ساخت oil skimmer در سایپا کاشان

با استفاده از توان و تخصص پرسنل واحد تعمیرات و نگهداری سایپا کاشان دستگاه Oil skimmer دیسکی در این شرکت طراحی و ساخته شد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، محمد اوجانی مدیر نگهداری و تعمیرات سایپا کاشان با اعلام این خبر افزود: کاهش هزینه های خرید اقلام یدکی و افزایش کیفیت تولید یکی از مهمترین اهداف و برنامه های پیش بینی شده در این واحد است که با استفاده از تخصص پرسنل و همت و اعتماد به نفس آنان دست یافتنی و قابل اجرا می باشد.

وی پیشنهاد ساختOil skimmer دیسکی در حوزه اداره نگهداری و تعمیرات سالن رنگ (کانوایر) بخش PT&ED را حاصل تجربه و توان کارکنان آن دانست و تصریح کرد: در این زمینه تیم فنی مجربی تشکیل شد و مقدمات ساخت این دستگاه را بر عهده گرفت که در نهایت بعد از حدود 120 نفر ساعت فعالیت، دستگاه به مراحل نهایی خود نزدیک و پس از تکمیل آماده بهره برداری گشت.

اوجانی کارکرد اصلی این دستگاه را جداسازی ذرات معلق و چربیهایی برشمرد که بر روی سطح مواد شناور باقی می مانند و باید از محلول اصلی در حمام چربی گیر، جدا گردند که با استفاده از این صفحه دیسکی، هزینه نگهداری و تعمیرات آن کاهش یافته و احتمال ایجاد توقفات تجهیزات، به طور محسوسی کم می شود و این امر موجب افزایش کارآیی و راندمان تجهیزات خواهد شد.