به گزارش پارس تیونینگ به نقل از سایپا نیوز، محمد علی قادری، معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: به منظور مدیریت بر بازار و کاهش قیمت حاشیه بازار جهت خرید خودرو و جلب رضایت هموطنان ثبت نام انواع فروش قطعی و پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا آغاز شده است و تولید و فروش بیش از 70 هزار دستگاه خودروی سواری تا پایان سال برنامه ریزی شده است.
معاون فروش سایپا افزود: پیش فروش تیبا با پیش پرداخت 70 الی 135 میلیون ریال به صورت آپشنال و غیرآپشنال با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریور ماه 1392 و پیش فروش محصولات خانواده ایکس 100 به صورت آپشنال و غیرآپشنال نیز با پیش پرداخت 60 الی 105 میلیون ریال به صورت آپشنال و غیرآپشنال با موعد تحویل مرداد و شهریور ماه 1392 جاری می باشد. همچنین صدور پیش فاکتور جهت اخذ تسهیلات بانکی به منظور خرید خودروهای شرکت سایپا و جایگزینی خودروهای فرسوده نیز ساری و جاری است.
محمد علی قادری در خصوص پیش فروش خودروهای شرکت پارس خودرو نیز گفت: پیش فروش این محصولات در دو نوع قطعی و عادی از تاریخ 24 بهمن آغاز می شود که پیش فروش قطعی خودروی تندر90 با 340 میلیون ریال، خودروی مگان با 720 میلیون ریال و تیانا با 1250 میلیون ریال و پیکاپ با 675 میلیون ریال با موعد تحویل سه ماهه با قیمت مصوب فعلی خواهد بود. پیش فروش خودروهای تندر 90، مگان، تیانا، پیکاپ با سود مشارکت تا سقف 22 درصد و موعد تحویل سه ماهه دوم و سوم سال 1392 نیز آغاز گردیده و هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور و یا سایت اینترنتی اقدام به ثبت نام کلیه محصولات گروه خودروسازی سایپا نمایند.
وی در خصوص پی فروش شرکت زامیاد نیز اظهار داشت: پیش فروش وانت های بنزینی، دوگانه سوز و دیزل این شرکت با پیش پرداخت 80 و 90 میلیون ریالی با سود مشارکت تا سقف 18 درصد و موعد تحویل فروردین و اردیبهشت 1392 نیز هم اکنون جاری است. آن دسته از مشتریانی که تا تاریخ 15 اسفند پیش فاکتور خودروهای فرسوده وانت خود را پرداخت نمایند، قیمت قبلی مصوب تاریخ 6 دی ماه 1391 برای آنان لحاظ می شود.
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در مورد قیمت محصولات افزود: قیمت رسمی خودروها هم اکنون بر روی سایت گروه خودروسازی سایپا موجود است و مشتریان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه به آدرس www.saipagroup.ir از این قیمت ها مطلع شوند.
محمد علی قادری در مورد تخلف برخی از نمایندگی های گروه خودروسازی سایپا به مشتریان تأکید نمود که نمایندگی ها به هیچ وجه حق دریافت وجه خودرو به صورت نقد یا واریز به حساب خود را ندارند و مبلغ خودرو باید به حساب شرکت های گروه سایپا (سایپا، پارس خودرو و زامیاد) واریز گردد. در صورت مشاهده این موضوع یا دریافت مبالغی اضافه بر وجه مصوب خودرو از مشتری با نمایندگان متخلف برخورد شدیدی خواهد شد. مشتریان محترم در صورت مواجه شدن با چنین تخلفاتی، مراتب را به معاونت بازاریابی و فروش سایپا اطلاع داده یا با مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره تلفن 096770 تماس حاصل نمایند.