نشان بین المللی اعتماد خدمات با كیفیت SQA، در حوزه خدمات امداد خودروئی به شركت امداد خودرو ایران، اولین و بزرگترین ناوگان امدادی كشور اعطا شد. به گزارش پارس تیونینگ به نقل از «پرشین خودرو»، كسب نشان بین المللی اعتماد خدمات با كیفیت SQA و نشان جایزه نوآوری در مدیریت روابط عمومی از سوی امداد خودرو ایران در كنار سایر افتخارات گذشته نشان از اهمیت خدمات پس از فروش و امداد برای گروه صنعتی ایران خودرو می باشد.
براساس این گزارش، رعایت استانداردهای امداد رسانی، ارتباط شفاف با مشتریان، رسیدگی سریع و ضابطه مند درخواستهای مشتریان، مركز تماس با تكنولوژی پیشرفته و شبانه روزی، استفاده از نیروهای كارآمد در حوزه خدمات پس از فروش، شفافیت عملكرد مالی، رعایت الزامات قانونی و حقوقی از جمله شاخص های اصلی كسب این نشان بوده است.
امداد خودرو ایران با امدادگران متخصص و متعهد، ناوگان حمل استاندارد، مركز تماس معتبر و شبانه روزی، تعرفه های حمل و تعمیر استاندارد و مصوب، شماره تماس 096440 بصورت سراسری از تمام نقاط كشور، تنوع و گستردگی در ناوگان های امدادی و خدمات متنوع تعمیری و امدادی در قالب اشتراك كارت های طلائی برای خودروها در خدمت هموطنان گرامی است.