یکی از رانندگان زحمتکش و امانتدار تاکسی درون شهری قم یک کیف حاوی طلا را به ارزش ۸۰ میلیون تومان به صاحبش تحویل داد.

به گزارش پپارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر قم اظهار کرد: احمد کاظمی راننده تاکسی فعال در ناوگان درون شهری با ۱۲ سال سابقه در مورخ ۱۱ تیرماه ۹۲ یک کیف حاوی مقداری طلای به جا مانده در تاکسی را به صاحبش برگرداند.
اقبالیان با اشاره به اینکه احمد کاظمی یکی از رانندگان تاکسی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی قم است که به صورت گردشی در سطح شهر فعالیت می نماید؛ اظهار داشت: یک کیف بجا مانده در تاکسی که حاوی هشتاد میلیون تومان طلا بوده را شناسایی و به صاحبش تحویل داد.
وی افزود: به دنبال این اقدام شایسته و به منظور ارج نهادن به عمل خیر و خداپسندانه این راننده امانتدار، سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم در مراسمی با دعوت از ایشان با اهداء لوح سپاس از وی تقدیر کرد.
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تاکسیرانان در خدمت رسانی به شهروندان گفت: لازمه فعالیت حمل و نقل درون شهری با خودروی تاکسی، دارا بودن خصایص اخلاقی نیک و پسنده است که از جمله خصایص بارز می توان به امانتدار بودن اشاره کرد که رانندگان تاکسی شهر قم این خصیصه مهم را سرلوحه کار و تلاش خود قرار داده و به بهترین نحو به ارائه خدمات به شهروندان می پردازند.
اقبالیان افزود: این رانندگان در طول فعالیت جابه جایی مسافران در سطح شهرهرگونه وسایل به جا مانده در تاکسی را در اسرع وقت به این سازمان تحویل داده اند تا به دست صاحبان آنها برسد، که به همین خاطر از آنان تقدیر و تشکر می کنیم.
وی با اشاره به تحویل ۲۶۸۴ مورد اشیاء بجا مانده در تاکسی در سال ۹۱ اظهار داشت: قیمت تقریبی این اجناس یک میلیارد و دویست میلیون ریال برآورد می شود که با مراجعه صاحبان آنها به سازمان تاکسیرانی این اجناس به ایشان تحویل شده است.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر سازمان تاکسیرانی شهرداری قم در پایان ضمن درخواست از شهروندان برای مراقبت از وسایل خود در حین استفاده ازخودروی تاکسی، بیان کرد: اشیاء بجا مانده در تاکسی در نزد سازمان تاکسیرانی به امانت است و آنها می توانند با مراجعه به سازمان وسایل گمشده خود را تحویل بگیرند.