مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
بزرگترین تابلو پیام خبری در تهران-کرج

بزرگترین تابلو پیامنمای متغیر خبری هوشمند در محور ارتباطی تهران-کرج نصب شد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، بزرگترین تابلو پیامنما متغیر خبری خاورمیانه با تجهیزات نوین حمل و نقل هوشمند نصب و راهاندازی شد.
مدیرعامل شرکت سازنده این تابلو در اینباره میگوید: تابلوهای VMS که همان (Variable Message Sign) است، مهمترین ابزار اطلاعرسانی و یک نیاز ضروری در جادهها و محورهای ارتباطی است که از طریق تلفن ثابت، موبایل، ارسال پیامک، دیتا و GPRS کنترل شده و با تمامی اپراتورهای کشور سازگاری دارد.
روانیپور اظهار داشت: اطلاعرسانی به موقع نسبت به ترافیک جادهها، کاهش حجم ترافیک، کاهش چشمگیر تصادفات، خبررسانی به موقع از شرایط جوی، ارتقای سطح آگاهی و فرهنگ ترافیکی رانندگان، تأثیر مثبت در الزام رانندگان بر اجرای قوانین و هشدارهای ایمنی از مزیتهای مهم تابلوهای پیام نما است.
وی تصریح کرد: طول عمر LED تابلوهای فوق حداقل یکصد هزار ساعت است و سازههای فلزی آن مطابق با استاندارهای جهانی است.
روانیپور افزود: تجهیزات این تابلوها در برابر شرایط نامناسب جوی، باد و زلزله مقاوم است و نرمافزار تابلو بر اساس مشخصات ارایه شده اداره کل راه است.
وی اظهار داشت: این تابلوها در سالهای گذشته در استانهای تهران، آذربایجان شرقی و غربی، کرمانشاه، همدان، ایلام، گلستان، گیلان، مرکزی، قم، خوزستان، قزوین، مازندران، زنجان، یزد، لرستان، شهرکرد نصب شده است.