رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان ایلام با توجه به ورود سامانه گرد و غبار شدید در استان ایلام از مردم خواست مقررات راهنمایی و رانندگی را به بهترین نحو رعایت کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پارس تیونینگ به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ محمدرسولی گفت: با به وجود آمدن پدیده گرد و خاک فراوان در سطح استان و نبودن دید کافی از کلیه رانندگان درخواست می شود چنانچه سفر آنها ضرورت ندارد از ترددهای غیر ضروری در سطح خیابان ها و محورها خودداری کنند.
وی افزود : رانندگان در صورت تردد کاملا به جلو توجه داشته و با احتیاط کامل رانندگی کنند ، از سرعت و سبقت غیر مجاز به شدت پرهیز و از تغییر مسیرهای ناگهانی خودداری نمایند و همچنین مراقب معابر سطح شهر بوده و به طور ناگهانی وارد مسیرهای اصلی نشوند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی استان خاطر نشان کرد:حادثه همیشه در کمین است باید هوشیار باشیم و با اطمینان رانندگی نمائیم و قبل از حرکت خودرو نسبت به بستن کمربند ایمنی خود و سرنشینان اقدام کنیم.
سرهنگ "رسولی" در پایان گفت :امیدوارم که با رعایت قوانین و مقررات از سوی رانندگان شاهد حوادث رانندگی برای همشهریان عزیز نباشیم .