مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
كیفیت ایساكو چهار ستاره شد


شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو (ایساكو) در نخستین حضور خود در ارزیابی های سازمان ملی استاندارد و انجمن كیفیت ایران، موفق به دریافت گواهی اشتهار به كیفیت چهار ستاره شد. این در حالی است كه این شركت تنها چهار امتیاز تا رسیدن به حدنصاب دریافت تندیس برنزین كیفیت فاصله داشت.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، علی نمكین، مدیرعامل ایساكو در این خصوص اظهار كرد: شركت ایساكو كه كسب رتبه اول خدمات پس از فروش و بالاترین امتیاز در میان شركتهای عرضه كننده خدمات طی سه دوره متوالی را در كارنامه خود دارد، همسو با دیگر بخشهای گروه صنعتی ایران خودرو در جایزه ملی كیفیت ایران حضور یافت و موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به كیفیت چهارستاره شد.
وی افزود: این در حالی است كه به لحاظ امتیاز كسب شده در فرآیند جایزه ملی كیفیت ایران، ایساكو در بین سه شركت برتر در كل مدت ادوار و سالهای برگزاری، جایزه INQA را دریافت كرده است.
مدیر عامل ایساكو تشریح كرد: جایزه ملی كیفیت ایران بر اساس نتایج ارزیابی عملكرد سازمانها، در رابطه با طراحى، تولید و عرضه محصول و ارائه خدمت و با توجه به معیارهای مدل اعطا میشود. این جایزه شامل سطوح مختلفی است كه برای تعیین آنها ارزیابی همه جانبه و كاملی از فعالیتهای عملیاتی و كیفی سازمان در ارتباط با محصول انجام میشود.
نمكین ادامه داد: معیار ارزیابی سازمانها در جایزه ملی كیفیت ایران با تاكید بر مدیریت كیفیت محصول (كالا و خدمات) بر مفاهیم بنیادین استوار است.
وی در پایان گفت: در این ارزیابی، برای متقاضیانی كه با مدیریت خوب به پیشرفتهایی در جهت اشتهار به كیفیت در محصول خود نایل شدهاند، «تقدیرنامه اشتهار» اعطاء میشود كه افزایش ستاره آن مبین سطح بالاتر امتیازات است و خوشبختانه شركت ایساكو در این دوره از ارزیابیها موفق به اخذ گواهینامه اشتهار با چهار ستاره شد كه بالاترین امتیاز در سطح اشتهار محسوب میشود.