مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
به گزارش پارس تیونینگ به نقل از ایسنا، مصطفی آزادبخت عنوان کرد: احداث کنار گذر و حذف گردنه اسدآباد از پروژههای ضروری این شهرستان محسوب میشود اما مسئولان دستگاههای مرتبط تاکنون اقدامی در این زمینه انجام ندادهاند در حالیکه حذف گردنه اسدآباد از مصوبات سفر ریاست جمهوری است.


وی اظهارکرد: در هفته گذشته یک دستگاه خودرو سواری زانتیا در بالاتر از پارک جنگلی اسدآباد با یک دستگاه مینی بوس برخورد کرد که در نتیجه این تصادف راننده زانتیا کشته شد و 11 مصدوم برجای ماند.
آزاد بخت تاکید کرد: در این منطقه وجود کنار گذر بسیار ضروری بوده چراکه در صورت وجود کنارگذر در این منطقه وجود داشت شاید این تصادف رخ نمیداد و یا حداقل از شدت آن کاسته میشد.
وی بیان کرد: گردنه اسدآباد یکی از گردنههای خطرناک غرب کشور محسوب میشود که جزو راههای مواصلاتی به ویژه بزرگراه کربلا است.
فرماندار اسدآباد خاطرنشان کرد: کارهای مطالعاتی حذف گردنه اسدآباد توسط کارشناسان انجام شده و بهترین راه حذف آن احداث تونل است که امیدواریم مسئولان نسبت به مصوبات سفر رییس جمهور بیشتر توجه داشته باشند تا کمتر شاهد تصادفات مرگبار در گردنه اسدآباد باشیم.
وی در پایان گفت: تعلل در احداث کنارگذر و حذف گردنه اسدآباد نگرانکننده است چراکه برخی مسئولان به جای رفع مشکل اسدآباد به دنبال پاک کردن صورت مسئله هستند.