عصر خودرو: در آخرین گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، تندر90 ایران خودرو در رتبه سوم جدول ارزیابی کیفی و بالاتر از تندر پارس خودرو قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از موج، در آخرین گزارشی که شرکت ISQI در نیمه اول اردیبهشت ماه منتشر کرده، تندر90 ایران خودرو موفق شده نمرات منفی خود را تا عدد 21.7 کاهش دهد.
برپایه این گزارش، تندر ایران خودرو با نمره منفی 21.7 در رتبه سوم جدول ارزیابی کیفی ISQI قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش، کیفیت تندر90 ایران خودرو همواره رو به رشد بوده و نتایج ارزیابیهای سال گذشته حاکی از 12 درصد بهبود کیفیت در این محصول بوده که آن را در جایگاه بسیار خوب جدول با کیفیتترینها قرار داد.
همچنین نتایج ارزیابیهای شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در شاخص رضایت سنجی مشتریان در سه دوره اخیر نشان میدهد تندر90 ایران خودرو در این سه دوره، از رقیب خود پیشی گرفته و در رتبه های بالاتر نسبت به تندر پارس خودرو قرار دارد.
از سوی دیگر، تندر90 ایران خودرو با کسب شش نشان سبز پیاپی و رتبه Exceptional در آدیت های دورهای رنو، همواره به عنوان یکی از پایگاه های برتر تولید تندر مورد تحسین شرکت رنو بوده است. این دستاوردها با کسب اولین تندیس بلورین جایزه ملی کیفیت ایران برای تندر90، ایران خودرو را در مسیر تعالی و کسب موفقیت های بیشتر در افزایش کیفیت محصولات و رضایت مندی مشتریان، بیش از پیش مصمم تر کرده است.