در اواخر ماه می سال جاری میلادی، بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی خودرو SIA2013 در مرکز نمایشگاه های بین المللی کی یف در اوکراین برگزار شد. به گزارش پارس تیونینگ ، خودروسازی چری چین با شعار "چری همیشه در کنار شماست"، هفت مدل از محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشت.
این نمایشگاه همزمان با هفتمین سالگرد ورود چری به بازار اوکراین برگزار شد. به همین مناسبت غرفه خودروسازی چری با نماد هایی از عدد هفت طراحی شد تا نشانی از تقدس این عدد در فرهنگ مردم اوکراین و حضور هفت ساله چری در بازارهای این کشور باشد.
در عین حال، چری به عنوان بزرگترین خودروساز مستقل در کشور چین با فروشی بالغ بر 75.000 دستگاه خودرو در کشور اوکراین به یکی از معتبرترین برند های خودرو در این کشور تبدیل گشته است.
مدیر کل چری در اوکراین در مراسم هفتمین سالگرد حضور این خودروسازی در اوکراین از حمایت و اطمینان مصرف کنندگان اوکراینی تقدیر نمود و اعلام کرد چری کیفیت محصولات خود را ارتقا می بخشد و خدمات بیشتری را به منظور افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان این کشور ارائه خواهد داد.
شایان ذکر است 4 مدل از محصولات خودروسازی چری چین با همکاری شرکت مدیران خودرو در سال های اخیر وارد بازار ایران شده و مورد استقبال چشمگیر ایرانیان نیز قرار گرفته است.