رئیس کمیته تحقیق و تفحص مطرح کرد:
تحقیق و تفحص از خودروسازی در انتظار دستور رئیس مجلس

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودرو از ارائه برنامه کامل تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور به رئیس مجلس خبر داد و گفت: منتظر دستور دکتر لاریجانی برای آغاز تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی هستیم.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، علی علیلو با بیان مطلب فوق تصریح کرد: برآورد بودجه، زمان بندی و کارهای کارشناسی در قالب یک برنامه جامع در این خصوص نوشته شده و تقدیم رئیس مجلس شده است و منتظر دستور وی برای اجرای تحقیق و تفحص از صنعت خودور سازی هستیم.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر منتظر دستور لاریجانی برای اختصاص بودجه و آغاز تحقیق و تفحص هستیم.
وی افزود: در این راستا اخیرا یک جلسه حضوری با دکتر لاریجانی داشتیم که ضمن استقبال بسیار از تحقیق و تفحص، نقطه نظرات وی را دریافت کردیم که نقطه نظرات بسیار خوبی در این زمینه داشتند.
این نماینده مردم در مجلس درباره زمان آغاز تحقیق و تفحص گفت: تمام مقدمات تحقیق و تفحص آماده است و فکر می کنم در هفته جاری دستور رئیس مجلس مبنی بر آغاز تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی صادر شود تا بلافاصله کار را آغاز کنیم.
به گزارش خانه ملت، رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنعت خودروسازی کشور در پایان تاکید کرد: در حال حاضر منتظر بودجه برای اجرای تحقیق و تفحص هستیم.
لازم به ذکر است برای تحقیق و تفحص از صنعت خودرسازی کشور سه کمیته اصلی تحت عنوان کمیته فنی و استاندارد، کمیته مالی و سرمایه گذاری و کمیته مدیریت و ساختاری تشکیل شده است.