Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: خودرو های جدید بازار ایران

 1. #1
  اندازه نوشتار

  Post خودرو های جدید بازار ایران

  اواخر هر سال خودروسازان از آینده محصولات خود میگویند اینکه چه خودرویی میآید و چه خودرویی از چرخه تولید خارج میشود و بسیاری دیگر از این دست اخبار به گوش میرسد. این در حالی است که برخی از این وعدهها در حد حرف باقی مانده و تحقق نمییابد.

  قصد داریم تا به خودروهایی بپردازیم که قرار است تا پایان سال و یا به زودی راهی بازار ایران شوند و در چرخه تولید قرار بگیرند.

  لازم به ذکر است که ارائه خودروهای مذکور همگی از سوی مدیران شرکتهای سازنده تائید شده است. خودروهایی که اغلب آنها را محصولات چینی تشکیل میدهند اینطور که پیداست چین بازار ایران را به تصرف خود درآورده است.

  دنا با قیمت ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان


  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  از ایرانخودرو شروع میکنیم یکی از دو قطب بزرگ خودروسازی در ایران که این روزها میخواهد خودروی ملی دیگری را با نام دنا روانه بازار کند. خودرویی که با موتورهای ۱٫۷ و ۲ لیتر به بازار عرضه خواهد شد. این خودرو از چهرهای زیبا برخوردار است و طراحی آن به روز بوده و میتواند در بازار ایران موفق باشد.

  این در حالی است که این خودرو دو سال پیش توسط ایرانخودرو رونمایی شد و هنوز راهی بازار و حتی خط تولید نشده است. مدیرعامل ایرانخودرو از حضور این خود رو در بازار تا پایان سال جاری سخن به میان میآورد. دنا با موتورEF7 معمولی و جعبهدنده دستی عرضه میشود؛ همچنین عرضه این خودرو با گیربکس اتوماتیک و همچنین موتور EF7 توربوشارژ و XUM نیز در برنامه توسعه محصول قرار دارد. پیشبینی میشود این خودرو با قیمتی در حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان روانه بازار شود.

  ساینا یا تیبای فیسلیفت شده؟

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  قطب دوم خودروسازی ایران نیز نمایندگان زیادی را در بازار دارد. خودروی ملی دیگری در راه است. سایپا۲۳۲ یا همان ساینا که تا پایان سال به بازار خواهد آمد. در حقیقت همان تیبای فیسلیفت شده است.

  این خودرو که نام دومین خودروی ملی سایپا را یدک میکشد از موتوری ۱٫۵ لیتری با ۸۰ اسببخار قدرت بهره میبرد. خودرویی که چهره زیبایی دارد و به گفته مدیرعامل سایپا جایگزین پراید خواهد شد. این خودرو در حدود ۲۵ تا ۲۸ میلیون تومان قیمت خواهد داشت و همانند تیبا با گیربکس پنج سرعته دستی عرضه میشود و ظاهراً فعلاً خبری از گیربکس اتوماتیک در تولیدات ملی نیست.

  آریو؛ محصول لوکس سایپا

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  سایپا خودرویی را در چرخه تولید خواهد داشت که چینی است اما نامش ایرانی است که با همکاری یک شرکت چینی به نام زوتای تولید میشود. این خودرو که محصول لوکس سایپا لقب گرفته است از امکانات زیادی برخوردار خواهد بود و البته این نکته را باید یادآور شویم که قیمت آن نیز ۷۰ میلیون تومان به بالاست که این شیوه قیمتگذاری کار را برای آن محصول جدید سخت خواهد کرد. s300 از موتور ۱٫۶ لیتری با ۱۲۰ اسببخار قدرت بهره میبرد. گشتاور این موتور ۱۵۱ نیوتنمتر بوده و ۱۲۷۵ کیلوگرم وزن دارد که برای خودرویی در این کلاس و برای چنین موتوری زیاد به نظر میرسد.

  کیا سراتو ۷۰ میلیون تومانی

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  سایپا قصد دارد تا دوباره تولید محصولات با کیفیت را از سر بگیرد از اینرو به سراغ برند محبوب کیا رفته و اقدام به تولید خودروی سراتو کرده است. سراتو نامی آشنا برای ایرانیان است چرا که سه نسل از حضور خود در بازار ایران را تجربه کرده و اتفاقاً موفق هم بوده است. این خودرو در نمونههای وارداتی با موتور ۲ لیتری روانه بازار میشود حال اینکه سایپا تولید نمونه ۱٫۶ لیتری و ۲ لیتری آن را در دستور کار خود قرار داده است.

  سراتو با دو نوع گیربکس اتوماتیک و دستی در دسترس خواهد بود. نکتهای که در مورد این خودرو وجود دارد این است که خودروی مذکور نسل قبل کیا سراتو است این در حالی است که در حال حاضر نمونههای جدید آن در بازار ایران حضور دارند. قدرت موتور این خودرو با موتور ۲ لیتری ۱۵۶ اسببخار بوده و در نمونه ۱٫۶ لیتری ۱۲۴ اسببخار قدرت دارد. به گفته مسئولین سایپا این خودرو با قیمتی در حدود ۷۰ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد.

  B90 یا تندر هاچبک

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  B90 یا همان رنو ساندرو محصول جدید شرکت پارسخودرو است که بر روی پلتفرم L90 طراحی شده است. ساندرو به واقع همان نمونه هاچبک تندر۹۰ است خودرویی که با موتور ۱٫۶ لیتری مشترک با تندر عرضه خواهد شد همچنین بر روی این خودرو یک گیربکس چهار سرعته اتوماتیک نصب میشود گیربکسی که هماکنون بر روی تندر۹۰های اتوماتیک ایرانخودرو نیز قابل سفارش است به هر طریق این خودرو میتواند گزینه مناسبی باشد برای افرادی که چهره تندر۹۰ را دوست ندارند اما خودرویی با کیفیت میخواهند این خودروی هاچبک میتواند رقیبی جدی برای پژو ۲۰۶ باشد. ساندرو با قیمتی در حدود ۴۰ میلیون تومان روانه بازار ایران خواهد شد.

  JAC S5 با قیمت ۱۰۰ میلیون تومان

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  بعد از موفقیت برند جک در بازار ایران کرمانموتور درصدد تولید خودرویی دیگر از این برند در کرمان است اما این بار خودروی مذکور یک شاسیبلند زیبا است که اتفاقاً شباهتهای فراوانی به هیوندای توسان دارد.

  این خودرو که توسط شرکت ایتالیایی پینینفارینا طراحی شده است مطمئناً سر و صدای زیادی به پا خواهد کرد چرا که طراحی آن منحصربهفرد بوده و با موتور ۲ لیتری توربو راهی بازار ایران میشود موتوری که قادر به تولید ۱۷۴ اسببخار قدرت خواهد بود و با توجه به داشتن گیربکس شش سرعته دستی از شتاب و سرعت خوبی بهره میبرد. این خودرو از نظر امکانات ایمنی و رفاهی در بالاترین سطح قرار داشته و با قیمتی در حدود ۱۰۰ میلیون تومان راهی بازار خواهد شد.

  لیفان 720 ؛ سدان لوکس 60 میلیونی

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  خودروی دیگری که کرمانموتور به بازار عرضه خواهد کرد لیفان ۷۲۰ است که در کلاس سدانهای بزرگ قرار دارد. این خودرو از موتوری ۱٫۸ لیتری با ۱۳۴ اسببخار قدرت برخوردار است گیربکس در نظر گرفته شده برای آن پنج سرعته دستی بوده و قیمت آن نیز کمتر از محصولات جیلی خواهد بود که در حدود ۶۰ میلیون تومان قیمت دارند. این خودرو را میتوان یک سدان لوکس و بزرگ دانست که برای خانوادههای پر جمعیت مناسب است.

  ولیکس c30 با گیربکس اتوماتیک

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  ولیکس C30 را همه با برنج محسن میشناسند. این خودرو یکی از با کیفیتترین چینیها در بازار ایران است. خودرویی که نمونه دندهای آن را میتوان با قیمتی در حدود ۴۵ میلیون تومان خریداری کرد. این خودرو از موتوری به حجم ۱۵۰۰ سیسی برخوردار بوده و قادر است ۱۰۴ اسببخار قدرت تولید کند.

  خودروسازان راین از تولید این خودرو با گیربکس اتوماتیک تا پایان سال خبر میدهند. خودرویی که در حدود ۵۰ میلیون تومان قیمت خواهد داشت و میتواند رقیب خوبی برای دیگر خودروهای حاضر در این کلاس باشد.

  امویام X33 جدید ۷۲ میلیونی

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  یکی از پرفروشترین چینیهای بازار ایران MVM X33 است که توانست به دلیل چهره زیبا و قد بلندش در بازار موفق ظاهر شود حال شرکت مدیرانخودرو درصدد است تا نمونه اتوماتیک آن را روانه بازار ایران کند. X33 همانند گذشته در بازار ایران با همان موتور ۲ لیتری به بازار عرضه خواهد شد با این تفاوت که گیربکس نصب شده بر روی آن اتوماتیک است. گیربکس cvt که تا حد زیادی مصرف سوخت را نیز کاهش میدهد.

  گیربکس این خودرو این امکان را برای راننده فراهم میکند تا به صورت دستی اقدام به تعویض دندهها کند و همچنین برای عبور از مسیرهای لغزنده و برفی حالت برف یخ نیز بر روی آن قرار گرفته است که میتوان از آن بهره جست. حجم موتور دقیق آن ۱۹۷۱ سیسی است. قدرت موتور MVM- X33، ۱۳۹ اسببخار بوده و گشتاور آن نیز ۱۸۲ نیوتنمتر است. این خودرو با قیمت در حدود ۷۲ میلیون تومان به بازار عرضه خواهد شد.

  MVM E5؛ ۴۵ میلیون تومان

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  محصولی دیگری از شرکت چری است که توسط مدیران خودرو در سه ماهه سوم سال جاری روانه بازار خواهد شد. خودرویی که شباهتهای فراوانی با MVM530 دارد و در ایران با نام MVM550 معرفی میشود. این خودرو با موتور دو لیتری ۱۳۹ اسببخاری روانه بازار خواهد شد و البته گیربکس CVT هم در این خودرو وظیفه انتقال قدرت را به عهده خواهد داشت. ۵۵۰ با قیمتی در حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان روانه بازار ایران میشود.

  درون کابین این خودرو شباهت فراوانی به خودروهای کرهای دارد و همانند کرهایها زیباست. موفقیت آن در بازار نیز دور از ذهن به نظر نمیرسد چرا که مؤلفههایی چون زیبایی، جادار بودن و هر آنچه خانوادههای پر جمعیت به آن نیاز دارند را در خود گنجانده است.

  JAC A30؛ سدان خانوادگی ارزان

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  کرمان موتور برند جک را با خودروی توجوی یا همان J3 روانه بازار ایران کرد خودرویی که در نوع خود موفق بود. پس از آن به سراغ مدل J5 رفت و حالا نیز میخواهد خودروی A30 را که یک سدان خانوادگی کوچک بوده و در کلاس خودروهای جمعوجور قرار دارد را در چرخه تولید قرار دهد. A30 از موتوری ۱٫۵ لیتری بهره میبرد. موتوری که قادر به تولید ۱۱۱ اسببخار قدرت و ۱۴۶ نیوتنمتر گشتاور است. این خودروی کوچک که البته بیشباهت به برادر بزرگتر خود J5 نیست. میتواند در کلاس خودروهای کوچک موفق باشد به گفته مدیران این شرکت تا پایان سال جاری در چرخه تولید قرار خواهد گرفت و با قیمتی در حدود ۳۵ تا ۳۷ میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

  سنوا؛ چینی ۱۴۵ میلیون تومانی

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  این خودرو محصول شرکت BAIC چین است. سدانی بزرگ که در حدود ۱۴۵ میلیون تومان قیمتگذاری شده است. لابد شما هم از خود میپرسید که ۱۴۵ میلیون تومان برای یک خودرو چینی؟ آیا واقعاً میارزد؟ اما مسئولین دیارخودرو بر این عقیدهاند که این خودرو حتی میتواند با بنز sکلاس هم رقابت کند. سنوا از موتوری به حجم ۲٫۳ لیتری مجهز به توربو شارژ بهره میبرد و موتور آن قادر است تا ۲۵۰ اسببخار قدرت تولید کند.

  شتاب صفر تا ۱۰۰ آن ۸٫۲ ثانیه اعلام شده است و امکانات زیادی را نیز ارائه میدهد. گفته میشود این خودرو تا پایان سال ۹۳ راهی بازار خواهد شد هر چند که خیلی هم نمیتوان به وعدههای مسئولین دیارخودرو خوشبین بود. حالا خودتان انتخاب کنید ۱۴۵ میلیون تومان این خودرو را میخرید یا خودروهای کره ای را؟
  ویرایش توسط AmirH : 08-19-2014 در ساعت 12:55 AM

  Persian Automotive Community and Discussion Board

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

قیمت کارکرد شاسیبلند

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •