مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

افزایش 20 درصدی تولید در کویرتایرمدیرعامل شرکت کویرتایر از تولید 701هزار حلقه انواع تایر رادیال و بایاس در این کارخانه خبر داد و گفت: این میزان تولید، نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 20 درصد افزایش یافته است.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، منصورکامران اظهار کرد: طی این مدت بیش از 659 هزار حلقه انواع تایر رادیال سواری و بیش از 42 هزار حلقه انواع تایر کامیونی و وانتی در این کارخانه تولید شده است.

وی افزود: تا پایان سال حدود سه میلیون حلقه تایر در سایزهای مختلف در این کارخانه تولید خواهد شد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر ارزش محصولات تولیدی این شرکت درسال گذشته را 178 میلیارد تومان ذکرکرد و پیش بینی نمود: این میزان در سال جاری به بیش از 265 میلیارد تومان افزایش یابد.

کامران گفت: هم اکنون در کویرتایر 22 درصد از کل تایرتولیدی کشور به لحاظ تعدادی و 15 درصد از کل تایر تولیدی به لحاظ وزنی تولید می گردد.

وی با اشاره به اینکه با برنامه ریزی انجام شده طی سه ماه آینده تولید تایرهای رادیال سواری در این کارخانه حدود 11 درصد دیگر نیز افزایش خواهد یافت تصریح کرد: این میزان تولید به حدود 9 هزار حلقه در روز افزایش می یابد.

مدیرعامل شرکت کویرتایر با بیان اینکه طی 5سال گذشته علی رغم همه مشکلات بخش صنعت همیشه راندمان تولید این کارخانه بالاتر از 94 درصد ظرفیت اسمی شرکت بوده است یادآورشد: برنامه ریزی دقیق انجام شده، سخت کوشی پرسنل و مدیریت هماهنگ و اجرای مستمر پروژه های بهبود رمزموفقیت این واحد صنعتی است.

کویر تایر از جمله هشت کارخانه فعال تایرسازی کشور است که در حال حاضر هزار و 150 نفر نیروی انسانی در سه شیفت کاری در آن مشغول به کار می باشند.