Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: کدامیک را می پسندید 206 فرانسه یا ام وی ام 315 چین؟

 1. #1
  اندازه نوشتار

  Post کدامیک را می پسندید 206 فرانسه یا ام وی ام 315 چین؟

  گر بخواهید یک 206 بخرید حداقل سی و چند میلیون تومانی باید هزینه کنید. در حالی که با این پول میتوان روی یک گزینه دیگر نیز حساب کرد؛ چری A13 و یا همان ام ویام 315.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  باید قبول کنیم که دیگر با 10 میلیون تومان نمیشود هیچ خودرویی خرید. طبق گزارشها در حال قیمت کف خودروهای ساخت داخل 12 میلیون تومان است. تازه این در حالی است که قیمت فوق مربوط به نرخ کارخانهای میشود. با این اوصاف اگر بخواهید یک 206 بخرید حداقل سی و چند میلیون تومانی باید هزینه کنید. در حالی که با این پول میتوان روی یک گزینه دیگر نیز حساب کرد؛ چری A13 و یا همان امویام 315.
  تا همین یکی دو سال پیش برای خرید خودرو گزینههایمان اینطور بود: چند خودروی داخلی و خارجی و نهایتاً یک خودروی چینی. اما امروزه گزینههای خریدمان اینطور شده: چند خودروی چینی و احیاناً یک خودروی دیگر.
  هاچبک چشم بادامی
  کمپانی خودروسازی Chery چین که اکنون خود را در بین 3 خودروساز این کشور میبیند، چندی است با مدل Fulwin 2 با کد کارخانهای A13 وارد بازار ایران شده است. خودرویی که مدیران خودرو نامش را MVM315H گذاشته است.
  جالب اینجاست که در اصل A13، پروژه جایگزینی یک محصول سایز متوسط خانوادگی به جای مدل Cowin یا A15 بود. خودرویی که اتفاقاً به ایران هم آمد ولی با اقبال خاصی روبهرو نشد. چری فالوین سال 2008 در نمایشگاه پکن رونمایی شد. بعد از آن توسط کمپانی روسی AvtoZAZ در اوکراین عرضه شد.
  امکانات و تجهیزات امویام 315
  کیسه هوا از نوع SRS برای راننده و سرنشین جلو. کمربند ایمنی 3 نقطهای برای سرنشین جلو. کمربند ایمنی 3 نقطهای برای سرنشین عقب (چپ و راست). کمربند ایمنی برای سرنشین وسط. سیستم ترمز ABS. سیستم ترمز دیسکی برای چرخهای جلو. سیستم ترمز کاسهای برای چرخهای عقب. سیستم ضد سرقت. سیستم ضد سرقت الکترونیکی Immobilizer به همراه آلارم. چراغهای مهشکن برای جلو و عقب.
  چراغ ترمز سوم. سیستم مستقل Mc Pherson با فنر پیچشی و میله نگهدارنده و ضد لغزش برای محور جلو. سیستم تعلیق کشنده چندگانه با فنر پیچشی برای محور عقب.
  تجهیزات جانبی
  این خودرو نیز شامل سنسور دنده عقب، سیستم تهویه هوای دستی، تنظیم برقی آینههای جانبی، سیستم پخش MP3 با پورت USB، مجهز به 4 بلندگوی استریو، سیستم مدیریت پیمایش (نمایش مسافت طی شده، مصرف بنزین و غیره)، شیشه بالابر برقی برای 4 درب، قفل مرکزی با ریموت و رینگهای آلومینیومی میشود.
  هاچبک شیر فرانسه
  درباره 206 چه بگوییم که قبلاً نشنیده باشید؟ این خودرو به منجی پژو در سال 2008 معروف است. پروژه فوقالعاده موفقی که ایران نیز نقش موثری در آن داشت.
  تجهیزات و امکانات 206 تیپ 2
  سیستم ترمز ضد قفل (ABS و EBD و EBA)، ترمز جلو دیسکی، ترمز عقب کاسهای، کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، فرمان هیدرولیک، سیستم تهویه دستی، سیستم صوتی بلندگوی دربهای جلو، پخش CD با کنترل پشت فرمان، چراغ مهشکن جلو و عقب، چراغ نقشهخوان، قابلیت تنظیم ارتفاع نور چراغ جلو از داخل خودرو، چراغ همراهی تا درب منزل در محیطهای تاریک، آیینههای جانبی دستی، شیشه بالابر برقی دربهای جلو.
  تجهیزات اضافی
  ایموبیلایزر، قفل مرکزی با ریموت رادیویی، کمربندهای ایمنی جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، سیستم کنترل بخار بنزین، رینگ و لاستیک فولادی، صندلی راننده با قابلیت تنظیم ارتفاع، پشت سری جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، صندلی عقب با قابلیت تاشو، سیستم تنظیم سرعت برف پاک کن با سرعت خودرو.
  مقایسه مو به مو
  تصدیق میکنید که طراحی 206 با اینکه سالها از تولیدش میگذرد ولی هنوز هم بدیع و غیرتکراری است. برای مالک این خودرو نمیتوان صفت مشخصی تعیین کرد. مرد یا زن، پیر یا جوان، دارا یا ندار فرقی نمیکند، 206 تقریباً به همه میآید. طراحی داخلیاش با اینکه چیز خاصی برای بیننده ارائه نمیکند ولی باز با این حال در درازمدت نمیتواند آزاردهنده باشد.
  در مقابل طراحی 315H را میبینیم که با یک پیروی از الگوهای فانتزی همچنان به سبک و سیاق چینیپسند با چراغهای بزرگ و خارج از چارچوب آمده است. البته در قسمت عقب میشود کمی منطق را در طراحی دید.
  با این حال در یک دید کلی اگر نگوییم امویام 315 یک هاچبک دخترپسند است ولی حداقل اینکه میخورد بیشتر مشتریانش جوان باشند. زرق و برق بیش از حد در داخل کابین کمی از وقار آن کاسته است. مخصوصاً چراغهای رنگی پشت آمپر. اما چیزی که این خودرو را از رقیبش متمایز میکند، نمایشگر سرعت مقابل شاگرد. آپشنی که پیش از این در هیچ خودروی دیگری دیده نشده بود.
  اگر این 206، آن 206 چند سال پیش بود بدون تردید میگفتیم که کیفیت طراحی داخلیاش از همه رقبا و حتی از مدلهای گرانتر از خودش نیز بهتر است.
  اما این اواخر ایران خودرو با کاهش محسوس کیفیت مواد داخلی، آن را تا سطح بسیاری پایین آورده است. با اینکه برند پژوی فرانسه را یدک میکشد ولی از نظر کیفی چندان تفاوتی با رقیب چینیاش نمیکند. حداقل جنس داشبورد، کنسول، زیرپایی، سقف و غربیلک فرمان که اینطور نشان میدهد. در مورد 315H میتوان امیدوار بود که در صورت تحویل با سانروف باشد.
  از سه چهار سال پیش که کمکم پای چینیها به بازار ایران باز شد، نرمی فرمان و سیستم تعلیق آنها مشهور شد. سواری لذتبخش در جاده و راحتی نسبتی در مسیرهای ناهموار نظر مشتری را نسبت به این خودروها عوض میکند. 206 به دلیل ارتفاعی پایینی که دارد در دستاندازها و پستیبلندیها اندکی مشکلساز میشود.
  با این حال به نظر میرسد سیتسم جلوبندی هر خودرویی از محصولات چینی بهتر باشد. زود به سر و صدا افتادن اتاق از ایرادات رایج چینیها محسوب میشود. شاید 206 به نسبت شش هفت سال پیش افت چشمگیری کرده باشد ولی هنوز هم میتوان روی پایداری قطعات و زیربندیاش حساب باز کرد.
  مورد بعدی که به نظر میرسد در انتخاب این خودروها تاثیرگذار است بحث نگهداری و هزینههای آن است. حتی متمولان و آنها که از وضعیت مالی خوبی بهره میبرند نسبت به قیمت بالای نگهداری 206 گلهمندند.
  از نرخ بالای روغن تا فیلتر هوا و از نصب یک چراغ ساده گرفته تا تعویض یک دست شمع همگی بیاندازه گران هستند. در مقابل چینیها هم وضعیت بهتری ندارند. شاید هزینه یک بار نصب لوازم و قطعاتشان آنقدرها گران نباشد ولی تجربه نشان داده محصولات چینی بسیار مصرفگرا و هزینهزا هستند پس خودتان را برای مجموعهای از خرجهای ناخواسته آماده کنید.
  بالاخره کدام؟
  شرکت مدیران مدل 315H را در سایت رسمی خود با قیمت 22 میلیون و 680 هزار تومان عرضه میکند اما واقعیت این است که این هاچبک در بازار نمایشگاهداران در حدود 33 میلیون تومان خرید و فروش میشود.
  در مقابل ایرانخودرو نیز 206 تیپ 2 را 19 میلیون و 424 هزار تومان برای فروش گذاشته است. ولی همین خودرو در بازار آزاد 27 میلیون تومان قیمت خورده است.

  جدول مشخصات فنی
  امویام 315
  پژو 206
  حجم موتور-سیسی
  1497
  1360
  قدرت-اسببخار
  107
  75
  گشتاور-نیوتنمتر
  140
  118
  سرعت نهایی-کیلومتر در ساعت
  160
  170
  جعبهدنده
  5 سرعته دستی
  5 سرعته دستی
  حجم باک
  50
  50
  مصرف در 100 کیلومتر
  6.4
  6.4
  فاصله بین دو محور-میلیمتر
  1200
  2455
  طول، عرض و ارتفاع-میلیمتر
  4139-1686-1492
  3822-1652-1432
  وزن-کیلوگرم-کیلوگرم
  1275
  1025
  اندازه لاستیک
  15
  14
  نوع انتقال قدرت
  FWD
  FWD

  در پایان شمارو به دیدن عکس ها برای مقایسه بهتر دعوت می کنم:

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  منبع: عصر خودرو
  ویرایش توسط Momedo Enzo : 11-13-2012 در ساعت 02:17 PM
  هی شاید فردا اوضاع بهتری شد ، ولی فردا همین دیروز بود که سپری شد!!!

 2. #2
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  بنظرم 206 با این بی اصل و نسب ها قابل مقایسه نیست..

 3. #3
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  به نظر شخصی من هم خرید ماشین چینی واقعا اشتباه هستش و تجربه تلخش رو دارم که قطعات این ماشین هیچ دوامی نداره امروز تعویض میکنی 2 ساعت بعد خرابه. و واقعا حکایت چینی سوار های الان شده حکایت پیکان سوار های دهه 50 که هرجا که چشم میچرخوندی یکیشون با کاپوت بالا زده در حال تعمیر ماشینش بود

  البته قصد توهین به عزیزانی که خودرو چینی سوار هستند رو ندارم فقط نظر شخصی بود

  ولی شنیدم محصولات کرمان خودرو خیلی بهتر از مدیران هست . مدیران خودرو که خدمات خیلی بدی هم داره و شخصا چندین مورد درگیری شدید داخل نمایندگی کیلومتر 11 داشتم با مسئولینش

  دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

 4. #4
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  من رفتم کاپوت توجوی بود فک کنم زدم بالا دیدم راحت میشه کف زمین رو دید !!!! از 100% کاپوت 60% اشغال شده بود !!!!

 5. #5
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  همه ما می دانیم که صنعت خودروسازی در ایران دچار آشفتگی شده، تحریم های اقتصادی، کمبود قطعات، برنامه ریزی نادرست، ضرر دهی کلان، سوء استفاده سودجویان… این ها فقط چند تا از ده ها دلیلی می باشد که کمر صنعت خودرویی را شکسته و باعث شده تا خودروسازها قیمت محصولات خود را بالا ببرند. یکی از این محصولات 206 هستش که قیمتش نسبت به پارسال دو برابر شده که همین افزایش قیمت باعث دو دل شدن مشتریان این خودرو شده. از طرفی هجوم خودروهای چینی که بسیار پر زرق و برق هستند، بیشتر مردم را دچار شک و تردید کرده که آیا یک ماشین چینی بخرند یا نه. یکی از این ماشینای چینی، چری A13 یا فالوین2 است که در ایران توسط مدیران خودرو و با نام mvm 315 ساخته می شود و توانایی رقابت با دویست و شیشی را دارد که جزء پرطرفدار ترین ماشین های ایران هست. حال اگر شما جزء افراد دو دل هستید به شما پیشنهاد می کنم قبل از تصمیم گیری این مقاله را با دقت بخوانید و اگر هم دو دل نیستید باز هم مقاله را بخوانید. ضرری که ندارد!

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ ام وی ام 315 در برابر پژو 206
  طراحی بیرونی
  ابتدا از 206 شروع می کنیم. از سال 2001 که این ماشین در ایران شروع به تولید شدن کرد هیچ کس نگفته که 206 ماشین زشتی است. با اینکه 206 پانزده سال پیش طراحی شده ولی هیچ وقت رنگ کهنگی و پیر شدن را به خود نگرفته در حالی که تمام ماشینای دهه نودی و هم سن و سال او تا الان خسته کننده و حال بهم زن شده اند.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ پژو 206 از سال 98 تاکنون در ایران به همین شکل باقی مانده
  به نظر من چنین ماشینی که بتواند چهره خود را 15 سال روی مد نگه دارد باید واقعا زیبا باشد. اما رقیب 206 یعنی mvm برعکس بیشتر ماشین های هم وطنش، حال بهم زن و زمخت و کسل کننده نیست و در واقع آن هم ماشین زیباییست. البته خیلی ها معتقدند، علت زیبایی ام وی ام این است که جلوی این ماشین شباهت به جلوی 206 دارد! که این حرف مربوط به جلوی ماشین میباشد اما زیبایی این ماشین در نیم رخش است نه در جلو. استفاده از خطوط بلند بر روی بدنه و استفاده از رینگ های اسپرت و کم بودن عرض شیشه ها از دلایل زیبایی نیم رخ این ماشین هستند.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ MVM 315
  در کل انتخاب بین این دو ماشین به عنوان ماشین زیباتر کار سختی است و نیاز به کلی فکر دارد و من حوصله ندارم که درباره این موضوع فکر کنم و می سپرمش بدست خودتون. اما مطمئن باشید که بعد از خرید هر کدام از انها هیچ کس بهتون نمی گوید بدسلیقه.
  طراحی داخلی
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  داشبورد متفاوت ام وی ام 315
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  داشبورد مدرن پژو 206
  شما در کابین 206 یک طراحی اروپایی دهه نودی می بینید و در کابین mvm یک طراحی چینی پر زرق و برق. طراحی mvm در نگاه اول ممکن است دلربا و فریبنده باشد ولی بعد از مدتی خسته کننده میشود همچنین کیفیت پایین مواد به کار رفته در داشبورد به مشکل خسته کننده شدن دامن زده در حالی که در 206 عکس این قضیه هست و میدانیم که تمام افرادی که 206 دارند هیچ وقت مشکل خسته کننده شدن نداشتند. پس، برنده طراحی داخلی : 206
  پیشرانه
  حجم موتور پژو 1587 سی سی است که از موتور 1497 سی سی mvm چیزی حدود 100 سی سی بزرگتره. پس به ما اینو می فهماند که 206 بیشتر از mvm تشنهٔ بنزین است. اما قدرت هر دو ماشین یکیه و موتور هاشون نیرویی معادل 110 اسب بخار را در دور موتور 5800 به چرخ های جلو وارد میکنند. اما تفاوت اصلی اینه که پژو 220 کیلو از mvm سبک تره که واقعاً اختلاف زیادی هستش که میتونه کلی در رانندگی تاثیر بگذاره.
  حداکثر گشتاور 206 و mvm , جفتشون 140 نیوتون بر متر می باشد اما 206 در دور موتور 4000 به این مقدار میرسد ولی mvm در دور موتور 4500 . یعنی 206 زودتر به حداکثر گشتاور میرسد. پس 206 بخاطر گشتاور بهتر و وزن کمتر، شتاب بیشتری نسبت به mvm دارد در نتیجه برنده پیشرانه : 206

  امکانات
  ماشین های چینی را می توان در یک جمله خلاصه کرد «گول زننده». البته بعضی هاشون مثل همین mvm 315 یا جیلی و گریت وال در کل ماشین های خوبیاند اما بقیشون ساخته شده اند تا گول بزنند. چینی ها خوب یاد گرفتند که چشم مشتریان خود را با استفاده از امکانات نسبتاً زیاد و لوازم های مختلف و آپشن های گوناگون، کور کنند. پس میتوان حدس زد که برنده امکانات این مقاله چه ماشینی هستش. اما من برای اینکه مقالم کامل باشه امکانات این دو ماشین را در سه بخش ترمز و امکانات رفاهی وامنیت مقایسه کردم.
  ترمز :چرخ های جلوی mvm دارای ترمز دیسکی و چرخ های عقب دارای ترمز کاسه ای هستند که مجهز به سیستم ABS میباشند. در 206 هر چهار چرخ دیسکی و مجهز به ABS – EBD – EBR میباشند. پس 206 ترمز های بهتری دارد.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ ام وی ام MVM315
  امکانات رفاهی : هر دوی این خودروها از امکانات نسبتا مشابهی بهره می برند که مهمترین آنها بدین شرح است:
  پژو : ۱- کنترل اتوماتیک تهویه ۲- تنظیم برقی آینه ها.
  ام وی ام : ۱- سیستم پخش mp3 با پورت USB ۲- تنظیم برقی چراغ های جلو ۳- سنسور دنده عقب.
  بنظر نمی رسد که بخش امکانات رفاهی برنده خاصی داشته باشد!

  امنیت
  امروزه بخش به ظاهر بی اهمیت امنیت بسیار مورد توجه قرار گرفته مثلاً هفته پیش دیدیم که چطور کارشناسان خودرو volvo V40 را بهترین هاچ بک سال انتخاب کردند زیرا در این ماشین میتوانید نوآوری های بسیار زیادی در بخش امنیت ببینید مثلاً ایربگ برای عابران یا سیستم ترمز اتوماتیک یا سیستم تشخیص عابران پیاده و یا سیستم به خاطر آوردن علائم جاده به راننده. که همهٔ اینها سیستم های بسیار جالبی هستند که متاسفانه نمیتوانم در این مقاله به بررسی آنها بپردازم. اما دو ماشین مورد بحث ما هم سیستم های نسبتاً مناسبی دارند. مثلاً هر دو ماشین در مجموع دو عدد ایربگ برای سرنشینان جلو دارند و مجهز به قفل مرکزی با ریموت و کمربند های سه نقطه ای پیش کشنده هستند (تروخدا فرق امنیت این ماشین ها را با امنیت volvo ببینید در حالی قیمت volvo v40 برابر قیمت این دو ماشینه). از فرق های 206 و mvm 315 می توان به داشتن آژیر برای mvm و داشتن سیستم قطع سوخت هنگام تصادف برای 206 اشاره کرد. اما حرف آخر را ستاره ایمنی میزند که هر دو ماشین دارای چهار ستاره هستند اما پژو چهار ستارهٔ خود را از euroncap و mvm از c-ncap گرفته ( c-ncap یک شرکت چینی هست که آزمایش های آسان تری نسبت به یوروکاپ میگیرد) نظر همه کارشناسان این است که ستاره های چینی را باید نسبت به ستاره های اروپایی، کمتر شمرد. پس این یکی به نفع پژو 206

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  چری فالوین 2 فیس لیفت 2012
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  داشبورد چری فالوین2 مدل 2012
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  چری فالوین 2 فیس لیفت 2012
  سواری
  پژو دارای هندلینگ بالایی است و سواری نرمی هم داره و همچنین مدل تیپ پنج که خیلی اسپرت تر از مدل های دیگه هست، فرمان و ترمزهایی با عکس العمل بالا داره. از ایرادات این ماشین میتوان به فضای کم برای سرنشینان عقب اشاره کرد.
  حال میرسیم به mvm . چون من موفق نشده ام سوار mvm بشم نمیتوانم در این موضوع نظر بدم پس نقد این قسمت را میسپارم به شمایی که سوار این ماشین شدید. لطفا کسایی که سوار این ماشین شدند نکات مربوط به سواری مثل هندلینگ، نرمی کمک فنرها، صدای موتور، ضربه های کابین و … و در آخر اینکه سواری کدام ماشین بهتر است را در کامنت ها بذاره تا من و دیگران استفاده کنیم.  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ 206 با عمری بیش از یک دهه
  نتیجه گیری کلی
  این قسمت برای کسایی هست که حوصله نداشتند مقاله را بخوانند. من در این قسمت کل مقاله را در یک مقایسه خلاصه کردم اما برنده را اعلام نمیکنم چون واقعا این دو ماشین مثل همند و انتخاب این دو یه جورایی سلیقه ای میشه؛ و من به عنوان یک انسانی که واسه خودش سلیقه ای داره نه به عنوان یک نویسنده، 206 را ترجیح میدم البته به شرطی که دویست و شیشی که با پسوند ایرانی تولید میشه، هیچ فرقی با دویست شیش سال پیش نداشته باشه مگرنه مجبورم mvm را انتخاب کنم. امیدوارم مسئولین به جمله قبلی توجه داشته باشند چون با افزایش قیمت هاشون دیگر بازار طبق میل آنها انحصاری نیستش و باید به رقابت با چینی ها بپردازند و چیزی که روشنه اینه که در رقابت دیگر نمیشود هر کاری که دوست داشت انجام داد و به مشتری توجهی نکرد. قابل توجه مسئولانی که چند وقت پیش در رسانه ها گفتند؛ ( 206 چه ایرانی باشد چه فرانسوی چه باکیفیت باشد چه بی کیفیت واسه مردم فرقی ندارد و فروش خود را میکند) و این مقاله ثابت میکند که اینطور نیست و اگر مردم احساس کنند که 206 در حال پسرفت هستش رو به محصولات چینی می آورند.
  به امید روزی که همین خودروساز باعث افتخار ایران و ایرانی باشد.
  مقایسه 206 و mvm 315 در یک نگاه :
  پژو : ۱- طراحی داخلی بهتر ۲- پیشرانه و شتاب بهتر ۳- ایمنی بهتر.
  ام وی ام : ۱- امکانات رفاهی بیشتر ۲- مصرف کمتر.
  فراموش نکنید که امتیاز قسمت «سواری» داده نشده و آن بستگی به نظرات شما داره.


  نویسنده: امیر وزیری

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

اﻳﺎ mvm ﻣﺎﺷﻴﻦ ﺧﻮﺑﻰ ﻫﺴﺖ

تالار گفتگو mvm315

نظرات مردم درمورد315 جدید

نظرات در مورد mvm315

مقایسه206تیپ2 باپرشیا

توجوی یاپرشیا

فرق 206 با ام وي ام315

ﻛﻴﻔﻴﺖ mvm315

کیفیت ام وی ام 315نیو

تست فنی ام وی ام 315نیو

سیستم صوتی 315جدید

تالار گفتگو ام وی ام 315

نظرات کاربران درباره mvm 315

نظرات مردم در مورد ۳۱۵جدید

نظر جدیدکاربران در مورد ام وی ام 315 جدید

مقایسه پژو 207 با ام وی ام 315

نظرات در مورد ام وی ام 315 هاچ بک

206 فرانسه یا ام وی ام 315 چین؟

ام وی ام 315 تالار گفتگو

ارتفاع کدامیک از پژون پژوها ؟

مباحث مربوط به mvm 315 جدید

تالارهای گفتگوی خودروام وی ام۳۱۵

نظرات کاربران در مورد خودرو mvm 315

ام وی ام ۳۱۵ و جک توجوی

نظرات کسانی که ماشین ام وی ام 315 دارند

پارس بهتره یا 206

ام وی ام 315 و206

ایمنی خودرو ام وی او 315h

مقایسه ام وی ام315 با پرشیا

ام وی ام315 با206

نظرات و نقدها در مورد ام وی ام 315

كيفيت ام وي ام 315

مقايسه توجوي هاچ بك با mvm 315

315 ازنظر کیفیت چه

نظرات راجب ام وی ام 315

ایرادارت ام وی ام 315

عکس امویام 315

قایسه ام وی ام 315 و 206

توجوی بهتر است یا ام وی ام 315

بحث در مورد کارکرد ۲۰۶ وی ۲

mvm315 یا پژو 206

مقایسه توجوی و ام وی ام 315

کمک برای انتخاب رنگ ام وی ام 315

انجمن خودرو ام وی ام 315

mvm315h يا 206

مقاله درباره ماشین ام وی ام

ام وي ام 315 كيفيت

mvm315کیفیت

مباحث درباره ی ام وی ام 315

مقايسه جک توجوي و ام وي ام 315

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •