با طراحی دومین و سومین محصول با برند ملی، ایران خودرو به زنجیره و دانش فنی كامل طراحی و تولید خودرو و پلاتفرم مطابق با استانداردهای روز جهانی دست یافت.

به گزارش پارس تیونینگ به نقل از «پرشین خودرو»، نجم الدین مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : تولیدخودرو با نشان ایرانی حاصل نیم قرن تجربه خودروسازی ایران و همكاریهای بین المللی با برندهای معتبر است.
وی با اشاره به اینكه در استراتژی های ایران خودرو بر روی نوآوری و توسعه تکنولوژی به منظورصادرات تاکید ویژهای شده است، خاطر نشان ساخت: برآورد تقریبی ارزش برند ایران خودرو400 میلیاردتومان است و این ارزش مرهون تلاش چند سال اخیر این شرکت برای حضور در بازارهای پر رقابت جهانی است.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح كرد: خودروسازان برای ماندن درصحنه رقابت جهانی از طریق افزایش مشتری و تولید دست و پنجه نرم می کنند وشركت هایی دراین عرصه موفق خواهند بود كه یا بتوانند خود را با برند سرآمدشان معرفی کنند یا محصولات خود را با قیمت های مناسب تر و کیفیت بهتر ارایه کنند .
وی تاكیدكرد: فقط عرضه محصول عالی موفقیت در بازار را تضمین نمی کند و خودروسازان برای موفقیت در بازار نیازمند هر دو جنبه تمایز در محصول و ارزش برند هستند.
نجم الدین اظهارداشت : ارزش برندخودرو سازان به عنوان سرمایه نامحسوس آنان محاسبه و در حساب های مالی ثبت می شود.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح كرد:اگر بخواهیم پا را فراتر و در عرصه بین المللی بگذاریم، بالاجبار بایدیک برندقوی صاحب تکنولوژی برترداشته باشیم. ما سعی کردیم خودرا با برخی بازارهای بینالمللی تطبیق دهیم و اگر بخواهیم این مسیر را ادامه دهیم باید سرعت توسعه و پیشرفت تکنولوژی بیشتر شود.