دلالان برنده آشفتگی بازار خودرو

عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: در بازار آشفته خودرو فقط دلالان سود بردند چرا که در تیراژ پایین خودرو حتی بالا بردن قیمت نیز مساوی با ضرر است لذا امیدواریم مذاکرات بین خودروسازان چینی و ایرانی مشکلات موجود در این عرصه را تا حد زیادی کاهش دهد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، حسین گروسی نماینده مردم شهریار، ملارد و شهر قدس در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به مذاکره خودروسازان چینی و ایرانی گفت: این مذاکرات به نظر برای صنایع خودروسازی ایران مفید خواهد بود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن افزود: صنایع خودروسازی چین دارای کمیت بالایی است و روز به روز برای افزایش کیفیت نیز تلاش میکند و طی چند سال آینده جزو خودروسازان مطرح خواهد بود.
وی تصریح کرد: خودروسازان ایرانی نیز باید با همکاری خودروسازان چینی در راستای ارتقای کیفیت خودروهای ایرانی تلاش کنند.
گروسی با اشاره به اینکه ایران رتبه 13 جهان را از لحاظ کمیت در خودروسازی دارد، گفت: افزایش قیمت خودرو در کشور به هیچ وجه با افزایش کیفیت همراه نبوده است.
عضو کمیسیون صنایع معادن در پایان خاطرنشان کرد: در بازار آشفته خودرو فقط دلالان سود بردند چرا که در تیراژ پایین خودرو حتی بالا بردن قیمت نیز مساوی با ضرر است لذا امیدواریم مذاکرات بین خودروسازان چینی و ایرانی مشکلات موجود در این عرصه را تا حد زیادی کاهش دهد.