به گزارش پارس تیونینگ به نقل از ایکوپرس، محمد رضا معتمد معاون تولید تندر90 ایران خودرو با بیان این مطلب، گفت: براساس توافق صورت گرفته با شرکت رنو ، تولید سه محصول جدید برروی پلتفرم تندر در ایران خودرو نهایی شده است .

معاون تولید تندر 90 ایران خودرو از مذاکرات واگذاری انحصاری مجموعه آپشن های وانت تندر 90 به شرکت آپکو خبر داد و افزود: وانت، خودرویی است که آپشن های متعددی را می توان روی آن نصب کرد و استفاده از آپشن در وانت تندر امکان توسعه محصول را در بازار ایران فراهم می کند.
معتمد تامین قطعات محصولات رنو توسط شرکت ساپکو را از دیگر توافقات صورت گرفته با شرکت رنو برشمرد و عنوان کرد: شرکت ساپکو به عنوان طراح و تامین کننده قطعات ایران خودرو، با دارا بودن اصول مبتنی بر تعالی، توانمندی بالایی در تامین قطعات حتی برای زنجیره خودروسازان معتبر دنیا دارد.
وی گفت: مقرر شده است نقاط اشتراک شرکت ساپکو با شرکت رنو تقویت شده و تامین قطعات محصولات جدید رنو به مرور و پس از کسب تائیدیه های کیفی از شرکت رنو، در اختیار شرکت ساپکو قرار گیرد.
معتمدافزود: هم اکنون تامین 11 قطعه از قطعات مورد نیاز وانت تندر به شرکت ساپکو واگذار شده است.
وی تصریح کرد : در قرارداد رنو پیش بینی شده است تا از توان مهندسی این شرکت درتوسعه محصولات داخلی بر روی پلت فرم آن ها استفاده شود .
معاون تولید تندر90 ایران خودرو خاطر نشان ساخت : برنامه تولید تندر90 تا پایان سال جاری روزانه 300 دستگاه پیش بینی شده که با اضافه شدن مدل های جدید تندر ، سهم بازار این محصول افزایش چشمگیری خواهد داشت .