مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
حمیدرضا دودزاده افزود: گروه بهمن در راستای توسعه تولیدات محصولی دیگر را با رعایت استانداردهای ملی و جهانی آغاز کرد.
وی ادامه داد: خودروآسا که در طبقه بندی C خودرو سواری قرار می گیرد داری موتور 1600 سی سی بوده و از توان 120 اسب بخاری سود می برد.
داود زاده در ادامه نیز با بیان اینکه اقدامات اولیه برای تولید این خودرو از اوایل خرداد ماه آغاز شده بود گفت: برنامه ریزی ها برای تولید این خودرو با 40 درصد داخلی سازی انجام شده و مه به زودی اجرا خواهد شد.
وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خودرو تصریح کرد: در سالی که گذشت شرکت بهمن موتور اقدامات موثری در راستای افزایش بهره وری و کاهش سرمایه گذاری مانند، ادغام خطوط ساخت بدنه سواری مزدا 2 و 3، مشترک سازی جیگها وخطوط ساخت بدنه وانت تک کابین و دوکابین کاپرا، مشترک سازی خطوط پیش مونتاژ موتور وانت مزدا و وانت کاپرا و ایجاد تغیرات در خطوط تولید چند نوع خودرو سواری مزدا2، مزدا 3، سواری آسا و وانت کارو اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت بهمن موتور در انتها نیز با بیان اینکه گروه بهمن به عنوان یکی از خودروسازان خصوصی کشور با اتخاذ استراتژی تمایز و تنوع محصول به دنبال رضایتمندی ذی نفعان از محصولات تولیدی خود است اظهار کرد: در خصوص ارایه خدمات پس از فروش نیز این شرکت جایگاه دوم ارایه خدمات را با 117 نمایندگی در سراسر کشور دارا است.