چرا تفحص از خودروسازان انجام نشد؟

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی گفت: کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کار خود را به محض دریافت دستور پرداخت بودجه از سوی لاریجانی آغاز خواهد کرد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، علی علیلو نماینده مردم شبستر با اشاره به کامل بودن طرح تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی گفت: کل طرح و برآوردهای بودجهای آن برای تایید، تقدیم لاریجانی؛ رئیس مجلس شورای اسلامی شده است.
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی ادامه داد: رئیس مجلس شورای اسلامی از طرح تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی استقبال خوبی کردند و اکنون در حال بررسی میزان بودجه مورد نیاز برای اجرای آن هستند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن در پایان خاطرنشان کرد: کمیته تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کار خود را به محض دریافت دستور پرداخت بودجه از سوی لاریجانی آغاز خواهد کرد.
گفتنی است؛ با توجه به مشکلاتی که در زمینه تولید خودروهای با کیفیت توسط شرکتهای خودروسازی کشور وجود دارد، مجموعهای از عوامل باعث شده تا جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن خواستار تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی کشور شده و آن را به هیئت رئیسه مجلس جهت بررسیهای بیشتر ارائه دهند.
طرح تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی در روز 17 بهمن 1391 و با 51 امضا در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.