عصر خودرو: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ارسال پیامک به رانندگانی که خودرویشان به پارکینگ منتقل شد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سردار حسین رحیمی با اعلام این خبر افزود: به محض این که خودرو توسط افسر با جرثقیل بلند می شود افسر مربوطه اطلاعات خودرو را به سامانه طراحی شده در این زمینه منتقل کرده و با درج اطلاعات مالک خودرو بر روی سیستم بلافاصله برای مالک یک پیامک با مضمون این که " خودروی شما به علت تخلف به پارکینگ منتقل شد" ارسال می شود.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به عدم ارسال پیامک مالک خودرو بیان داشت: در صورت عدم ارسال پیامک به مالک خودرو میتواند با پلیس 110 تماس گرفته و از آن طریق با اتصال به مرکز کنترل پلیس راهور پیگیری های لازم را انجام دهند.
سردار رحیمی اذعان داشت: بر اساس ابلاغ رسمی به تمام افسران و ماموران جرثقیل در صورت تخلف خودرو و نیز حتی آن خودرو مشمول انتقال با جرثقیل به پارکینگ هم باشد به محض حضور صاحب خودرو و افسر مکلف است خودرو را بر روی زمین بگذارد حتی اگر خودرو روی جرثقیل باشد و فقط جریمه را اعمال کند.
سردار رحیمی ادامه داد: در این صورت بر اساس قانون افسر حق انتقال خودرو به پارکینگ را ندارد و در صورت حمل به پارکینگ افسر خلاف مقررات عمل کرده و مالک خودرو میتواند به بازرسی مراجعه و موضوع را پیگیری کند.
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این که اطلاعات برخی صاحبان خودرو صحیح نیست خاطر نشان کرد: صاحبان خودرو به این موضوع توجه داشته باشند اطلاعات درج شده داخل اجراییات اطلاعات صحیح و درستی به نام صاحب خودرو و پلاک خودرو باشد.
وی ادامه داد: صاحبان خودرو بعد از فروش خودرو با مراجعه به پلیس +10 اطلاعات جدید را وارد کرده و پلاک خودرو را به نام مالک جدید کنند.