Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تردد خودروهای پلاک عمومی از فردا در طرح ترافیک مجاز است

 1. #1
  تردد خودروهای پلاک عمومی از فردا در طرح ترافیک مجاز است
  خودرو
  MOHAVE 2010 , PERSIA 1381, BMW X6 2013
  محل سکونت
  طــــــهران
  نوشته ها
  2,444
  اندازه نوشتار

  پیش فرض تردد خودروهای پلاک عمومی از فردا در طرح ترافیک مجاز است

  رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: تردد خودروهای پلاک عمومی "ع" از فردا اول خرداد ماه تا پایان شهریور ماه سال جاری در طرح ترافیک مجاز است.
  به گزارش پارس تیونینگ به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی از مهلت سه ماهه به خودروهای عمومی پلاک "ع" نمره تهران برای ورود به محدوده طرح ترافیک خبر داد و گفت: این خودروها در صورت عدم مراجعه به معاونت ترافیک شهرداری تهران برای ساماندهی از اول مهر ماه جریمه میشوند.
  وی با اشاره به ماده 32 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی گفت: بر این اساس شهرداریها موظفند کلیه فعالیتهای مربوط به حمل و نقل کالا و بار و مسافر را در محدوده شهرها در قالب موسسات و شرکتهای حمل و نقل تعاونی و خصوصی ساماندهی و بر آنها نظارت کنند.
  وی با بیان این که متاسفانه تاکنون این ماده قانونی اجرایی نشده است افزود: در حال حاضر ورود خودروهای پلاک "ع" به محدوده طرح ترافیک تهران با توجه به عدم ساماندهی این شرکتها امکانپذیر نیست.
  رییس پلیس راهور تهران با تاکید بر اینکه خودروهای مسافربری و حمل بار پلاک "ع" نمره تهران یعنی از ایران 11 تا 77 هماکنون اجازه ورود به محدوده طرح ترافیک را نداشته و جریمه میشوند، افزود: به منظور رفاه این قشر و ساماندهی آنها بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و طبق توافق صورت گرفته بین پلیس راهور تهران و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، خودروهای یاد شده و شرکتها و اتحادیههای مذکور موظفند حداکثر تا قبل از اول مهر ماه با مراجعه به معاونت ترافیک شهرداری تهران در طرح ساماندهی شرکت کنند.
  وی تاکید کرد: بدین ترتیب خودروهای پلاک "ع" فقط نمره تهران میتوانند از اول خردادماه سال جاری تا پایان شهریور ماه بدون نیاز به برچسب وارد محدوده طرح ترافیک شوند.
  رییس پلیس راهور تهران تاکید کرد: خودروهای شرکتهای بار و مسافر پلاک "ع" که در مهلت یاد شده برای ساماندهی به شهرداری مراجعه نکنند، پس از این مهلت همانند سایر خودروها پلاکشان برای ورود به محدوده طرح ترافیک غیرمجاز بوده و توسط دوربینهای محدوده جریمه میشوند.
  وی خاطرنشان کرد: بدیهی است معاونت ترافیک شهرداری تهران و شرکتهای حمل و نقل بار و مسافر و اصناف مربوطه تنها 3 ماه برای ساماندهی وضعیت حمل و نقل بار و مسافر در پایتخت مهلت دارند.
  ویرایش توسط pedramMC : 05-21-2013 در ساعت 01:59 PM

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

هنوز جستوجو برای این متن در پارس تیونینگ صورت نگرفته است

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •