مجمع عمومی عادی سالیانه زامیاد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، با حضور هیئت مدیره، اکثریت سهامداران شرکت و نماینده سازمان بورس اوراق بهادار برگزار و صورتهای مالی مربوط به سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1391 به تصویب رسید.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت، در ساعت 9 صبح روز شنبه مورخ 29/4/1392 در سالن آزادگان پژوهشکده نفت تهران، جهت رسیدگی به عملکرد شرکت برای سال مالی منتهی به 30/12/1391 با قرائت آیاتی از کلام اله مجید ومعرفی هیئت رئیسه تشکیل شد.
نخست فیلمی از فعالیت های شرکت در سال گذشته به نمایش درآمد. سپس گزارش هیئت مدیره توسط فریدون حمیدی، مدیر عامل این شرکت قرائت و سپس تصمیمات زیر اتخاذ شد.
1-حسابرس و بازرس قانونی شرکت گزارش خود را درخصوص عملکرد سال مالی ارائه نمود.
2- سازمان حسابرسی، پس از رای گیری بعنوان بازرس قانونی شرکت در سال مالی جاری انتخاب شد.
4- روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار، جهت درج آگهی های این شرکت انتخاب شد.
در ادامه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت زامیاد، صورتهای مالی این شرکت برای سال مالی منتهی به 30اسفند 1391 بررسی و به تایید سهامداران این شرکت رسید.
حمیدی، مدیر عامل شرکت زامیاد، در این مجمع ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در سال 1391 اظهار داشت: همانگونه که سهامداران مطلع هستند در سال گذشته صنعت خودرو، با مشکلات و چالش های متعددی مواجه بود که هم اینک نیز ادامه دارد. لیکن شرکت زامیاد با برنامه ریزی در زمینه افزایش تولید، توسعه محصول، بازاریابی و فروش محصولات، همچنین با تلاش بی وقفه مدیران، کارکنان و کارگران سختکوش خود و با صبر و حوصله سهامداران با فراز و نشیب و چالشهای فضای اقتصادی کشور و رکود اقتصادی توانسته است پابرجا و امیدوار به آینده باشد.
وی در ادمه اظهار داشت: امسال تولید انواع محصولات تجاری سبک و سنگین با رشد قابل توجهی مواجه شده و پیش بینی ما این است که تا پایان سال بتوانیم کلیه برنامه های مورد نظر را محقق کنیم.
مدیرعامل شرکت در پایان در توصیف این موفقیت ها گفت: حصول نتایج بدست آمده تنها در سایه لطف الهی و حمایتهای گروه خودروسازی سایپا، همراهی و همکاری هیئت مدیره و همت کارکنان و صبر و متانت سهامداران محقق شده است.