دومین نمایشگاه خودرو البرز برگزار می شود
4 تا 8 آذرماه سال 92
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


سعيد محمودي، مدير عامل شركت مجري نمايشگاه در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام كرد: این نمایشگاه 5 روزه با محوریت خودروهای سواری، تجاری، سفارشی و قطعات، تجهیزات و لوازم مرتبط و حمل و نقل برگزار خواهد شد.

وی گفت: این نمایشگاه انواع خودروهای سواری، اتوبوس، مینی بوس، کامیون، کامیونت و ون، انواع موتورسیکلت و دوچرخه، آپشن، تیونینگ و کارتینگ، انواع لوکوموتیو، واگن، ریل باس و مونوریل، قطعات و مجموعه های وابسته آنها را میزبانی می-کند ضمن آنکه قسمتی از نمایشگاه به بخشی از محصولات هوائی و دریائی با کاربری های عمومی و شخصی اختصاص خواهد داشت.
وي افزود: این نمایشگاه همچنین پذیرای شرکتهای فعال در زمینه انواع خودروهای پاک و سازگار با محیط زیست، هیبریدی، گازسوز و خورشیدی، قوای محرکه و همچنین انواع بیمه، خدمات مسافرتی، لیزینگ خودرو، فروش و خدمات اینترنتی، راهنمائی و رانندگی، ایمنی و تجهیز راهها و آموزش، تحقیق، توسعه، نوآوری و فناوری های جدید صنعت خودرو خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: در اولين دوره نمايشگاه خودرو البرز كه در مهرماه سال 90 برگزار شد، بيش از 60 شركت از جمله ایران خودرو و سایپا به صورت گروهی، کرمان موتور، مدیران خودرو، تولید کنندگان و تامین کنندگان قطعات خودرو در فضائي بالغ بر 6 هزار مترمربع محصولات و خدمات خود را به نمايش گذاشتند كه با استقبال گسترده مردم مواجه شد و بيش از 150 هزار نفر از اين رويداد بازديد داشتند.

محمودي گفت: با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه خودرو تهران در چند سال اخیر، استقرار خودروسازان در البرز و حاشيه آن، جايگاه استان در صنعت قطعه سازي، در صورت توسعه فضاي نمايشگاهي استاندارد، كرج مي تواند جایگزین نمایشگاه خودرو تهران شده و به ميزبان بزرگترين رويداد صنعت خودرو كشور تبديل شود.

این مسئول گزارش داد: طبق نظرسنجی به عمل آمده از مشارکت کنندگان و طبق نظر مدیران آنها، نقاط قوت دوره قبل عبارت بود از: استفاده از پتانسیل استان البرز، همکاری مطلوب مدیریت و پرسنل اجرائی نمایشگاه، استقبال گسترده مردم و نظم حاکم بر نمایشگاه ضمن آنكه اهم نظرات بازدیدکنندگان و میزان رضایتمندی ایشان نيز عبارت بود از: طراحی و زیبایی غرفه ها 75 درصد، نحوه تبلیغات و اطلاع رسانی 72 درصد؛ برنامه های جانبی 73 درصد ، مدیریت و نحوه برگزاری 75 درصد.

گفتنی است، این نمایشگاه توسط گروه بين المللي تانا و با همكاري شركت توسعه نمايشگاه هاي بين المللي البرز تاريخ 4 تا 8 آذرماه از ساعت 14 تا 20، پنج شنبه و جمعه از ساعت 10، در محل موقت نمايشگاه هاي بين المللي البرز واقع در كرج، ميدان استاندارد، بلوار مشكين دشت برگزار خواهد شد و آخرين اطلاعات آن از طريق پايگاه اينترنتي motorshow.ir قابل دسترسي است.