مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
برای اولین بار در مشهد صورت گرفت
برگزاری کلینیک تخصصی کامیون کاوه


همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته مشهد، شركت سایپادیزل كلینیك تخصصی كامیون كاوه را برگزار كرد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، در این كلینیك تخصصی كه با استقبال مناسب مخاطبین همراه بود، كارشناسان شركت سایپادیزل توضیحاتی فنی و مهندسی درباره كامیون کاوه و نیز مواردی در خصوص آخرین وضعیت تولید این کامیون در کشور ارائه دادند.
این گزارش حاكی است، از نكات جالب توجه این كلینیك، برگزاری در مجاورت کامیون كاوه، بازدید مخاطبین از فضای داخلی و امکانات این محصول و نمایش همزمان کاوه تک و جفت محور بود.
شایان ذكر است، این کامیون با مشخصات اروپایی ساخته شده، موتور آن از خانواده رنو فرانسه و گیربكس آن ZF، دارای 420 اسب بخار قدرت و قدرت کشندگی آن حدود 70 تن است. این کشنده تمام ویژگیهای محصولات مشابه را دارد و کیفیت، رفاه، رعایت استانداردهای اروپا و یورو 5 از جمله مشخصات این محصول سایپا دیزل است.
گفتنی است شركت سایپادیزل با نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش خود در شمال شرق كشور و نمایش محصولاتی چون: الوند 5/6 تن، كاوه 4×6، كاوه 2×4، البرز T375 و البرز D375 در سیزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد (5 تا 8 شهریور) حضوری فعال داشت.