پلیس راهنمایی و رانندگی محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.دراین اطلاعیه تردد کامیون وتریلردرمحورکرج – چالوس، ممنوع اعلام شده است. به گزارش پارس تیونینگ ، براساس اطلاعیه پلیس راهور تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 روز پنج شنبه تا ساعت 24 روز جمعه در محورهای کرج- چالوس، هراز- فیروزکوه و محور تهران - سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.
بنابه این گزارش همچنین در محورکرج ،چالوس، تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است وتردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا ساعت یک بامداد شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 17 تا ساعت یک بامداد از 15 کیلومتر بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه خواهد بود.
در جاده هراز، تردد تمام کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روزهای چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه ممنوع بوده و ترددتریلرها نیز همچنان از این محور ممنوع است.
در جاده دماوند نیز تردد تمام تریلر ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روز جمعه از تهران به طرف قائم شهر و بالعکس ممنوع است.
بر اساس این اطلاعیه، تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 16 تا ساعت 20 روزهای پنج شنبه و جمعه از محور زاهدان زابل و بالعکس ممنوع است.