مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
به گزارش «پرشین خودرو»، سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب اظهارکرد: صنعت خودرو زمینه اشتغال بسیاری از جوانان این مرز و بوم را فراهم کرده و لزوم حمایت از این صنعت در برهه حساس کنونی بیش از پیش احساس می شود.
وی افزود: صنعت خودرو با توجه به ارتباط با صنایع مختلف و همچنین تعامل با قطعه سازی در استان های دیگر، از نقش مهمی در ارتقاء روند صنعتی و اقتصادی کشور برخوردار است و حمایت از این صنعت موجب پیشرفت های مختلف در اقتصاد کشور خواهد شد.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در خصوص پرداخت تسهیلات به خودروسازان تاکید کرد: بیشتر اعضای کمیسیون اقتصاد مجلس شورای اسلامی با پرداخت تسهیلات در برهه حساس کنونی موافق هستند و در کنار این بسیاری از نمایندگان مجلس نیز خود را مدافع صنعت بزرگی همچون صنعت خودروسازی می دانند و تمام تلاش خود را برای حمایت از این بخش بکار می گیرند.
موسوی لارگانی در پایان خاطرنشان کرد: دفاع از صنعت خودروسازی کشور از مهمترین عوامل در حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی است و مسئولان باید در حمایت از این صنعت گام های استوار خود را بیش از گذشته بردارند