مدیر عامل شركت خدمات فنی رنا:
در تامین قطعات ولوو مشكلی نداریم


مدیر عامل شركت خدمات فنی رنا پس از كسب عنوان برترین ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای تجاری كشور توجه به مقوله مشتری مداری، نوین سازی فرآیندهای خدماتی و نگاه ویژه به نیروی انسانی را از عوامل مؤثر در كسب این موفقیت دانست.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، مهیار عسگریان در گفتگویی ضمن بیان مطلب فوق افزود: در گذشته ای نه چندان دور، نگاه شركت ها به مقوله خدمات پس از فروش خودروهای سنگین «گاراژی» بود كه خوشبختانه در چند سال اخیر سیستم گاراژی جای خود را به سیستم های نوین ارائه خدمات و مقوله مشتری مداری داده كه ارزیابی سالانه شركت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای سنگین از سوی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران نیز گواه این امر است.
مدیر عامل شركت رنا در ادامه با اشاره به رشد كم سابقه شركتهای خدمات پس از فروش خودروهای سنگین ارزیابی شونده در سال گذشته خاطرنشان كرد: در سال 1391، 20 شركت خدماتی مورد ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد قرارگرفتند كه نسبت به سال 1390، 30 درصد افزایش نشان می دهد. این در حالیست كه این شاخص در خودروهای سواری رشدی منفی داشته است.
عسگریان، توسعه خدمات پس از فروش با هدف افزایش وفاداری مشتریان به محصولات سایپا دیزل را مهمترین هدف شركت رنا در سال جاری دانست و تاكید كرد: ارتقاء كیفیت، كاهش قیمت تمام شده و افزایش سهم بازار قطعات و خدمات از دیگر اهداف شركت رنا به منظور حفظ جایگاه ممتاز خود است.
مدیرعامل شركت رنا همچنین از چشم انداز مدیریتی این شركت در رسیدن به جایگاه برترین شركت خدمات پس از فروش خودروهای تجاری در منطقه خبر داد.
عسگریان در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر چگونگی تأمین قطعات كامیون های ولوو در شرایط فعلی ابراز داشت: با برنامه ریزی صورت گرفته و توزیع هدفمند اینگونه قطعات در سطح كشور خوشبختانه تاكنون مشكلی در این خصوص گزارش نشده است.
وی در ادامه به اصلاح فرآیند امداد رسانی جاده ای به خودروهای سنگین در سال جاری خبر داد و گفت: تمامی نمایندگی های شركت خدمات فنی رنا در سال گذشته به خدمات امداد رسانی تجهیز شده و با الگو برداری از شركتهای اروپایی رنو و ولوو قصد داریم متوسط زمان امداد را در جاده های كشور به استانداردهای جهانی برسانیم.
گفتنی است، شركت خدمات فنی رنا به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودروهای تولیدی سایپا دیزل توانست با كسب امتیاز شاخص 8/66 در سال 91 برای "یازدهمین بار" رتبه نخست را در جمع 20 شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در سطح كشور كسب كرد.