با حضور مهندس شافعی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، اسناد تفاهم نامه توسعه همکاری بین دو شرکت سایپا و شرکت طراحی مهندسی خودرو TJI در حضور مدیران عامل هر دو شرکت، امضا و مبادله شد.


به گزارش پارس تیونینگ به نقل از «عصرخودرو» شافعی در مراسم امضای این تفاهم نامه اظهار داشت همکاری شرکت طراحی و مهندسی خودرو TJI با شرکت سایپا فرصت مغتنمی برای طرفین است جهت ارتقای سطح همکاری های دو جانبه است.
بنا به این خبر مهندس مدنی مدیرعامل شرکت سایپا در این مراسم گفت دو شرکت سایپا و TJI با امضای قرارداد، همکاری مشترکی را در طراحی پلات فرم آغاز کردند و اینک با امضای این تفاهم نامه، قرارداد همکاری دو جانبه را توسعه داده و فرایندهای مهندسی و مطالعات اقتصادی و پی ریزی مقدمات سرمایه گذاری مشترک را در چارچوب همکاری های دو جانبه خود گنجانده اند. گفتنی است شرکت TJI از بزرگترین شرکت های طراحی و مهندسی در کشور چین محسوب می شود، که قراردهای متعددی برای طراحی کامل خودرو با شرکتهای چینی و اروپایی منعقد کرده است. این شرکت تاکنون بیش از 40 درصد از خودروهای چینی موجود در بازار را طراحی کرده است.


مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ