احتمال تعیین قیمتها تا فردا
تورم بخشی سایر خودروها مشخص شد

عصر خودرو: نرخ تورم بخشی سایر خودروها که هنوز قیمتگذاری نشده اند، از سوی بانک مرکزی به شورای رقابت ارائه شد و احتمالاً قیمت جدید این خودروها نیز تا فردا مشخص می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از فارس، نرخ تورم بخشی برخی خودروها که هنوز از سوی شورای رقابت قیمتگذاری نشدهاند، مشخص و از سوی بانک مرکزی به شورای رقابت ارائه شد.
گفته میشود نرخ تورم بخشی تندر 90 هنوز نهایی و ارائه نشده است.
بنابراین گزارش، با ارائه نرخ تورم بخشی سایر خودروها، احتمالاً قیمت جدید این خودروها به زودی از سوی شورای رقابت نهایی خواهد شد.
جمشید پژویان رئیس شورای رقابت اوایل هفته گذشته از ارائه اطلاعات خودروسازان به بانک مرکزی به منظور تعیین نرخ تورم خودروهایی که قیمتگذاری جدید نشدهاند خبر داده و گفته بود: این اطلاعات را امروز به بانک مرکزی ارائه کردیم تا پس از تعیین نرخ تورم قیمت جدیدخودروهای تولیدی به صورت CKD مشخص شود.
وی در پاسخ به این سوال که قیمت جدید خودروهایی مانند تندر، مگان، پژو 206 و رانا چه زمانی مشخص می شود؟ گفته بود: اطلاعات لازم در این مورد از خودروسازان اخذ شده و آن را به بانک مرکزی ارائه کردهایم تا پس از تعیین نرخ تورم خودروها قیمت جدید آنها طی چند روز آینده مشخص شود.