مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
خودرو گران نخواهد شد


عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به حمایت دولت از دو شرکت خودروسازی کشور با تامین قطعات مونتاژی قیمت خودرو افزایش نمی یابد.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، کمال الدین پیرموذن اظهار کرد: برداشت برخی از نمایندگان و سیاسیون از اظهارات وزیر صنعت، معدن و تجارت درست نبوده است، و قرار نیست بیشترین فشار با افزایش نرخ خودرو بر روی خریدار و عموم مردم گذاشته شود.
وی با یادآوری اینکه در روزهای آینده قرار است بخش عظیمی از قطعات مورد نیاز شرکت های ایران خودرو و سایپا از بابت فروش نفت به خرید مواد مورد نیاز این کارخانه ها اختصاص یابد گفت: امیدواریم با تدابیری که در دولت با حمایت مجلس اندیشیده به سرعت زمینهای فراهم آید تا بتوانیم نرخ گذاری مناسب همراه با رضایتمندی مشتریان را شاهد و ناظر باشیم.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد ما در رایزنی ها و نشست هایی که با وزیر صنعت، معدن و تجارت و دیگر وزاری اقتصادی دولت داشتیم قرار است به تدریج و در یک برنامه کوتاه مدت و میان مدت، بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی در استانها رونق گرفته و از تنگناهایی که برخی از این مجموعه ها در سطح استان اردبیل گرفتار آن شده خلاصی پیدا کنند.
پیرموذن گفت: استاندار جدید اردبیل وعده داده است تا در نخستین برنامه ریزی و اولویت دهی نسبت به حل مشکلات و موانع پیش روی تولید و واحدهای صنعتی در استان و ایجاد بسترهای امیدواری برای سرمایه گذاران اقدامات لازم را انجام دهد تا صنایع استان بهویژه صنایع نیمه مادر روی پای خود ایستاده و حرکت پر شتاب خود را ادامه دهند.
به گزارش تسنیم، عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل با تاکید بر حمایت از تولید داخلی گفت: بنده همچنان معتقدم صنعت خودروسازی که در اردبیل نیز کارخانه خودروسازی سبلان در این حوزه ورود پیدا کرده بهعنوان صنعت اشتغال آفرین است،که بی شک رونق این صنعت می تواند راه گشاری مناسبی برای کاهش بیکاری و سبب توسعه اقتصادی کشور باشد.