مجمع عمومی عادی سالانه تام با حضوراعضای هیات مدیره، مدیران ارشد شركت ایران خودرو و حسابرس قانونی برگزار شد و پس از بررسی صورتهای مالی شركت عملكرد تام در سال 91 موفقیت آمیز ارزیابی شد.
به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، درآمد 181 میلیارد تومانی تام حاكی از رشد بالای 38 درصدی نسبت به دوره قبل بوده است كه این موضوع علاوه بر سود خوب آن، گواهی بر عملكرد درخشان شركت در سال گذشته بوده است.
نكته قابل ذكر در خصوص عملكرد تام این است كه عمده درآمدزایی برای سال مالی 91 در بازاری غیر از گروه صنعتی ایران خودرو اتفاق افتاده است به طوری كه برای نخستین بار از تاریخ تاسیس شركت، 53 درصد از سهم درآمدی تام را بازارهای غیر خودرویی به خود اختصاص داد.
براساس این گزارش، علاوه بر این كه تام موفق به اخذ440 میلیارد تومان كار(كه 95 درصد آن در بخش غیر خودرویی رقم خورده است) شده است، پیشبینی میشود سهم درآمد غیرخودرویی شركت در سالهای بعد از آن نیز فراتر رود.
در واقع سال گذشته با وجود همه مشكلاتی كه در خصوص گشایش اعتبارات، تحریم ها و افزایش نرخ ارز وجود داشت با مدیریت صحیح نه تنها شركت توانست پیش بینی بودجهای خود را محقق كند بلكه 32 درصد نیز نسبت به آن فراتر رفت.این امر میسر نشد، مگر با همت همكارانی كه با مسوولیت پذیری، تلاش و پشتكار مثال زدنی در عمل خواستار پیشرفت شركت بودند.
شركت تام با ارج نهادن به تلاش سرمایههای انسانی خود، قصد دارد امسال نیز با توجه به بازارهای خوبی كه در پیش رو دارد بتواند به عنوان شركتی با گواهی EPC كار رتبه برتر داخلی، سهم خود را در در اجرای باكیفیت پروژههای ملی و رونق اقتصادی كشور توسعه دهد.