اختصاص مرکز خرید رجایی به وانت بار

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از اختصاص مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی به وانت بار خبر داد و گفت: به دلیل استقبال شهروندان از فعالیت تخصصی مراکز خرید و فروش خودروهای کارکرده، مرکز خرید و فروش خودروی شهید رجایی به تازگی به خرید و فروش وانت بار اختصاص یافته است.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، رضا قدیمی با بیان این مطلب اظهار کرد: این مرکز که در خیابان فدائیان اسلام قرار دارد روزهای جمعه به کارشناسی و خرید و فروش وانت بار اختصاص دارد همچنین مرکز شهید رجایی در روزهای پنج شنبه ویژه خرید و فروش موتور سیکلت است.
وی با بیان اینکه با تفکیک پذیری خودروها و ایجاد تغییراتی در برخی مراکز شرایط مطلوب تری برای خدمات رسانی فراهم شده است، افزود: این امر به دلیل اختصاصی کردن برخی مراکز و همچنین مرکز خرید و فروش خودرو شهید رجایی ایجاد شده است که مانع از ازدحام بینتیجه مراجعان شده است.
مدیرعامل شرکت سامانده صنایع و مشاغل شهر همچنین گفت: اختصاصی کردن خودرو وانت در این مرکز باعث ارزیابی بهتر کارشناسان نیز شده است. این درحالی است که همچون مراکز دیگر در این مرکز نیز همه خدمات دهی اعم از قولنامه، معاینه فنی، کارشناسی خودرو و... انجام میگیرد.
قدیمی افزود: در حال حاضر بین ۶۰۰ تا ۷۰۰ خودروها در روزهای جمعه به این مرکز مراجعه میکنند.
بر اساس این گزارش، مرکز خرید و فروش خودروی آیت ا.. سعیدی نیز اوایل سال جاری به خرید و فروش خودروی پراید اختصاص یافت و با استقبال شهروندان مواجه شد به طوری که حدود ۸۰۰ دستگاه خودروی پراید در روزهای جمعه دراین مرکز کارشناسی میشود.