مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
بازدید تخصصی خودروهای كیا در ایران

اطلس خودرو به مدت یک هفته بازدید تخصصی رایگان و سرویس هایی با تخفیف ویژه را در اختیار دارندگان خودروهای کیا قرار می دهد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، مدیر خدمات پس از فروش شركت اطلس خودرو اعلام كرد: طرح بازدید تخصصی موتور كه جهت مشتریان خودروهای شركتی و غیرشركتی كیا در نظر گرفته شده از روز شنبه 26 مرداد 92 لغایت روز پنج شنبه 31مرداد به مدت 6 روز در عاملیت های مجاز منتخب در سراسر كشور برگزار خواهد شد.
میر آفتابی در ادامه افزود: خدمات و تخفیفات قابل ارائه در طرح بازدید تخصصی موتور شامل بازدید فنی موتور خودرو به صورت100% رایگان، %10 تخفیف اجرت سرویس های دوره ای، %15 تخفیف مكمل شستشوی سیستم سوخت رسانی BGو %15 تخفیف مكمل شستشوی موتور BG برای خودروهای شركتی و غیر شركتی و همچنین %10 تخفیف روغن موتور كاسترول برای خودروهای شركتی و %5 تخفیف روغن موتور كاسترول برای خودروهای غیر شركتی خواهد بود.
وی هدف از برگزاری این طرح را تحقق تعهدات شركت در راستای ارایه خدمات ویژه و جلب رضایت مشتریان بر شمرد و خاطرنشان کرد مشتریان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اطلس خودرو به آدرس www.atlaskhodro.com مراجعه کنند.