مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

500 S نسخه اسپرت فیات 500 است که توسط چهرهای خشن و قدرتمندتر شناخته میشود و قرار است خریدارانی را که به دنبال یک خودروی اسپرت قوی میگردند راضی نماید.
کارخانه سازنده لیست بلندی از پیشرانههای قابل سفارش را برای مدل محبوب خود درنظر گرفته است که شامل موارد زیر میشود: پیشرانه ارزان قیمت 1.2 لیتری با توان 69 اسب بخار، 0.9 لیتری TwinAir با توان 85 اسب بخار، 1.4 لیتری شانزده سوپاپ با توان 100 اسب بخار و در نهایت نمونه مالتی جت 95 اسب بخاری با حجم 1.3 لیتر به عنوان گرانترین پیشرانه. در نمای ظاهری نیز تغییراتی در راستای هرچه اسپرت تر به نظر رسیدن این کوچک جثه ایتالیایی به وقوع پیوسته است، از آن جمله نصب یک اسپویلر سقفی در عقب، رکابهای جدید، سپرهای جلو و عقب اسپرت، شیشههای دودی، رینگهای 15 اینچی و تزئینات کروم تیره هستند. از بارزترین تغییرات در داخل خودرو میتوان به نصب صندلیهای جدید با دوخت قرمز و نشان 500S بر روی تکیهگاه آنها اشاره نمود. همچنین برای هماهنگی بیشتر با روح اسپرتی نسخه جدید فیات 500، غربیلک فرمان با مدل مسابقهای تعویض شده و به همراه دستگیره اهرم دنده و داشبورد به رنگ نقرهای مات درآمده است.
در رابطه با امکانات آن میتوان از تنظیم دستی سیستم تهویه مطبوع، آینههای برقی، سیستم Blue & Me به همراه رادیو و کنترلهای آن بر روی فرمان یاد کرد. گفتنی است فیات 500 S در دو مدل کانورتیبل و سقف فلزی ارائه شده است و برخی گزینهها همچون رینگهای 16 اینچی، طراحی اسپرت سقف و اسپویلر تیره به عنوان آپشنهایی برای مدل جدید فیات در دسترس خواهد بود. یکی دیگر از وجوه تمایز این محصول وجود 9 رنگ انتخابی برای بدنه آن است.