این خودرو با جعبه دنده اتومات یا CVT ارایه نخواهد شد و احتمالا نمونه CVT توسعه یافته توسط لیفان در آینده به لیست انتخابهای موجود برای این خودرو اضافه می شود.
بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته خودرو لیفان 720 قرار است از اردیبهشت ماه سال آینده وارد خیابان های کشور شود.

به گزارش پارس تیونینگ، لیفان 720 قرار است توسط کرمان موتور در سه ماه اول سال 92 به بازار کشور عرضه شود که بر این اساس لیفان720 بعد از 520، 620 و X60 چهارمین محصول از کارخانه لیفان برای بازار ایران باشد.

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
خودرو لیفان 720 یک رده بالاتر از مدل 620 جای میگیرد و 15سانتیمتر در طول و 6 سانتیمتر در عرض از این خودرو بزرگتر است و حدود 0.5 سانتیمتر کوتاهتر از 620 است. با این شرایط طول، عرض و ارتفاع این خودرو به ترتیب با 4700، 1765 و 1490 میلیمتر برابری میکند و فاصله دو محور آن به 2700 میلیمتر میرسد که در مقایسه با 620 به میزان 10 سانتیمتر بیشتر بوده و نشان از فضای بیشتر سرنشینان دارد. شاید برایتان جالب باشد که 720 با وجود طول بیشتری که نسبت به برادر کوچکتر خود دارد 30 لیتر فضای بار کمتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

این خودرو با یک پیشرانه 1.8 لیتری به بازار چین عرضه خواهد شد که توسط شرکت لیفان توسعه داده شده است و نهایت قدرتی برابر با 126.5 اسب بخار تولید میکند و چند اسبی نسبت به پیشرانههای موجود برای X60 و 620 ضعیفتر است اما این احتمال وجود دارد که کرمان موتور همان نمونه 131 اسب بخاری موجود در ایران را برای این خودرو نیز در نظر بگیرد.

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
حداکثر گشتاور این پیشرانه به 159 نیوتن متر در 4400 دور در دقیقه میرسد و با یک جعبه دنده 5 سرعته دستی ترکیب خواهد شد. این خودرو با جعبه دنده اتومات یا CVT ارایه نخواهد شد و احتمالا نمونه CVT توسعه یافته توسط لیفان در آینده به لیست انتخابهای موجود برای این خودرو اضافه می شود. میزان مصرف سوخت این خودرو هنوز منتشر نشده اما توانسته استاندارد آلایندگی یورو4 را دریافت کند.

720 در هر چهار چرخ از ترمزهای دیسکی بهره میبرد که در چرخهای جلویی از نوع خنک شونده هستند. ترمزهای این خودرو به سیستمهای ABS و EBD مجهز شدهاند. همچنین برای ایمنی بیشتر این خودرو در مجموع چهار کیسه هوا در نظر گرفته شده که شامل دو کیسه برای سرنشینان جلویی و دو کیسه هوای پردهای میشود. دور بین دید عقب، سنسور دنده عقب و سیستم ضد سرقت از دیگر موارد ایمنی این خودرو هستند.

هنوز درباره قیمت احتمالی این خودرو اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ