طرح ویژه مدیران خودرو برای خریداران خودرو ایکس 33 با نام سفری شگفت انگیز با X33 آغاز شد.

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پارس تیونینگ، خودرو SUV با نام کامل Sport Utility Vehicle، علاقه مندان بسیاری را در سرتاسر دنیا به خود اختصاص داده است. استفاده از تکنولوژی و به تبع آن لذت رانندگی، امروزه SUV را فراتر از یک خودرو، تبدیل به یک سبک نگرش در رانندگی کرده است. خودرو X33 بعنوان یک SUV شهری، با رویکردNew Concept Vehicle (NCV) در میان خانواده های ایرانی علاقه مند به سفر، جایگاه ویژه ای داشته و سبک جدید رانندگی را به ارمغان آورده است. این خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، هم راحتی یک خودروی سدان و هم توانایی یک کراس اوور را برای سرنشینان فراهم کرده است. همچنین ایمنی بالای X33، آسایش سرنشینان در سفرهای درون شهری و جاده های پر پیچ و خم برون شهری را به تضمین نموده است. موتور پرقدرت 2000 سی سی با توان 139 اسب بخار، تکنولوژی هوشمند و فضای داخلی وسیع با پیکربندی قوی از مشخصه های برجسته این خودرو در مقایسه با سایر رقبای آن می باشد.
صنایع خودروسازی مدیران با توجه به استقبال مشتریان از این محصول، پس از برگزاری موفقیت آمیز فستیوال 33x33 اصفهان در تابستان 91 که با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان و حاضرین در مراسم روبرو شد، امسال نیز در نظر دارد ویژه برنامه ای تحت عنوان"سفری شگفت انگیز با X33" را برای خریداران خودرو X33 برگزار نماید.
در این طرح، مشتریانی که از نیمه شعبان تا عید سعید فطر در نمایندگی های مجاز سراسر کشور اقدام به خرید خودرو X33 نمایند، این فرصت را خواهند داشت تا کارت ویژه "سفری شگفت انگیز با X33" را از نمایندگی دریافت و شانس خود را برای کسب یکی از جوایز زیر بیازمایند. همچنین اعضای فعال باشگاه هواداران MVMکه علاقه مند به عکاسی و یا مقاله نویسی می باشند، می توانند با ارسال آثار مرتبط با خودرو X33 خود را به آدرس x33culturaljourney@mvmco.ir شانس خود را برای حضور در این سفر بیازمایند. جوایز این طرح عبارت است از:
1.سفری شگفت انگیز با X33 (تور تفریحی-فرهنگی شمال ایران به همراه 10 میلیون ریال کمک هزینه سفر) برای 33 نفر
(27 نفر از خریداران و 6 نفر از اعضای فعال باشگاه هواداران مدیران خودرو)
2.330 لیتر بنزین رایگان برای 330 نفر
در پایان اسامی نفرات برتر از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، وب سایت مدیران خودرو و وب سایت باشگاه هواداران به آدرس اینترنتی www.mvmco.ir وwww.mymvm.irاعلام و دستورالعمل اجرایی از طریق نمایندگی های مجاز مدیران خودرو در سراسر کشور به مشتریان ابلاغ خواهد شد.