مدیر عامل امداد خودروی ایران اعلام کرد
هشدار درباره امداد خودروهای جعلی


مدیر عامل امداد خودروی ایران گفت: متاسفانه امداد خودروهای جعلی و متفرقه به اطلاعات شخصی شهروندان دسترسی پیدا کرده و مشکلاتی را برای آنها ایجاد میکنند.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، جعفری در نشستی خبری اظهار کرد: بارها در زمینه فعالیت امداد خودروهای جعلی اطلاع رسانی کردهایم با این حال از پیگیری مراجع دیگر ناامید شده و به قوه قضاییه متوسل شدهایم.
وی با بیان اینکه امداد خودروهای جعلی چون شرکت آفتاب شرق و امداد البرز با سوء استفاده از نام امداد خودروی ایران مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد می کنند خاطرنشان کرد: حتی یکی از این شرکتهای جعلی اخیرا تبلیغات خود را از طریق صدا و سیما نیز آغاز کرده که موجب ایجاد مشکل برای شهروندان میشود.
جعفری ادامه داد: این امداد خودروهای جعلی و متفرقه مشخصات خودرو و مالک آنها را به دست آورده و در تماس با شهروندان ازآنها کلاهبرداری می کنند این درحالی است که این اطلاعات از خودروساز گرفته تا شرکت های بیمه، پلیس +10، بیمه مرکزی و راهبر ناجا وجود دارد اما امداد خودروهای جعلی مدعیاند این اطلاعات را از بیمه مرکزی خریداری میکنند.
مدیر عامل امداد خودروی ایران تصریح کرد: در این زمینه یکی از بندهای شکایت ما از این شرکتها نزد قوه قضاییه این است که چگونه این شرکتها به اطلاعات محرمانه مشتریان اعم از نام، شماره تلفن شخصی و مشخصات خودروی آنها دست پیدا کردهاند.