آیا شماره تماس امداد خودرو شرکت تولید کننده وسیله نقلیه خود را می دانید؟ خدمات امدادی ارائه می گردد؟ چه هزینه ای بابت خدمات پرداخت خواهید کرد؟ از کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده راضی هستید؟ و ده ها سوال دیگر که قبل و بعد از تماس با شرکت های امدادی برای ما پیش می آید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پارس تیونینگ به نقل از تهران الف، آیا تا بحال خودروتان دچار مشکل شده است؟ برای رفع ایراد و راه اندازی آن چه کاری کرده اید؟ آیا از شرکت های امدادی کمک خواسته اید؟

با کجا تماس گرفته اید؟ شماره تماس امداد شرکت تولید کننده خودرو را داشته اید؟ خدماتی به شما ارائه گردیده؟ چه هزینه ای بابت خدمات پرداخت کرده اید؟ از کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده راضی بوده اید؟ و ده ها سوال دیگر که قبل و بعد از تماس با شرکت های امدادی برای ما پیش می آید.
این اتفاق ممکن است در هر زمانی ومکانی برای خودروی ما پیش بیاید و روشن نشود، حرکت نکند، بنزینش تمام شود، پنچر شود، تصادف کنید و دیگر قادر به حرکت نباشید.
نخستین کار درخواست کمک و امداد است. البته در خیلی از موارد و در برخی از مکان ها به محض توقف خودرو، انواع و اقسام ماشین ها و موتورهای امدادی که بعضاً هویت مشخصی هم ندارند به سوی شما سرازیر می شوند و قصد کمک به شما و کسب درامد برای خود را دارند.
ولی اگر کسی به سراغتان نیامد و یا آمد و شما اطمینان نکردید خودروی خود را به ایشان بسپارید مطمئناً تصمیم خواهید گرفت تا با شرکت امدادی سازنده خودرو خود تماس بگیرید و درخواست کمک نمایید. اینجاست که شما نیاز به شماره تماس امدادخودروهای معتبر خواهید داشت.
اگر خودرو شما از تولیدات دو شرکت خودروساز داخلی باشد پیداکردن تلفن تماس آنها خیلی کار مشکلی نیست، با مراجعه به مدارک خودرو و یا جستجو در گوشه و کنار شیشه جلو یاعقب خودرو شاید بتواید شماره تماس موردنظر را پیدا نمایید، اگر هم نتیجه ای حاصل نشد دست به تلفن شده و از 118 ، شماره امداد خودرو ایران و امداد سایپا را دریافت می کنید.
اگر کمی وضع مالی شما بهتر باشد و از خودروهای خارجی وارداتی مانند: کیا، هیوندای، میتسوبیشی، بنز، BMW، رنو و ... استفاده می نمایید کار کمی سختر خواهد شد و شاید مجبور باشد از امدادهای متفرقهو غیر تخصصی خودرو خود استفاده نمایید که معمولاً کاری جز حمل خودروی شما و یا باطری کمکی از آنها ساخته نخواهد بود.
یکی از قوانین وزارت صنایع، معادن و تجارت در مبحث خودرو، خدمات پس از فروش است لذا تمامی خودروسازان و واردکنندگان خودرو برای ادامه حیات و حضور در بازار رقابتی خودرو ملزم به ارائه خدمات امدادی و کسب حداکثری رضایت مشتریان خود هستند.
تهران الف می خواهد کار را برای خوانندگان خود آسان نماید و شماره امداد خودروهای معتبر را در ادامه در اختیار شما قرار دهد تا شاید در زمان خرابی خودرو با آرامش بیشتری زمان را تا رسیدن خودروهای امدادی سپری نمایید. همچنین ذکر این مورد ضروری است که تمامی شماره های تماس از وب سایت های اینترنتی شرکتهای خودروساز اخذ شده است و تهران الف هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

امداد خودرو ایران ( تولیدات ایران خودرو) : 096440
امداد سایپا (تولیدات سایپا و پارس خودرو) : 096550
آسان موتور (هیوندای) : 44504500
گروه بهمن (مزدا) : 48027
اطلس خودرو (کیا): 44503766
مدیران خودرو : 64026
گواه (ایران خورودیزل) : 47977
نگین خودرو (رنو) : 88656810 - 734545