امدادخودروسایپا به مناسبت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) طرح خدمات امدادی ویژه ی زائران حرم مطهر امام راحل (ره) را به مدت 4 روز از 14 لغایت 17 خردادماه سال جاری اجرا می کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پارس تیونینگ به نقل از سایپانیوز، احمد کرفی، مدیرعامل شرکت امدادخودرو سایپا ضمن تسلیت به مناسبت سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی با بیان مطلب فوق،گفت: همزمان با برگزاری آیین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، شرکت امداد خودرو سایپا جهت رفاه حال زائران حرم بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و همراهی با مردم سوگوار ، طرح خدمات امدادی ویژه ی سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را اجرا می نماید.
کرفی اظهار داشت: علاوه بر بکار گیری 515 واحد امدادی در شهرها و محورهای مختلف کشور که همواره به زائران و مسافران، خدمات امدادی ارائه می دهند، خدمات امدادی مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با 28 پایگاه امدادی روزانه ،43 پایگاه شبانه روزی ، 10 پایگاه ویژه مستقر در مسیرها و محدوده ی حرم مطهر و 3 دستگاه جرثقیل سنگین ارائه می شود.
وی افزود: کلیه محصولات سایپا در دوران گارانتی در سراسر کشور و در دوران وارانتی و گارانتی در محدوده حرم مطهر امام خمینی (ره) به صورت رایگان از خدمات امدادی بهرمند می گردند.
امدادخودرو سایپا از طریق شماره های تماس 096550 و 02184444 آماده ارائه خدمات امدادی به صورت شبانه روزی به مشتریان گروه خودروسازی سایپا می باشد.