ارزش گمرکی جیلی و اسکانیا اعلام شد

گمرک جمهوری اسلامی ایران ارزش گمرکی دو مدل خودروی سواری جیلی (GEELY) سال ۲۰۱۳ ساخت چین و سواری جی ۵ (G۵) چینی سال ۲۰۱۳ را اعلام کرد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، این اقدام در اجرای تبصره 6 قانون خودرو توسط کمیته مشترک گمرک جمهوری اسلامی ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت صورت پذیرفته است و دو مدل خودروی سواری جیلی (GEELY) سال 2013 و سواری جی 5 (G5) چینی سال 2013 را شامل میشود.

دفتر بررسی و تعیین ارزش گمرک جمهوری اسلامی ایران در اجرای تبصره 6 قانون خودرو، ارزش گمرکی اتوبوسهای شهری مدل اسکانیای سال 2013 را اعلام کرد.

ارزشگذاری این خودروها در کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین گردیده و جهت اجرا به کلیه گمرکات اجرایی کشور ابلاغ شده است.

این گزارش حاکیست، این بخشنامه دو مدل اتوبوس شهری اسکانیا سال 2013 ساخت سوئد را شامل میشود که بخشنامه یاد شده از سوی کمیته مشترک گمرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین و جهت اجرا به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده است.

شایان ذکر است، متن کامل این بخشنامهها در پورتال گمرک جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.irica.ir در قسمت بخشنامه درج شده است.