تندر 90 اتوماتیک منتظر قیمتگذاری

معاون استراتژی و برنامهریزی ایران خودرو گفت: خودروی تندر 90 اتوماتیک سال گذشته به تولید انبوه رسید ولی عرضه به بازار و ادامه تولید محصول منوط به قیمت گذاری منطقی توسط دستگاههای ذیصلاح است.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، حمیدرضا تقوینژاد، با اشاره به پروژههای مشترک ایران خودرو با شرکت رنو اظهار کرد: طرحهای پیشنهادی رنو در طراحی فیس لیفت تندر 90 توسط ایران خودرو بررسی شده و پس از بررسی و تایید دیدگاههای ایران خودرو توسط رنو، این خودرو تا نیمه اول سال آینده به مرحله تولید خواهد رسید.
وی طراحی و تولید وانت U90 را از دیگر دستاوردهای همکاری با شرکت رنو دانست و اظهار کرد: تولید آزمایشی این محصول انجام شده و با برنامه ریزی صورت گرفته تولید انبوه آن به زودی آغاز خواهد شد.
وی افزود: انتظار می رود استقبال از این محصول که منطبق با استانداردهای روز جهانی است، بالا باشد و این خودرو بتواند با ویژگیهای به روز، خاص و مدرن خود پاسخگوی نیاز بازار در بخش خودروهای کار باشد.
تقوی نژاد از توافق با شرکت رنو برای تولید محصول جدید "کلیو" CLIO در ایران خودرو خبر داد و گفت: این محصول جدید در دو نوع کلیو 3 و کلیو 4 در ایران خودرو تولید خواهد شد که تیپ 4 آن دارای طراحی جدیدتری نسبت به نوع 3 است.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: با اضافه شدن این خودرو، سبد محصولات ایران خودرو تکمیلتر شده و سلایق مختلف مشتریان بیش از پیش تامین خواهد شد.
او در ادامه از شرکت رنو به عنوان شریک استراتژیک ایران خودرو یاد کرد و گفت: شرکت رنو به عنوان یکی از شرکتهای بزرگ و مطرح خودروسازی جهان، در ایران سرمایه گذاریهای کلانی انجام داده و در حوزههای مختلف مالی، توسعه محصول، کیفیت و تولید با شرکت ما همکار می کند.
وی به توسعه همکاریها با رنو اشاره کرد و افزود: با توجه به بهره مندی از دانش فنی رنو در زمینه سیستمهای کیفی، خدمات پس از فروش، ارتقای دانش فنی پرسنل و... شرکت ایران خودرو مصمم به گسترش روابط و همکاری با طرف فرانسوی است.
تقوی نژاد تاکید کرد: با استقرار دولت جدید و بهبود فضای کسب و کار بین المللی امیدواریم همکاری با شرکت رنو ادامه یافته و در جهت ارتقای دانش فنی خودروسازی ایران گسترش یابد.
او در ادامه به مذاکرات صورت گرفته با خودروسازان برتر آسیایی اشاره کرد و گفت: با ایجاد محدودیت های بین المللی، برقراری ارتباط با شرکتهای برتر آسیایی کره، چین، ژاپن و هند نیز در دستور کار قرار دارد.
وی عنوان کرد: ایران خودرو با خودروسازان توانمندی که دارای دانش فنی طراحی پلتفرم و قوای محرکه هستند همکاری خواهد کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که در آیندهای نزدیک و با کسب دانش فنی از این کشورها بتوانیم سبد محصولات ایران خودرو را افزایش دهیم.