عرضه محصول جدید هم اما و اگر دارد
سردرگمی گروه بهمن در عرضه B50


با وجود وعده های عرضه B50 در سال گذشته مدیرعامل گروه بهمن اعلام کرد: زمان دقیق عرضه این محصول مشخص نیست و هم اکنون این مسئول در حال طی کردن مراحل شماره گذاری است.

محمدرضا سروش در گفت و گو با خبرنگار «پرشین خودرو» به گزارش پارس تیونینگ ، ضمن بیان این مطلب افزود: در حال حاضر تعداد دستگاهی که از این محصول عرضه خواهد شد مشخص نیست و قیمت آن نیز در زمان عرضه تعیین می شود.
با وجود اینکه قرار بود بیش از یک سال پیش محصول B50 وارد بازار شود اما اتفاقاتی از جمله تحریم ها و افزایش قیمت و همچنین طولانی شدن اعلام قیمت این محصول از جانب سازمان حمایت موجب تأخیر در عرضه آن شده و در حال حاضر نیز B50 در حال گذر از هفت خوان رستم شماره گذاری است.
محصول جدید دیگری که قرار بود گروه بهمن در سال جاری وارد بازار کند، B70 بود که به نظر می رسد برای عرضه این محصول حالا حالاها باید منتظر بود چرا که مدیرعامل گروه بهمن در خصوص زمان دقیق عرضه محصول جدید گروه بهمن- B70-، قیمت و تعداد دستگاهی که قرار است از این محصول به بازار عرضه شود هیچ گونه توضیحی ارائه نکرد و صحبت درباره این محصول را به زمان دیگری موکول کرد.
این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: هم اکنون برنامه ای جهت تولید و عرضه این محصول وجود ندارد و عرضه B50 در دستور کار قرار دارد.
وی همچنین اظهار داشت: عرضه B70 نیازمند برنامه ریزی و زمانبندی است و با توجه به شرایط کنونی بازار خودرو برنامه ای برای تولید آن وجود ندارد.
اگرچه سروش از تولید دو محصول جدید توسط گروه بهمن خبر داد و بیان کرد که تولید دو محصول جدید و عرضه آنها به بازار تا پایان سال جاری در دستور کار گروه بهمن قرار دارد اما وی از ارائه توضیحات بیشتر در خصوص این محصولات خودداری کرد.
سروش در پایان خاطرنشان کرد: گروه بهمن قراردادهایی با چند شرکت چینی از جمله ZX و FAW منعقد کرده و همکاری هایی جهت تولید خودرو با آنها دارد.