Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: اخبارهای مهم

 1. #1
  اندازه نوشتار

  پیش فرض اخبارهای مهم

  درود بر همراهان پارس تیونینگ

  اشراف کامل پلیس به فیس بوک


  میربهرسی با بیان اینكه پلیس اشراف کامل به فیس بوک دارد میگوید: پلیس با تمام امکانات و مقدوراتش به مطالعهعمیق در زمینه شبکهاجتماعی فیسبوک پرداخته و کارگروههایی در این زمینه مشغول به فعالیت شدهاند. وی با هشدار در مورد سوء استفاده از اطلاعات شخصی افراد توسط عدهای سودجو به کاربران اینترنت تاكید میكند: دسترسی غیرمجاز به دادهها یا سیستمهای رایانهای، سرقت و کلاهبرداری، جاسوسی، هتک حیثیت و نشر اکاذیب شامل تغییر یا تحریف انتشار صوت یا تصویر دیگری بدون رضایت و اهانت به دین اسلام و مقدسات جرم تلقی شده و قانونگذار برای مرتکبان جرایم رایانهای مجازات حبس و جریمه نقدی تعیین کرده است.
  وی در پاسخ به این سوال که برخورد پلیس با شبکههای فساد تشکیل شده در فیسبوک چگونه است، میگوید: پلیس فتا عمدهرویکرد فعالیتش موضوعات اجتماعی است. چند صباحی است افرادی با فریبکاری و با ایجاد هویتی کاذب و با استفاده از تصاویری اقدام به اخاذی از دیگران کردند که متاسفانه برخی از جوانان به دلیل ناآشنایی با این تهدیدات به سمت این افراد گرایش پیدا کرده و مورد اخاذی قرار میگیرند.  آسیبهای فضای مجازی

  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا آسیبهای فضای مجازی را كاهش احساس مسوولیت اجتماعی، تغییر شكل كوچ و قماربازیهای اینترنتی عنوان میكرد و میافزاید: كاربران ترجیحا باید از كاراكترهای تركیبی استفاده كنند و رمز عبور خود را ثابت نگه ندارند و همچنین هنگام پرداختهای اینترنتی توجه داشته باشند كه آدرس سایت اینترنتی بانك مورد نظر دقیقا آدرس اینترنتی اصلی خود بانك باشد و به یاد داشته باشند كه برای مجرمان هیچ اطلاعاتی ارزشمندتر از عكسها و ویدیوهای شخصیشان نیست.
  میربهرسی یكی دیگر از آسیبهای فضای مجازی را اعتیاد كودكان به این فضاها عنوان میكند و اظهار میدارد: اعتیاد به چت در شرایطی كه فرد بعد از قطع ارتباط دچار بیماریهای روحی میشود از دیگر آسیبهای فضای مجازی است.
  میربهرسی با بیان اینكه برای جلوگیری از برخی آسیبهای اینترنتی، وجود یك برنامهامنیت اینترنتی و به روزكردن آن برای هر كاربری لازم است، میگوید: عكس و ویدیوهای شخصی و خانوادگی خود را در سایتها بهخصوص شبكههای اجتماعی به اشتراك نگذارید چرا كه این گونه محتواها به سرعت توسط مجرمان اخلاقی منتشر میشوند و در پی آن سوء استفادههای بعدی صورت میگیرد.

  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا توصیه میكند: زمانی كه افراد از دستگاههای رایانهای همراه مجهز به GPS، نظیر برخی تلفنهای همراه و تبلتها استفاده میكنند و در مكانی خارج از محل زندگی خود هستند، اطلاعات مكانی و زمانی خود را در سیستمهای جانمایی مثل گوگلمپ یا گوگلارت به اشتراك نگذارند یا سیستم جانمایی خود را غیرفعال سازند.
  وی در ادامه میافزاید: سایتهای اجتماعی مانند فیسبوك و گوگلپلاس، با توجه به این نكته كه مجهز به GPSهستند، به وسیله مناسبی برای سارقان بدل شده تا با استفاده از اطلاعات خصوصی كاربران و آگاهی از نبود آنها در منازلشان خانههای این افراد را مورد سرقت قرار دهند.
  پلیس فتای ناجا از كاربران خواست كه دقت بیشتری در استفاده از این امكانات كرده و در صورتیكه مسایل و الزامات امنیتی و اصول محرمانه در این اشتراك گذاری ها رعایت نشود، متاسفانه
  آسیب های جدی در حوزههای فردی و خانوادگی به وقوع میپیوند.  شبکههای اجتماعی نا امنترین محیط برای اشتراکگذاری اطلاعات هستند

  میربهرسی با اشاره به اینکه امروزه فیسبوک با بیش از ۷۵۰ میلیون کاربر است، درباره وضعیت امنیت اطلاعات در آن چنین میگوید: هنگام عضویت در این شبکه صفحهای به نام صفحه شخصی وجود دارد که به زبان انگلیسی نگارش شده است و کاربران باید تمام قوانین این صفحه را بپذیرند تا بتوانند از این صفحه استفاده کنند.
  وی با اشاره به قانون ارسال مشخصات حقیقی کاربر به کشور آمریکا و پردازش آن در این کشور چنین توضیح میدهد: در کنار چنین قانونی تولیدکننده این صفحه ثروتمندترین فرد در امریکا است. از سویی صفحات فیسبوک به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد. با کنار هم قرار دادن این نکات به این نتیجه میرسیم که صاحبان این صفحه اطلاعات کاربران را در قبال دریافت هزینه به دیگران به فروش میرساند. در نتیجه با وجود چنین وضعیتی ناامنترین محیط برای دادن اطلاعات به شمار میآید.


  نیازمند حمایتدستگاهها در این حوزه هستیم
  معاون اجتماعی فتای ناجا در مورد امنیت در فضای مجازی میگوید: بحث حاکمیتی، پلیس فتا و مردم سه بخش مهمیهستند که امنیت را در این حوزه ایجاد میکنند، به همین منظور در بحث حاکمیتی نیازمند حمایت بیشتر از سوی دستگاهها و سازمانهای مرتبط با این حوزه هستیم.
  وی میافزود: تا به حال یكسری اقدامات با وزارت ICT و صدا و سیما انجام دادهایم ولی نیازمند حمایت بیشتر در این زمینه از سوی تمام دستگاهها و سازمانها هستیم.  جرایم اینترنتی بانكی تبدیل به تهدید شده است

  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا با بیان اینکه تا بهمن ماه امسال آمار دقیقی از جرایم سایبری ایران اعلام خواهد شد، میگوید: برداشت غیرمجاز از حسابهای بانکی، هتک حیثیت و نشر اكاذیب، دسترسی غیرمجاز، تهدید، اخاذی از طریق اینترنت و کلاهبرداری رایانهای، پنج جرم اصلی است که از ابتدای امسال تاكنون در كشور رخ داده است.
  محسن میربهرسی با بیان اینكه 80 درصد جرمهای سایبری در ایران با رویكرد اقتصادی و با انگیزههای مالی رخ میدهد، میافزاید: متاسفانه سوء استفاده از حوزه بانک ایران نسبت به دیگر جرایم، بیشتر است و هماکنون جرایم در این حوزه تبدیل به تهدید شده است. وی دلیل زیاد بودن این جرمها را عدم توسعه اجتماعی ایران متناسب با دنیا عنوان میكند و ادامه میدهد: بیشترین میزان جرایم در سالهای اخیر مربوط به برداشتهای غیرمجاز از حسابهای بانكی است.
  به گفته وی، مجرمان این فضا به دلیل احساس امنیت زمان زیادی را صرف میكنند حتی بیشترین پروندههای موجود در این زمینه مربوط به هك ایمیل یا سوء استفاده از خطوط ADSLاست كه از این طریق فرد به اطلاعات شخصی نیز دسترسی پیدا میكند.
  میربهرسی با بیان اینكه مردم نسبت به تهدیدهای فضای مجازی آشنایی ندارند، اظهار میدارد: وقتی مبلغی از حساب هموطنان كم میشود این را یك اختلال سیستم بانكی میدانند و با این عدم آگاهی نمیدانند كه باید به دادسرای جرایم رایانهای مراجعه كنند. حتی رسانهها با وجود این شرایط به هیچ وجه به این مقولات نمیپردازند.  بانكها در برابر این تهدیدات عكسالعمل جدی انجام ندادهاند
  میربهرسی با بیان اینکه بانكها در برابر این تهدیدات عكسالعمل جدی انجام ندادهاند، میگوید: تا به حال تنها اقدام جدی كه در این حوزه انجام شده این است كه پلیس فتا یك سری مذاكرات با مرکز فابا داشتند که از طریق آن تمام تهدیدات این حوزه به مدیران بانکها اطلاعرسانی شود.
  وی در مورد تهدیدات سایبری دیگر میافزاید: تهدیدات دیگر در حوزه اجتماعی است و برای جلوگیری از آنها باید به اطلاعرسانی و فرهنگسازی این گونه تهدیدات بپردازیم و هدف اصلی ما قشر جوان و نوجوان جامعه هستند. میربهرسی از آمادگی حمایت وزارت آموزش و پرورش در مورد فرهنگسازی فضای مجازی به نوجوانان و جوانان خبر میدهد و میافزاید: قرار است از طریق شبکه رشد و نیز مشارکت این وزارتخانه و کارشناسان فتا محتوای مورد نیاز در این حوزه تهیه و در مدارس سراسر کشور توزیع شود.  کلاهبرداریهای رایانهای بیشتر از طریق ایمیل منتشر میشود

  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا در مورد کلاهبرداری رایانهای میگوید: کلاهبرداریهای رایانهای یا كلاهبرداری نیجریهای در ایران بیشتر از طریق ایمیل منتشر میشود. در این نوع كلاهبرداری برخی صفحه خود را شبیه سایت بانك طراحی میكنند و با اخذ رمز كارت اعتباری حساب كاربر را تخلیه و از این طریق مبالغ زیادی را اخذ میكنند كه این اتفاق درنهایت منجر به بیاعتمادی مردم میشود.
  وی با بیان اینكه اكنون كلاهبرداریهای كارت به كارت بانكی بسیار زیاد شده است، میافزاید: یكی از جدیدترین پروندهها نیز فروش اطلاعات به مراكز رقیب طالب اطلاعات هستند.  مردم نسبت به تهدیدهای فضای مجازی آشنایی ندارند

  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا با اشاره به نظر کارشناسان مبنی بر اینکه ضریب نفوذ به اینترنت در آمریکای شمالی بیش از ۷۵ درصد و امارات نزدیک به این رقم است، میافزاید: کارشناسان معتقدند ضریب نفوذ به اینترنت در ایران ۴۳ درصد است که حتی به نظرم این ضریب در کشور کمتر نیز هست.
  میربهرسی اظهار میدارد: زمانی که در کشور تجارت الکترونیکی وجود نداشت از پایانههای ATMهیچ جرمیدر این بستر رخ نمیداد اما وقتی این دستگاهها ایجاد شدند بستر این نوع جرایم هم فراهم شد.
  وی درباره انگیزههای جرایم سایبری میگوید: ۸۰ درصد جرمهای سایبری با رویکرد اقتصادی و با انگیزههای مالی رخ میدهد و بیش از ۹۶ درصد از افراد آنلاین دنیا حداقل یک بار در معرض جرایم اینترنتی بودهاند که ۸۰ درصد قربانیان آنلاین بین ۱۸تا ۳۱ سال سن داشتند.
  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا با بیان اینکه جرم از بین نمیرود بلکه منتقل میشود میافزاید: شکل سنتی جرم به شکل مدرن منتقل میشود. برای مثال اگر یکی از جرایم فروش دستگاه جاسوسی، دوربین و سیستم شنود باشد. این دستگاهها در فضای مجازی تبلیغ و خرید و فروش میشود. بنابراین مجرم بدون این که رویت شود آن را به فروش میرساند.
  وی ادامه میدهد: برخی سایتها در عرض ۴۸ ساعت کالای ثبت نشده را به منزل شما میرسانند. بنابراین سوال پیش میآید که این کالاهای ضدفرهنگی از طریق پست چگونه منتقل و همچنین مسایل مالی آن از طریق بانکها انجام میشود.  فروش کالاهای بهداشتی و پزشکی در فضای سایبری
  وی در مورد فروش کالاهای بهداشتی و پزشکی در فضای سایبری میگوید: این کالاها از مبادی سازمان نظام پزشکی و سازمانهای بهداشت و درمان عبور نکردهاند و صلاحیت لازم را ندارند.
  وی با اظهار امیدواری نسبت به رسیدگی به پروندههای کالاهای غیرمجاز تبلیغ شده در فضای مجازی میافزاید: رسیدگی به پروندههای کالاهایی که از سازمانهای نظام پزشکی عبور نکردهاند در ایام اخیر در جغرافیای بینالمللی با موضوعیت تهدیدات خرید و فروش دارو صورت گرفته است که به طور مستقیم به بهداشت مردم دنیا ارتباط داشت و همزمان در ۸۴ کشور دنیا این عملیات انجام شد که بازتابهای بینالمللی آن نیز به زودی مطرح خواهد شد.
  وی افزایش نرخ چاقی و تبلیغ داروهای غیرمجاز نظیر داروهای ترک اعتیاد از دیگر آسیبهای فضای مجازی میداند و میگوید: همین تهدیدات باعث ممانعت خانواده از ورود کودکان به فضای مجازی میشود و لازم است در این زمینه نیز با ۱۱ میلیون دانشآموز صحبت شود. زیرا عدم شناخت از این فضا مانع آموزش دهی والدین به فرزندان نیز میشود.
  به گفته میربهرسی یکی از تجارتهایی که با نرخ بسیار بالا انجام میشود تجارت جذب مغزهاست که این نوع سوء استفاده در کشورهای در حال توسعه منجر به عدم توسعه اجتماعی متناسب در دنیا شده است.
  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا ادامه میدهد: در این فضا هویت مجرم پنهان است و به همین لحاظ احساس امنیت میکند برای مثال درآمد سایتهای شرط بندی فوتبال ماهیانه ۶ میلیارد تومان است بنابراین جرمها در این فضا جرمهای کلان است و هویت اصلی مجرم در فضای مجازی ایران مخفی است.

  معاون پلیس اجتماعی پلیس فتا گفت: از طریق «ترمینیشن» نیز این امکان داده شده است که بدون نیاز به مخابرات با خارج از کشور ارتباط برقرار بشود که آسیبهای این نوع ارتباط شنود مکالمات خارجی است.


  تهران دارای بیشترین آمار جرایم سایبری است

  وی در مورد اولویت جرایم در شهرهای کشور میگوید: این جرایم بیشتر در شهر تهران انجام شده است و بعد از این شهر خراسان رضوی، اصفهان، البرز و آذربایجان شرقی و فارس دارای آمار بالایی از جرایم سایبری هستند.  پلیس فتا آمار دقیقی از كاربران شبكههای اجتماعی در ایران دارد
  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا با بیان اینکه جرایم در حوزه شبکههای اجتماعی هر روز در حال افزایش است، میافزاید: متاسفانه بسیاری از شبکههای اجتماعی ایران بستر داخلی ندارد و با پلیس فتا استفاده از ابزارهای جدید سعی دارد به شناسایی این حوزه بپردازد. وی با بیان اینکه این حوزه، حوزه مجرمانهای است و پلیس فتا آمار دقیقی از كاربران این حوزه دارد، افزود: این حوزه به امنیت اجتماعی مردم لطمه میزند امنیت اقتصادی و فرهنگی آنان را نیز مورد تهدید قرار میدهد.  قانون جرایم رایانهای كامل نیست
  معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا با بیان اینكه قانون مبارزه با جرایم رایانهای كامل نیست و باید این قانون به شكلی باشد كه بتواند جرایم را پیشبینی كند، اظهار میدارد: بیشتر سایتها در ایران از امنیت مناسبی برخوردار نیستند زیرا اقداماتی كه در این زمینه صورت گرفته است، كافی نیست. به گفته وی، در ایران به سایتهایی كه هك میشوند خسارت چندانی وارد نمیشود به طوری كه قصد عمده هكرها آن است كه تواناییهای خود را به نمایش بگذارند و انگیزه اصلی آنان اعلام وجود است.
  به گفته وی، بیشتر سایتهایی كه مورد هك قرار میگیرند، هزینهای را برای امنیت خود پرداخت نكردهاند و به همین دلیل به امنیت آن نیز توجهی نمیكنند. وی افزود: با توجه به اینكه اكثر هكرها در ایران نوجوان هستند میتوان همچون سایر كشورها مسابقهها را برگزار كرد تا نیروهای مستعد در این زمینه نیز شناسایی و از پتانسیل آنان استفاده شود.
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 2. #2
  اندازه نوشتار

  پیش فرض نگهداری خودروهای بدون ایربگ در پارکینگ خودروسازی ها

  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران از جمع آوری قطعات وارداتی خودرو از اکثر مراکز خدمات پس از فروش ایران خودرو و سایپا خبر داد.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  نظامالدین برزگری نوزدهمین نمایشگاه بینالمللی مطبوعات و خبرگزاریها اظهار داشت: خودروهایی که به مردم عرضه میشوند، حتماً باید دارای ایربگ(کیسه هوایی) و ترمز ضد قفل باشند و از مردم میخواهیم که خودروی فاقد این امکانات را خریداری نکنند.
  وی تصریح کرد: در مورد پراید به مشکلاتی در زمینه تأمین کیسه هوا برخوردیم که مسئولان سایپا به ما اعلام کردند از ابتدای مهرماه، 20 درصد تولیدات این محصول با ایربگ انجام میشود که ما این وعده را پایش میکنیم.
  رئیس سازمان ملی استاندارد افزود: به سایپا اعلام کردهایم که خودروهای بدون ایربگ را در پارکینگ نگهداری کنند، تا زمانی که ایربگ بر روی آنها نصب و به بازار عرضه شوند.
  برزگری در مورد سطح کیفی خودروهای تولید داخل نیز گفت: کاهش کیفیت را در مورد تمام خودروها نمیپذیرم، اما در مورد خودروهای پر تیراژ مانند پراید برخی مشکلات به دلیل استفاده از قطعات بی کیفیت اتفاق افتاده است.
  وی ادامه داد: امسال از نحوه ارائه خدمات پس از فروش خودروهای داخلی بازدید شد و مجدداً نیز بازدیدهایی را خواهیم داشت تا مانع از استفاده از قطعات بیکیفیت در شبکه خدمات پس از فروش و همچنین خط تولید خودروها شویم.
  وی با بیان اینکه تا اردیبهشت امسال تمام قطعات وارداتی خودرو تحت پوشش استاندارد اجباری نبودند، افزود: تا آن زمان، قطعاتی که از نظر ایمنی سرنشینان خودرو اهمیت داشت، مورد نظارت سازمان استاندارد بود، ولی از اردیبهشت به بعد تمام قطعات وارداتی تحت پوشش قرار گرفته است.
  وی تصریح کرد: نمرات منفی کیفیت قطعات خودرو بیشتر به قبل از اردیبهشت مربوط میشود و در حال حاضر با دو روش، قطعات وارداتی تحت نظارت است که یکی از این روشها مربوط به قطعاتی است که از کشورهای آسیای شرقی و اروپای شرقی به ایران وارد میشوند و دیگری مربوط به قطعاتی است که از سایر کشورها وارد میشوند و بدون نظارت و بازرسی، هیچ خودروسازی اجازه واردات قطعات را ندارد.
  برزگری ادامه داد: دلیل واردات برخی قطعات وارداتی بیکیفیت در گذشته این بود که همه قطعات تحت پوشش استاندارد اجباری نبودند، اما در حال حاضر همه قطعات مورد بازرسی و نظارت قرار میگیرند.
  وی از جمعآوری قطعات وارداتی بیکیفیت از اکثر مراکز خدمات پس از فروش ایران خودرو و سایپا خبر داد و گفت: این قطعات از کشورهای مختلف مانند چین و هندوستان به کشور وارد شده بود.


  منبع : فارس
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 3. #3
  اندازه نوشتار

  پیش فرض کلاهبردار اینترنتی در کمین شهروندان ایرانی

  سرهنگ رضا غنی لو، مدیر عامل باشگاه خبرنگاران پلیس در گفتوگو با خبرنگار انتظامی فارس با هشدار در خصوص نامه های الکترونیکی که به تازگی با محتوای درخواست کمک به شهروندان ایرانی ارسال میشود اظهار داشت: در این نامههای الکترونیک، غالباً فرستنده خود را یک زن جوان و تنها معرفی میکند و بهطور غیرمستقیم خود را واجد شرایط مطلوبی برای یک رابطه عاطفی نشان میدهد که البته با کمک کردن به او میتوان به یک سود کلان مادی نیز دست پیدا کرد.
  وی با اشاره به نمونهای از این نامههای الکترونیک که به تازگی به برخی از شهروندان ایرانی ارسال شده گفت: اخیراً دختر 23ساله ای به نام استر پاتریک با معرفی خود به عنوان یک پناهنده سیاسی در کشور سنگال طی نامهای الکترونیک و در ظاهری انسان دوستانه از شهروندان ایرانی تقاضای کمک کرده است.
  وی افزود: در این نامه الکترونیک استر پاتریک خود را دختر مشاور عالی سیاسی یکی از کشورهای غرب آفریقا معرفی کرده که پدرش در جنگ سال 2010به همراه مادرش کشته شده و تنها او موفق به فرار به کشور سنگال شده و هماکنون در این کشور پناهنده سیاسی است.
  غنی لو تصریح کرد: کمک به یک بانوی جوان و تنهای خارجی این حس را القا میکند که در پس این ارتباط میتواند سودایی از یک منفعت کلان مادی نیز وجود داشته باشد.
  مدیر عامل باشگاه خبرنگاران پلیس تاکید کرد: داستان این دختر جوان زمانی جالب میشود که وی خود را تنها وارث حساب 6 میلیون دلاری پدرش میداند اما به دلیل مسائل سیاسی و قانونی تاکنون موفق به دریافت این پول نشده است.
  وی افزود: نقطه اوج این داستان زمانی است که این دختر جوان مبلغ 1400 دلار را تنها راه حل این مشکل میداند و با شماره حسابی که ارائه داده مدعی شده که با واریز این مبلغ میتوان به عنوان شریک خارجی در انتقال قانونی این ثروت وسوسهبرانگیز سهیم شد.
  غنی لو تاکید کرد: داستانهایی شبیه به متن این نامه الکترونیک، شاید روزانه هزاران بار و با کمی اختلاف در متن و داستان به دست افراد مختلف از جمله کاربران ایرانی اینترنت و استفادهکنندگان از سرویسهای پست الکترونیک عمومی برسد که همه این داستانها حکایت از نوع جدیدی از کلاهبرداری با تکیه بر برخی ویژگیهای روانشناختی عمومی دارد.
  مدیرعامل باشگاه خبرنگاران پلیس نکته روانشناسی در این گونه ترفندها را درخواست واریز بانکی مبالغ کم دانست و اذعان داشت: در این صورت حتی اگر شخص احتمال کلاهبرداری و دروغین بودن ادعای طرف مقابل را بدهد، بازهم بهخاطر مبلغ درخواستی کم و اینکه این مبلغ در مقایسه با مبلغی که ممکن است نصیبش شود چیزی نیست، این ریسک را قبول میکند. به این ترتیب مبلغ مورد نظر را بهحساب داده شده واریز میکند و به سادگی در دام کلاهبردار اینترنتی گرفتار میشود.
  وی خاطر نشان کرد: اساتید حقوق جزا همواره در مباحث حقوق جزا مانورهای متقلبانه از سوی کلاهبردار و حرص و طمع از سوی بزه دیده را را دو رکن اساسی در کلاهبرداری می دانند، واقعیت این است که امروزه فضای مجازی و امکان پنهان ماندن در پشت هویتهای غیرواقعی و در عین حال ارتباطات وسیع در این فضای گسترده ضمن فرصتسازی، تهدیدهای مختلفی را نیز در بر دارد که ازجمله این تهدیدها انواع کلاهبرداری اینترنتی است.
  غنی لو به هشدار کارشناسان در مقابله با این نوع کلاهبرداری ها اشاره کرد و گفت: عدمدرج آدرس الکترونیک و بازنشر آن در سایتهای غیرمعتبر و خارجی و بازنکردن نامههای الکترونیک با آدرسهای ناشناس از نخستین توصیههای کارشناسان در این زمینه است.
  وی توصیه دیگر کارشناسان را عدماعتماد در فضای مجازی به افراد ناشناس دانست و تاکید کرد: طمع اگر چه در عالم اخلاق یک رذیله اخلاقی محسوب میشود اما وقتی در فضای مجازی این طمع با بهکارنبستن عقلانیت و عدمآگاهی از توانایی فناوریهای ارتباطی توأم میشود، میتواند دردسرهای بزرگی برای افراد ایجاد کند.
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 4. #4
  اندازه نوشتار

  پیش فرض جدول جریمه های تخلفات رانندگی

  درود بر همراهان پارس تیونینگ

  دوستان لیست تخلفات و قیمت های اون رو از لینک زیر میتونید دانلود کنید.

  فایل pdf به حجم 124 کیلوبایت

  دانلود
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

اخبارهایمهم.دنیاGoogle

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •