بعد یه مدت خراب میشن و نباید زیاد ولوم رو بالا ببری(نمی دونم اینو جدی گفت یا شوخی). جایی نشونشون ندادم ولی از یکی که پرسیدم گفت مشکل باندات نیست و اینفینتی به این زودی خراب نمیشه و مشکل امپلیته. به نظر شما مشکل از کجاست؟

cna73raad
03-01-2017, 07:50 PM
سلام دوستان حدودا 8 ماه پیش رو ماشینم 4تا باند اینفینیتی رفرنس با امپ 4 کانال ام بی ایدیو نصب کردم.ضبطم هم پایونییر9650هست.الان بعد 8 ماه باندا به خرت و خرت افتادن:-( مشکلشون چیه؟قابل تعمیر هستن؟یه صدایی مثل صدای رادیو که سیگنالش قوی و ضعیف میشه.هم تو ولومهای پایین هست هم بالا. کلا یادم میاد موقع نصب نصاب بهم گفت باندای الان همشون بعد یه مدت خراب میشن و نباید زیاد ولوم رو بالا ببری(نمی دونم اینو جدی گفت یا شوخی). جایی نشونشون ندادم ولی از یکی که پرسیدم گفت مشکل باندات نیست و اینفینتی به این زودی خراب نمیشه و مشکل امپلیته. به نظر شما مشکل از کجاست؟
سلام. همین اولش یه نکته رو ذکر کنم: حرف نصاب شوخی ای بیش نبوده. لابد از نظر اونجور نصابا باند پایونییر 6975 ورژن قدیمی بهترین بانده و 2 جفت 6975 خدای سیستماست و قیمتاشونم 1 میلیون میرزه!!!! واقعا متاسفم که یک سری افراد بی تجربه و بدون اطلاعات کافی تو رشته خودشون اومدن مغازه باز کردن و صاحب شغل شدن. بگذریم..
دوست عزیز آمپلی شما تقریبا بی کیفیت هستش. باند های اینفینیتی از با کیفیت ترین کواکسیال های موجود در بازار هستن. کیفیت خروجی پخشتون هم در حد مطلوبی هستش. ولی متاسفانه شما باآمپلی موجودتون فقط 60 درصد از کیفیت صدای واقعی باندهای اینفینیتی رو میشنوید!
آمپلی بی کیفیت مثل یه فیلتر میمونه که نمیزاره یه سری از فرکانس ها (بخش هایی از صدای موسیقی) که از رادیوپخش دریافت میشن به باند ها برسه!
در ضمن بزرگترین معایب یک آمپلی بی کیفیت، دادن برق DC به بلندگوهاست که باعث میشه عمر باند ها خیلی کم شن و بهشون آسیب وارد شه.
ولی من احتمال میدم مشکل شما به احتمال 70 درصد از پخشتون و 30 درصد از آمپلیتون باشه. به یه تعمیرکار ماهر بسپارید تا مشکلتون حل شه. با پرسش و پاسخ و غیرحضوری نمیشه عیب یابی کرد

bahmanmoradi
03-14-2017, 02:37 AM
سلام
می خوام یه سیستم در حد یک میلیون تومان نصب کنم ماشینم پارسه پخش پایونر 1953.امپلی 4کانال کنوود.ساب 3010 کنوود.وباند 718کنوود و بهم پیشنهاد کردن . بیشترکیفیت و تفکیک صدا برام مهمه تا بیس اینایی که اسم بردم با هم مچ میشن .چه تغییراتی لازمه بدم .ممنون از راهنماییتون

Firestar
03-24-2017, 12:38 AM
21042104نظرتون درباره مولتی مدیا نویگیشن ها چیه. آیا میشه ازشون انتظار صدای باکیفیت هم داشت؟
منظورم مولتی مدیاهایی مثل مدل وکال (عکسش تو تصویره) هستش.آیا امکان نصب آمپ و ساب و باند باکیفیت دارن.چون نویگیشن برام خیلی مهمه. اگه میشه ازش صدای نرمال و راضی کننده گرفت لطفا راهنمایی کنید که چه سیستمی رو باهاش مچ کنم. که خیلی هم گرون نباشه. خودروی من ال ۹۰ هست.
ممنون از راهنماییتون.

mohammadarab
03-24-2017, 11:33 PM
سلام
می خواستم یه باند امپری فایر بردارم تا همین 500-400 جمع کنم
کیفیت هم خوب باشه
خیلی ممنون بابت راه نمایی

1clik
04-09-2017, 12:43 AM
سلام برا طاقچه عقب ٢٠٦ ساب چي پيشنهاد ميكنين فضاي صندوق لازمه برام؟

ramin1975
04-10-2018, 11:53 AM
دوستان سلام
میخواستم مشاوره بگیرم از شما لطفاً راهنمایی بفرمائید:
من یک سیستم ساده شامل: هدیونیت پایونیر 4050UB ، دو جفت باند رو درها بوشمن آمپلی خور، آمپلی قدیمی کنوود 500 وات 4 کانال و یک ساب 12 اینچ کنوود داشتم این سیستم بسیار صدای گرم و مطلوبی داشت به دلیل اینکه میخواستم از بلوتوث استفاده کنم پخش رو فروختم و کنوود bt610u گرفتم که اصلا نتونستم تحمل کنم خیلی صداش بم بود شاید هم نتونستم تنظیم کنم در عرض دو روز اونم فروختم و آلپاین 147EBT گرفتم خیلی پخش خوبیه ولی بازم اون صدای قبلی رو نمیده همه رقم هم تو تنظیماتش کار کردم ولی بازم احساس میکنم این سیستم من جواب این پخشو نمیده من هم نمیخوام سیستم خیلی حرفه ای و تیوتر و فول رنج و .... ببندم فقط یه صدای شفاف میخوام با صدای ریز و بیس ملموس .میخواستم راهنمایی بفرمایید من با تنظیمات حرفه ای میتونم صدای دلخواه رو بگیرم یا باید یه پخش در حد باندام بگیرم . ممنون

Rasooly
04-14-2018, 03:17 PM
با سلام من ۴ تا 718 exدارم و مخوام ی پخش خوب پاوینر و بصرفه و امپر قوی ک صدای باندها رو تا حد امکان در بیاره ؟؟؟؟؟؟

esali
04-15-2018, 02:00 PM
سلام.
من یه پخش ۳۹۵۰ و یه آمپلی هزار وات پایونر و یه ساب هزار پایونر دارم.
حالا میخوام یه جفت میدرنج ۶ اینچ و یک جفت تیوتر کافیه بزارم کنارش؟

ارسال شده توسط اپلیکیشن پارس تیونینگ | ParsTuning | انجمن خودرو و تیونینگ (http://www.parstuning.com)

Pezhman
04-21-2018, 05:21 PM
سلام لطفا راهنمایی کنید با حدود ۲۰ ملیون سیستم sq چی بخرم بین prs پایونیر یا تایپ x الپاین یا چیز بهتر مرسی

mostafa.98
05-03-2018, 03:42 AM
سوالات بسیاررررر تکراری و بازاریه و بارها جواب ها تکرار شده با یه سرچ کوچیک میتونید به نتیجه مطلوب برسید

Hamidreza211
05-03-2018, 08:24 AM
سلام ووقت بخیر
خیلی ممنون میشم کمک کنید واقعا گیج شدم
من یه پارس دارم که یک مانیتور ١١ اینچ وینکا روش نصب کردم
میخوام یه سیستم در حد ١.۵ ببندم روش البته بجز پخش
خیلی خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چی ببندم
کیفیت بسیار برام مهم هست بلندی صدا زیاد مهم نیست
درضمن نظر خودم روی میدرنج و سوپر تیوتر و ساب و یه امپه؟
آیا این سیستم صوتی باکیفیت بهم میده
نظر شما چیه
با تشکر فراوان از مدیر سایت و بقیه دوستان

ارسال شده توسط اپلیکیشن پارس تیونینگ | ParsTuning | انجمن خودرو و تیونینگ (http://www.parstuning.com)