مدیرعامل سایپادیزل اعلام كرد؛
ثبات بازار خودروهای تجاری با ارز تك نرخی

مدیرعامل شركت سایپادیزل در همایش سراسری نمایندگان فروش و خدمات پس از فروش این شركت، از ثبات بازار خودروهای تجاری در آینده ای نزدیك با تك نرخی شدن قیمت ارز خبرداد.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، علی اصغر یقینی ضمن اعلام خبر فوق، افزود: صنعت خودروسازی كشور در سال 91 با مشكلات عدیده داخلی و خارجی دست و پنجه نرم كرد، ولی امیدواریم با عبور از این دوران، این صنعت به روزهای خوب و امیدوار كنندة خود بازگردد.
وی با اشاره به نقش كلیدی نمایندگان فروش سراسر كشور در اجرای سیاستهای بازاریابی و فروش شركت سایپادیزل، خاطر نشان كرد: بی تردید، نمایندگان شركت، نقشی بی بدیل در ارتقاء برند و افزایش سهم بازار در استان متبوع خود دارند و با بازاریابی علمی و مدرن، می توانند میزان فروش محصولات تجاری را به تناسب افزایش دهند .
مدیرعامل شركت سایپادیزل، همچنین، پهناور بودن كشور، نداشتن آبراه های داخلی، پائین بودن طرفیت حمل و نقل ریلی و نیز بالا بودن عمر ناوگان حمل و نقل جاده ای كشور را از جمله فرصتهای مهم برای افزایش میزان فروش محصولات تجاری دانست.
گفتنی است، در پایان این مراسم كه با حضور بیش از 130نفر از نمایندگان شركت سایپادیزل در سراسر كشور برگزار گردید، از نمایندگان برتر در حوزه های فروش، خدمات پس از فروش و نیز فروش قطعه، تقدیر و قدردانی شد.